Svi putevi vode u Karlobag

Ja ne znam, a oni lete, dere po asfaltu, tesko da primjete ista oko sebe. Sjedne se u Carlitosa, ne znaju ni gdje su, price o voznji, ja ovo ja ono ja brzi nisi mi do kolina gledas mi guzicu pa me vise ne vidis
podsjetilo me na ovo

''Iznenađeni su samo oni koji ne znaju koliko je na toj dionici državne ceste D8, posebice od Podstrane do Makarske, brzih i neobuzdanih motociklista, piše u subotu Željko Marušić s Autoportala.
Posebice zimi, kad je lijepo vrijeme, neodgovorni motociklisti voze kao na utrkama, u zavojima se naginju 45 stupnjeva, paraju zrak zvukom motora i tjeraju strah u kosti ostalim sudionicima u prometu, posebice pješacima.
Stanka, odnosno okupljalište im je na Dubcima, gdje razmjenjuju iskustva iz jurnjava Jadranskom magistralom.''

vidi se da si vjerni čitatelj Marušića pa si počeo i pisati u njegovom stilu 😂 samo se tu ne smiš tako zajebavati jer znaš da ih je dosta cijepljeno protiv sarkazma i zajebancije...
 
podsjetilo me na ovo

''Iznenađeni su samo oni koji ne znaju koliko je na toj dionici državne ceste D8, posebice od Podstrane do Makarske, brzih i neobuzdanih motociklista, piše u subotu Željko Marušić s Autoportala.
Posebice zimi, kad je lijepo vrijeme, neodgovorni motociklisti voze kao na utrkama, u zavojima se naginju 45 stupnjeva, paraju zrak zvukom motora i tjeraju strah u kosti ostalim sudionicima u prometu, posebice pješacima.
Stanka, odnosno okupljalište im je na Dubcima, gdje razmjenjuju iskustva iz jurnjava Jadranskom magistralom.''

vidi se da si vjerni čitatelj Marušića pa si počeo i pisati u njegovom stilu 😂 samo se tu ne smiš tako zajebavati jer znaš da ih je dosta cijepljeno protiv sarkazma i zajebancije...
Zeljko Marusic da ista zna ne bi pisao ne bi pisao pizdarije po casopisima.

Jucer sam gledao strance u autobilima I pitao se koliko njih ce se zivo vratiti svojim kucama
 
ulazak u barić dRRagu.. 😂

KLE02920.JPG
 
nebi rekel hrabrost, vise baca na glupost nevidjenih razmjera

malo bi im trebalo oduzet pravo sudjelovanja u prometu na duze vrijeme, cisto da im se mozdane stanice oporave
Mozda bi mogli skupa na đir, pa da vidis kako nije bas brza i riskantna voznja. Iznenadio bi se koliko me ne zanima jurnjava na ravnici, ulazak u skarice i ostale slicne pizdarije. Tu i tamo koji zavoj "lec" i to je to.
 
To je samo stilska figura, na vecini tih snimaka kad pogledas sve vidis da u ekipi imaju neke coperase ili gsovce koji uredno prate ali s nogama u prirodnom polozaju.😛😂
Mislis, onak, prekrizenih nogu dok listamo Motopuls po zavojima?
 
  • Haha
Reactions: kronik