Svi putevi vode u Karlobag

... iskreno nemam pojma, nisam moto mehaničar (y) iako vidim da je ovo na YT druga,
( nije Up. - D) ali vj. je princip isti :unsure:

čak mi je i ovjes podesio race vozač sl. kilaže kao što sam ja :)

EDIT:
ja sam mislio da se podesi da ide brisač do kraja, pa se to onda skine - ne znam - stvarno (y)
 
Last edited:
2 Igor28
zašto si stavio tu crnu plastičnu vezicu?
pa stavio sam da vidim koliki hod ovjesa koristim u vožnji, pa da znam kad se igram sa ovjesom, da li ono sta ja osjećam se stvarno i događa ili umišljam. Ova vilica ima dno blizu kraja "glatkog" dijela pa izgleda koda se čistač nabije na plastičnu vezica ali ima jos par mm od vezice do kraja.
 
(y)

ne znam, stvarno sam laik za te finese
ali bilo bi me strah da ta vezica dobije loko pa gore/dolje i onda brisač, pa…

... ono koliko ja vidim na svom, sve čisto i meni dođe možda par mm prije kraja,
a brisač OK, valjda mi je čovjek dobro podesio :)
 
KakaF dan. Gran Turismo. 😍😍😍
 

Attachments

  • 11622F8C-B9A0-4713-83AA-59FD7F19934A.jpeg
    11622F8C-B9A0-4713-83AA-59FD7F19934A.jpeg
    1.2 MB · Views: 139
  • E872D651-00F5-49E7-880E-B0E38870C788.jpeg
    E872D651-00F5-49E7-880E-B0E38870C788.jpeg
    809.8 KB · Views: 141
Sreli smo svega dva motora. Neobično jer je bio baš lijep dan. Sve ceste prazne, uključiv staru ličku.
 
  • Like
Reactions: kronik
Za vikend se popravlja prognoza, imam neki plan u subotu ili nedjelju voznjicu do mora, preko Karlobaga, i sutradan natrag. Skupljam km za razradu, javite ako bude koga.
 
Za vikend se popravlja prognoza, imam neki plan u subotu ili nedjelju voznjicu do mora, preko Karlobaga, i sutradan natrag. Skupljam km za razradu, javite ako bude koga.
Da ponesem alat.????? 😂 😂 😂 :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: go-go
Naravno, bar ti ga znas koristiti!😄
Mozemo se naci tamo ili skupa u povratku, ciljam samo da krenem oko 11-12 dok malo zatopli.
I upali skuter da vidis jel sve ok, mozda ga stignem pokupit.😊
 
Naravno, bar ti ga znas koristiti!😄
Mozemo se naci tamo ili skupa u povratku, ciljam samo da krenem oko 11-12 dok malo zatopli.
I upali skuter da vidis jel sve ok, mozda ga stignem pokupit.😊
Daleko je do kraja sedmice. (y)
 
Javite koja ura bi se bilo u Karlobagu...Nedilju kazu mogucnost kise...petak-subota...OK... :)