Svi putevi vode u Karlobag

Ja sve kasnije ali i dalje svi spavaju... 🥸

IMG_20240525_154047.jpg
 
Last edited:
Kako sam danas išao malo kasnije nisam htio nazad magistralom nego preko Baških Oštarija pa produžio do Korenice.

Dionicu Karlobag-Gospić znam da je zanimljiva jer sam se par puta tu vozio, ali umjesto desno na Gračac sam išao preko Korenice do Gračaca i taj dio od Gospića do Korenice mi je otkriće. Od sada ljeti rano do Karlobaga dok još nema sunca i gužve pa kroz Liku nazad za Zadar. :)

I danas po putu naiđem na drvenu dasku dužine cca 1m na pola moje trake. Vratim se da ju pokupim i gledam kako svi čudno gledaju u mene dok to radim umjesto da to većini bude normalno pa da ju prvi koji naiđe makne sa ceste. :(

Rekao bi dRRug Hrvoje, skoro RIP. :mrgreen:
 
Last edited:
Nakon dugo vremena, opet na kultnoj dionici. GSOvaca po magistrali da ti pozli od kofera. A nece se maknut ni malo u stranu…nema druge nego uletiti izmedu njihaaaaa🔥🔥🔥. Bas sam se lijepo izvozao.
ŠporCki fluorescentni pozdraF,
Tomo
 

Attachments

  • 65224568-CDDC-46FB-98B3-588CC48D3588.jpeg
    65224568-CDDC-46FB-98B3-588CC48D3588.jpeg
    3.6 MB · Views: 0
Nakon dugo vremena, opet na kultnoj dionici. GSOvaca po magistrali da ti pozli od kofera. A nece se maknut ni malo u stranu…nema druge nego uletiti izmedu njihaaaaa🔥🔥🔥. Bas sam se lijepo izvozao.
ŠporCki fluorescentni pozdraF,
Tomo
Ako si i črnog prestigao skidam ti kapu
 
  • Haha
Reactions: Tomo 3