Svi putevi vode u Karlobag

Di su ti propeleri? Iznad Senja su počeli stavljat nove, to nije normalno više. Ajmo se skupit za nešto pametno, ajmo ih odšarafit, to je dole ključ 32 ako ne i veći, ne mogu to više gledat, iznad Senja ih je 14 i sad će ih bit još duplo, užas.

Jos ih 39 ide od melnica - zuta lokva - brinje

🥺😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Sorry sto ne razumijem, ali moze objasnjenje zasto smetaju vjetrenjace?
Hvala
 
Smetaju mi jer su nakaradne kontrapcije koje nagrđuju okoliš, ružne za vidjet, cijena koštanja izrade tih govana je ogromna jer to nisu samo "propele na štangi" nego dosta kompleksni uređaji koji se po osnovnoj računici nikad ne isplate jer postoje isključivo i samo zahvaljujući astronomskim subvencijama iliti daj mi narode svoje pare pa ću ti prodati struju po dobroj cijeni. LOL.

Pred 4 godine u New Yorku onaj Bernie Sanders je htio zatvorit nuklearku koja gradu proizvodi četvrtinu struje. Računica za gašenje te mrske neprijateljske prljave nuklearke je bio u povećanju broja propelera, od trenutih 500 koji su sad oko NY, po računici za zamjenit nuklearku falilo je još 3000. Zamisli sad taj posao dobit, zamisli firmu koja radi natječaj za zašarafit 3000 vjetrovki, za to ti treba jebote 1000 kilometara kvadratnih prostora, lol, koliko pekmeza tu ima i koliko prstiju ga oće hahaha.

Q4H0vqr.jpg


kPzrF5c.jpg


Built to withstand hurricane winds, the turbine blades cannot easily be crushed or recycled. About 8,000 of the blades are decommissioned in the U.S. every year. Once they reach the end of their useful life on electricity-generating wind turbines, the blades have to be hacked up with industrial saws into pieces small enough to fit on a flat-bed trailer and hauled to a landfill that accepts them.



DA487lx.jpg


Wow kakav san, dream.
 
ljetos dok sam išao na more kod lokve naletio na kolonu dok su prevozili krilo propelera, znači po svakoj od tih 39 vjetrenjača bude barem 4-5 puta zastoj prometa od 2 sata, nadam se da će to raditi usred sezone :mrgreen:
 
a što bi ti raspravljao?? ti si iznio svoje mišljenje i čvrsto stojiš iza njega tako da baš i nema nekog smisla uvjeravati te u nešto drugo :mrgreen:
 
Ako misliš na tlakove mislia sam da smo gotovi s tim. Lipo je par ljudi napisalo da ovisi o dosta stvari spuštat ili dizat, a ja sam ti reka da nisam iša dizat tlak zato što smatram da ga triba dizat, nego čisto zato jer je bia prilično nizak pa da napravim promjenu..
Al ti si vidim jebeni stručnjak pa te jebe to sad što ti nisu svi potvrdili da triba spuštat tlak kad je hladnije
 
nisam ja nikakav stručnjak, a pogotovo ne jebeni, oprosti što sam te ponovo uzrujao
ali i dalje melješ praznu slamu :mrgreen:
 
Nisi stručnjak al kad triba mudrovat prvi se javljaš..Onda si po tome jebeni stručnjak za mudrovanje definitivno
 
kako god okreneš, u ovom slučaju su činjenice definitivno na mojoj strani, bilo to tebi mudrovanje, filozofiranje ili nešto treće
uostalom, ako ti guma ne valja, skineš je dolje i baciš u smeće, ali ti gumu ostaviš gore i još digneš pritisak da se još slabije grije (hladni zrak u njoj :mrgreen: ), mislim da to dovoljno govori o tebi i tvojem znanju
htio bi biti rejser, a razbit ćeš se zbog škrtosti i tvrdoglavosti
 
Ae, ništa, poslušat ću pametnog rejsera moonshielda i sutra zaminit gume da budem malo više kao on. Mama me učila da slušam pametnije od sebe.
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD