Svi putevi vode u Karlobag

Ma i dene i ybr voze hebeno, ulijecu u zavoje, a od zavoja do zavoja bas kolju te motore 😆 ja ih nisam mogao pratit...tko ne vjeruje nek ode sa njima đir 👍👍
 
  • Like
Reactions: Dene and pikacu79
Ma i dene i ybr voze hebeno, ulijecu u zavoje, a od zavoja do zavoja bas kolju te motore 😆 ja ih nisam mogao pratit...tko ne vjeruje nek ode sa njima đir 👍👍
I ja sam mislio da sam brz... dok nisam naletio na brzu ekipu 😔, otad vozim turisticki ,i skuter me sad opere po d8..
 
  • Haha
Reactions: Feis123
I ja sam mislio da sam brz... dok nisam naletio na brzu ekipu 😔, otad vozim turisticki ,i skuter me sad opere po d8..
Ne budi tužan, uskoro ćemo se pojaviti mi sa koferima pa ćeš opet imati koga pretjecati.
 
  • Haha
Reactions: Dene
I ja sam mislio da sam brz... dok nisam naletio na brzu ekipu 😔, otad vozim turisticki ,i skuter me sad opere po d8..

Najvece spustanje na zemlju mi se desilo prije par godina, Korenica-Karlovac, skoro poginija jedno 7 puta drzeci tempo nekog lika u lajbeku s curom iza sebe na xx-u.
Nisam ni prije umisljao da sam bas brz, ali tu sam poceo razmisljati o nekom dual sportu...
A zanimljivo je da i dalje kad sjednem na pravi motor vozim ka da nema sutra.
 
D8 je puna spomenika i fleka od tih što su mislili da su brži nego što su stvarno bili.
Ego je najveći ubojica motociklista
Vjerojatno tocno, ali u mojoj prici ego nije prebitan problem.
Ovako, u normalnoj situaciji, svjestan si da je glupo trazit neke limite, ali kad sjednes na motor, krenes ga odvrtat bez puno razmisljanja. Skuzis da pretjerujes u prvoj zajebanoj situaciji u koju se dovedes, malo se useres i jebes sam sebi sve po spisku i nastavis po starom brzo.
Bar s normalnim motorima.
Kao u onom vicu o ljubavniku koji skace s 5og kata i moli Bogs za spas, obecaje da nece vise ni svalerisat se, ni kockat..i padne na kamion s madracima. Skuzi da je ziv i nasmije se: koje ja pizdarije pricam kad se userem.
 
  • Like
Reactions: LemmyZD
ja sam jednom to prosa 89god.u Sukosanu kad sam uletia kroz zid u tudji vrta sa Jawom 350 sport-twin...,i to je bilo tad i nikad vise,naravno-prosao sam bez ogrebotine,kako,i sad kad se sjetim,neznam...al skola je skola...otad samo penzione,a divim se ovima kad me prosisaju i smiju se...a u sebi,smijem se i ja...
 
skoro poginija jedno 7 puta drzeci tempo nekog lika u lajbeku s curom iza sebe na xx-u.
ovako dok se poveže priča s motorom, znam i o kome se radi, čovjek je član i ovog prerenomiranog foruma..s time da je vjerojatno vozio na diablo stradi il tak nekoj gumi :mrgreen:

ova tema izgleda kao poligon za mjerenje pimpeka, moram početi malo više pratiti, zanimljivije i zabavnije od korone :cool:
 
D8 je puna spomenika i fleka od tih što su mislili da su brži nego što su stvarno bili.
Ego je najveći ubojica motociklista
Ovo treba uokviriti i staviti u zaglavlje foruma (y)

Jedan od kljucnih razloga zasto ne volim voziti u (nepoznatim) grupama - uvijek krene loziona; ciji je duzi, zavrtanje gasa, i vrlo brzo se pocnu dohvatati granice i praviti gluposti koje solo inace ne bi pravio.
Koliko god se covjek kontrolise, u jednom momentu svakoga od nas ego krene vuci. Zato bolje sprijeciti nego lijeciti - voziti svoj tempo koji ti je ugodan i siguran, ko je brzi neka pretekne, a ko je sporiji neka vozi iza. Ako naletim na neku brzu grupu ili pojedinca, radije se sklonim i pustim da prodju, bez obzira sto mozda i mogu (komotno) pratiti ili biti cak brzi. Jer ako krene ganjaje, ili ce mene neko navuci preko granice ili cu ja nekoga.
 
Last edited:
Svi mi forsiramo, neki više neki manje, i većina nas neće naučit da je to glavni problem, al jebat ga ima valjda neki kratki spoj u našim glavama kad te opere neko ludilo da te boli kiki....
Ja sam skužia u više navrata kad se vozim brzo i opušteno da sam više manje jednako brz ko kad forsiram, tako da stvarno nema smisla, ali da me ponese tu i tamo ponese jbg...

btw prosječni pimpek u ovoj temi je manji od prosječnog kineskog...
 
Jedan od kljucnih razloga zasto ne volim voziti u (nepoznatim) grupama - uvijek krene loziona; ciji je duzi, zavrtanje gasa, i vrlo brzo se pocnu dohvatati granice i praviti gluposti koje solo inace ne bi pravio.
Koliko god se covjek kontrolise, u jednom momentu krene taj ego da vuce. Zato bolje sprijeciti nego lijeciti - voziti svoj tempo koji ti je ugodan i siguran, pa konje brzi neka pretekne a ko je sporiji neka vozi iza
Ovo bi triba biti zakon. I zato mi imamo ekipicu od 6-7 ljudi, svatko ima svoj tempo i imamo jedno zlatno pravilo, da se ne prestižemo, ali isto tako ako vidiš da nije tvoj dan i smetaš, lipo se skloniš i pustiš frenda isprid...
Skoro svaki put kad se s nama ide voziti netko novi bude pizdarija, i zato nađite si ekipu i guštajte :mrgreen:
 
ovako dok se poveže priča s motorom, znam i o kome se radi, čovjek je član i ovog prerenomiranog foruma..s time da je vjerojatno vozio na diablo stradi il tak nekoj gumi :mrgreen:

ova tema izgleda kao poligon za mjerenje pimpeka, moram početi malo više pratiti, zanimljivije i zabavnije od korone :cool:

Pa u redu je imati bar jedan topic za kurčenje.
Da oni drugi sa slikama guma iz svih mogućih kutova, navođenjima prolaznog vremena na opjevanim dijelovima D8 i krilcima ostanu na nivou :mrgreen:


Mislim da mi je i Nero tada rekao da je to netko s foruma. Ali ne znam čovjeka pa mi nije ni prebitno tko je. Lijepo se vozio, jako fluidno i brzo (za moje standarde :) ) , unatoč suvozačici.
Za gume, iskoristiti ću priliku za istaknuti da sam i ja bio na čudnoj kombinaciji, naprijed Rosso II, nazad Angel GT. Išao sam svaki vikend iz Zg za St i nazad, ubio zadnju u 3 ture. Iako bi bilo malo do ništa razlike sve i da sam na sv. Mitasu bio :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD and Dene