Svi putevi vode u Karlobag

Medo said:
Ne znam da li si do sada primjetila, ali sa vaše i naše strane Velebita nije ista klima. :mrgreen:

ne kuži ti ona to najbolje, ipak je purgerica :mrgreen:
 
ja pijem kavu u nedjelju u bagu  8)

slobodno platite pivu ako me vidite  :LOL:
 
Kawa_ZD said:
Nama je tamo tamo medica u điru, pa ako si u igri... :D

jos bolje, piva mi tak i onak nije nesto  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
ja pijem kavu u nedjelju u bagu  8)

slobodno platite pivu ako me vidite  :LOL:

ja planiram u subotu :wink:

možda još bolje, barem neću nikog častiti :jesus:
 
tutankamon said:
ja planiram u subotu :wink:

možda još bolje, barem neću nikog častiti :jesus:

ajd, more i subota. jos bolje, nedjelju bum mamurna  :mrgreen:
 
cibo said:
evo mi se vratili iz dira i cekamo bullittov osvrt... :mrgreen:

Pa moga si se i ti osvrnuti :mrgreen:..,uvik ja moram :LOL:..,ništa slika nema,aparat saboter ostao doma :mrgreen:.Iako nije baš bio moj dan,bila je dobra vožnja,sreli smo i upoznali Roberta s Raba,popili cugu (y) i tako..,lipo potrošeno popodne :D (y)
 
evo osvrta ( prekomorskog )
napravio interesantan i lijep đir do Maslenice i nazad. U Karlobagu sam primjetio motore sa foruma i stao te se upoznao sa super dečkima iz Zadra, proveli tako ugodnih uru vrimena u ćakuli i krenuli domu svom. Vrijeme sunčano, sve u svemu super.
Pozdrav ekipi iz Zadra, u nadi da se uskoro opet negdje vidimo
 
koma1 said:
evo osvrta ( prekomorskog )
napravio interesantan i lijep đir do Maslenice i nazad. U Karlobagu sam primjetio motore sa foruma i stao te se upoznao sa super dečkima iz Zadra, proveli tako ugodnih uru vrimena u ćakuli i krenuli domu svom. Vrijeme sunčano, sve u svemu super.
Pozdrav ekipi iz Zadra, u nadi da se uskoro opet negdje vidimo

Majstore svaka čast,kad već ja a ni ostali zadrani nismo ponjeli aparat.,naišao si,i bar nešto poslikao (y),ma nek se vidi da smo bili :mrgreen:.
Vidimo se nego što,i nadam se jednom i na Rabu (y)
 
voznja je bila prva liga, sve bolji smo...samo da nema onih bilih crta po sredini jer me je dobro zezla i skoro bilo sranje...
 
Pa da se voziš svojom stranom ceste, a ne ko gluva svinja sa jedne na drugu stranu, te čudne bijele crtice na sredini ceste ti nebi smetale.  :jesus: :mrgreen:
 
Medo said:
Pa da se voziš svojom stranom ceste, a ne ko gluva svinja sa jedne na drugu stranu, te čudne bijele crtice na sredini ceste ti nebi smetale.  :jesus: :mrgreen:

Medo,drugačija je to škola vožnje...:mrgreen: (y)
 
hehe opaka je to skola! ima sljedbenika jos koji idu u vecernju skolu... :mrgreen: