Svi putevi vode u Karlobag

Ekipa, gdje je najbolje provjeravati najave zatvaranja ceste zbog bure ? HAK ? Meteo ? Za desetak dana sam mislio proci D8 od Rijeke do Starigrada, a posto idu ova neka zahladjenja ne bih da naletim na zatvorenu cestu. I generalno, kada je zatvore, pustaju li motore autoputem od Rijeke prema Zadru ? Ili ako ne daju dalje od Sv. Roka, moze li se alternativno na Gracac-Obrovac-Benkovac i kakva je ta cesta ? Jer moram svakako nastaviti dalje prema jugu, bura ili ne, pa da znam kakve su mi opcije
 
Last edited:
Diesel ti je dobro napisao, HAK, ja kazem da je D 8 moja cesta jer ju vozim intenzivno jos iz yuge i samo HAK gledam. Moras znati da kad je zatvorena najcesce nije jaka bura i uredno voze kamperi i motori. Nekada su stavljali rampe koje i danas postoje, ali se ne koriste. Okrenu table zabrane da se vide i to je to. Vozis dalje i nitko te nista ne pita dok se nesto ne dogodi, a onda "ISAO SI NA VLASTITU ODGOVORNOST" pa sad plati kaznu i bori se sa osiguranjem oko naplate.
 
Ekipa, gdje je najbolje provjeravati najave zatvaranja ceste zbog bure ? HAK ? Meteo ? Za desetak dana sam mislio proci D8 od Rijeke do Starigrada, a posto idu ova neka zahladjenja ne bih da naletim na zatvorenu cestu. I generalno, kada je zatvore, pustaju li motore autoputem od Rijeke prema Zadru ? Ili ako ne daju dalje od Sv. Roka, moze li se alternativno na Gracac-Obrovac-Benkovac i kakva je ta cesta ? Jer moram svakako nastaviti dalje prema jugu, bura ili ne, pa da znam kakve su mi opcije
Za desetak dana sam mislio proci D8 od Rijeke do Starigrad


Esso kad budes blizu Rijeke javi se, ako nisam na putu da se upoznamo i nesto popijemo-pojedemoo
 
da ali isto zna puhat da ne možeš vozit i isto znaju skidat motore i pisat kazne, tako da..
Moguce, ali isto tako rijetko moguce, ja sa kamionom i prikolicom uredno vozim pod zabranom za autobuse na "kat", kampere i motore, a ima ih....ne govorim napamet, a od Gracaca do Benkovca mi hoce kamion prevrnut (bez cerade), a D 8 odvozim bez beda
 
gračac-zaton-obrovac može biti zatvorena jedino zbog snijega, a nikad zbog bure, to i je jedini prolaz kad je sve zatvoreno..
Istina da je jedina otvorena, ali tamo su udari toliki da te odnesu sa motora, a o motorima govorimo sada
 
Slazem se. Bura je na toj cesti povjetarac.

Za ostalo, jedino HAK. I prati prognozu jer kad je vec bura u padu oni ostave cijeli dan zabranu. Po mom iskustvu, kad je bas jebena bura u Senju i Posedarju posalju patrolu koja ne pusta.

mene u karlobagu ganjali sa rotacijom , išao prema gore, naplati mi kaznu i šalje me na gospić preko velebita, a gore led.. ja da neću, onda me ipak pusti za senj, javili mu kao da će otvorit cestu..
 
Ekipa, gdje je najbolje provjeravati najave zatvaranja ceste zbog bure ? HAK ? Meteo ? Za desetak dana sam mislio proci D8 od Rijeke do Starigrada, a posto idu ova neka zahladjenja ne bih da naletim na zatvorenu cestu. I generalno, kada je zatvore, pustaju li motore autoputem od Rijeke prema Zadru ? Ili ako ne daju dalje od Sv. Roka, moze li se alternativno na Gracac-Obrovac-Benkovac i kakva je ta cesta ? Jer moram svakako nastaviti dalje prema jugu, bura ili ne, pa da znam kakve su mi opcije
Kad je zatvoreno za prvu grupu mozes slobodno proci , za dodatno drugu Kategoriju morat ces sporo voziti , za vise od tog nemoj ic ..
 
  • Like
Reactions: esso_sa and Feis123