Svaka čast!

VragStar

Member
Malo sam čitao ove postove po pitanju kawinog auspuha i reakciju Daria iz KMS-a. Ljudi svaka Vam čast tamo u KMS-u, to je jedan svijetli primjer kako se postupa sa mušterijama!!! Baš se nešto mislim o promjeni motora, i ako se odlučim, to će bit zzr - u tom slučaju definitivno ćete vi bit moj izbor za servise i kupovinu naravno. Samo tako naprijed!
 
ja bi trebala sad s kle-om ići na servis i odluka je pala isto na kms,jer po pričanju drugih stvarno mi se čini da su fer i korektni.u kaptol cargo više ne ulazim..
 
eto zašto vozim Kawasaki :mrgreen:
 
Hvala na lijepim riječima.
Trudimo se jer smo več jako dugo u tom poslu a i sam sam motorista pa znam kako bi se ja osiječao na mjestu nezadovoljnog kupca.
Lijep pozdrav.
Dario-KMS karlovac
 
VragStar said:
Malo sam čitao ove postove po pitanju kawinog auspuha i reakciju Daria iz KMS-a. Ljudi svaka Vam čast tamo u KMS-u, to je jedan svijetli primjer kako se postupa sa mušterijama!!! Baš se nešto mislim o promjeni motora, i ako se odlučim, to će bit zzr - u tom slučaju definitivno ćete vi bit moj izbor za servise i kupovinu naravno. Samo tako naprijed!

Hvala ti puno na ideji za moto priču!!! Priča je napisana i poslana a ako uspiju ispraviti sve pravopisne greške do kraja natječaja možda će biti i objavljena :D
 
zweky said:
ja bi trebala sad s kle-om ići na servis i odluka je pala isto na kms,jer po pričanju drugih stvarno mi se čini da su fer i korektni.u kaptol cargo više ne ulazim..

ja sam svog vozio zoriću i ne znam, da ne uvrijedim nekoga, ćine mi se puno ozbiljniji od ostalih, ful sam zadovoljan. jako paze na sve što rade i rade to kvalitetno. moje mišljenje!!!
 
a zakaj je kms dao andreasu ovakav savjet u vezi ninje...njemu ninja troši litru ulja na 300 km... i oni su to rastavljali i prčkali dali ništa saznali..pa su mu rekli da se vozi dok mune krepa pa će mu dat novi..a za to vrijeme mu oni plačaju ulje... :roll:
 
Nedavno sam naručio neke dijelove iz KMS-a i slažem se sa pohvalama i svaka čast na korektnosti i poslovnosti.Samo naprijed.A mogli bi i ostali vašim stopama.
 
Ja nisam bio zadovoljan u KMS-u. Htio sam kupit motor i tražio 65% popusta i nisu mi dali! Zamisli. Uopće nemaju trgovačkog duha. :paper: :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Ja nisam bio zadovoljan u KMS-u. Htio sam kupit motor i tražio 65% popusta i nisu mi dali! Zamisli. Uopće nemaju trgovačkog duha. :paper: :mrgreen: :mrgreen:

i ja sam tražio da mi kupe novi motor i plate ljetovanje da Baliju kao naknadu što vozim Kawasaki...pa ništa!!! Stvarno su bezobrazni!!!
 
kakav bezobrazluk!!! a meni su rekli da plaćaju samo motor!!!
 
Tha Waynder said:
a zakaj je kms dao andreasu ovakav savjet u vezi ninje...njemu ninja troši litru ulja na 300 km... i oni su to rastavljali i prčkali dali ništa saznali..pa su mu rekli da se vozi dok mune krepa pa će mu dat novi..a za to vrijeme mu oni plačaju ulje... :roll:

Halllo
Kao prvo to nije istina
Andreas zna da če to biti riješeno samo da se Dac vrati iz Holandije
tu negdije oko kraja 12 mj.Nitko nikada nije rekao SAMO VOZI DOK SE NE RASPADNE,jer onda bi to bila VOZAĆEVA greška.Dečki garancija vrijedi 2 godine bez obzira na broj pređenih kilometara,sva ta problematika je Kawasakiju poznata i to će biti riješeno,na obostrano zadovoljstvo.
Mislimo da se ANdreas ne ljuti Već shvaća da ga KMS neće ostaviti na cijedilu kao i Kawasaki koji stvarno drži do svojih kupaca

Uz dužno poštovanje

KMS
 
Očito je da pod ovim nickom piše više ljudi. Zašto? Dajte se registrirajte posebno, pa povežite nickovima, recimo ime-KMS, pa da znamo točno ko u kojem trenutku nešto govori.
 
Nike , šta je sa avatarom, minjaš skuter za motor??? :D :p
 
Rivi said:
Očito je da pod ovim nickom piše više ljudi. Zašto? Dajte se registrirajte posebno, pa povežite nickovima, recimo ime-KMS, pa da znamo točno ko u kojem trenutku nešto govori.

Oprosti Rivi i ostali dećki
mislim da moram nešto se vama opravdati
nemojte se na mene ljutiti kao moj sin Dario tj.KAZE
Malo sam gledao tu glupu mašinu zvanu kompjutor kada se Kaze sa vama dopisuje pa sam pitao kako se to radi onda mi je Kaze pokazao i ja sam par puta nekome odgovorio .Onda je to vaš Kaze vidio i naljutio se na mene.
onda sam ja kada je on vani riješio da se ja vama javim ali ću napisati svoje ime pa sada opet na me ne viće....
E sada će doći još malo moj Emil tj.69-- pa neće izaći iz servisa dok mene tu ne licencira ili kako se već to kaže.Jer ja neću da budem Kaze ni nitko drugi nego DAC kako me od malih nogu zovu

Zato dećki oprostite nemojte se ljutiti

sa poštovanjem Vaš DAC
 
zweky said:
ja bi trebala sad s kle-om ići na servis i odluka je pala isto na kms,jer po pričanju drugih stvarno mi se čini da su fer i korektni.u kaptol cargo više ne ulazim..

Što je bilo u Kaptol Cargou?
 
niksa said:
alien said:
Nike , šta je sa avatarom, minjaš skuter za motor??? :D :p

On je Nike i radi u piagigia, i vozi x9 zuti, a ja san Niksa radin nalje za motore ( i ostalo) i vozin suzuki dr 650

I imaš sve zube, vidi se u avataru. Još malo i zvat će te za manekena za Plidentu :mrgreen:
Al(i)ene, ne nadaj se :mrgreen:
 
Nightbird said:
zweky said:
ja bi trebala sad s kle-om ići na servis i odluka je pala isto na kms,jer po pričanju drugih stvarno mi se čini da su fer i korektni.u kaptol cargo više ne ulazim..

Što je bilo u Kaptol Cargou?
vrlo su neprofesionalni,nisu točni...prednji blatobran su mi složili u koso tak da mi je postrugal gumu...kad sam im rekla da nije tak dobro onda su kao opet nekaj napravili ali stanje stvari je ostalo na istom...imam dojam koda da im se ne da radit taj posao...ima još masu stvari.
ak ti i volan stoji u koso a oni ti kažu da je to u redu-pa ko je lud tu
 
VragStar said:
Malo sam čitao ove postove po pitanju kawinog auspuha i reakciju Daria iz KMS-a. Ljudi svaka Vam čast tamo u KMS-u, to je jedan svijetli primjer kako se postupa sa mušterijama!!!

U potpunosti se slazem...imaju vrlo prisan odnosno prijateljski odnos sa musterijama (govorim iz osobnog iskustva) i sve ce ti lijepo objasniti i savjetovati...svaka cast...