Svi putevi vode u Karlobag

nije, nego kao što znamo 14-tica se vozi ko 6-ica.. :mrgreen:
Htio sam prešutiti, ali gospodi ne bi bilo naodmet da bace koji put pogled u retrovizor. Vidjeli bi jedan zeleni GSA, naraFski maglenke u punom sjaju i fluolajbek+Schubert. Smetali su mi cijelim putem i zatvarali idealne putanje. Na pravcima sam teže pratiJo, ali sve sam nadoknađivao kasnim kočenjem u kratkim zavojima. Eto, sad sam im sve rekA. Srame se slikati pored mog drloga. Pa i ja sam čovjek kao i oni. I ja imam osjećaje…
 
Last edited:
Htio sam prešutiti, ali gospodi ne bi bilo naodmet da bace koji put pogled u retrovizor. Vidjeli bi jedan zeleni GSA, naraFski maglenke u punom sjaju i fluolajbek+Schubert. Smetali su mi cijelim putem i zatvarali idealne putanje. Na pravcima sam teže pratiJo, ali sve sam nadoknađivao kasnim kočenjem u kratkim zavojima. Eto, sad sam im sve rekA. Srame se slikati pored mog drloga. Pa i ja sam čovjek kao i oni. I ja imam osjećaje…

A nemoj tako, vidiš da smo te pričekali za fotku :mrgreen:
Izuzetno mi je bila zanimljiva kombinacija ovog vikenda!

2 GS-a
2 ZZR-a
2 Tuona

Milina! :love:

brinje.jpg
 
Sad kad vidim razliku između novog i uređenog pa s druge strane starog, jadnog i jeftinog GSa... ne znam jesi li ga trebao čekati. :mrgreen:
 
da se tako moderno izrazim :mrgreen:

lajkam video (y) ali je fotka trebala biti "s druge strane", tj.
ovi koji su naprijed, tamo, što dalje - iza ...kod sjenice/odmorišta :mrgreen:;)
 
  • Like
Reactions: e39 and Spori
Super slika.,ove dvi mrcine,oni dole se skoro i ne vide,a tako blizu...steta sto u sredini nije i jedan Strom da popuni ...
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Kako ja uspješno izbjegavam ove rišpektovske sedimente... pa skoro da se proglasim pametnim i mudRRim!
:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr and Paf