Svi putevi vode u Karlobag

Nekak ste mi na istoj frekvenciji postali ti Črni z Matom.
Ili samo bacate dimnu zavjesu.
Bit će da je ipak to.🤣👍
 
  • Like
Reactions: brmbo
Jucer...ali ujutro je bila cesta mokra i masna , tek oko 1 je bila suha
 

Attachments

  • IMG_20231223_113525288.jpg
    IMG_20231223_113525288.jpg
    3 MB · Views: 0
Karlobag me ne bude do proljeća vidio.
Zadnja vožnja po zimi do Karlobaga je završila sa skoro R.I.P. i 6 mjeseci bolnice i rehabilitacije, 3 mjeseca štaka i 13g pauze od motora (jbg. zbog mira u kući kako bi rekli).
Preko zime sada samo penzionerski na kavu južnije od Zadra, tek tolko za dušu.

Zato oprezno ekipa. (y)
 

Attachments

  • IMG_20231224_124640.jpg
    IMG_20231224_124640.jpg
    2.6 MB · Views: 0
Karlobag me ne bude do proljeća vidio.
Zadnja vožnja po zimi do Karlobaga je završila sa skoro R.I.P. i 6 mjeseci bolnice i rehabilitacije, 3 mjeseca štaka i 13g pauze od motora (jbg. zbog mira u kući kako bi rekli).
Preko zime sada samo penzionerski na kavu južnije od Zadra, tek tolko za dušu.

Zato oprezno ekipa. (y)
Nisi prilagodio voznju uvjetima...po meni vikendima ljeti je opasnije ...
 
2Medo

vidio sam kako te dugo nema,
još od doba fazera, ali da je toliko prošlo...

i sam sam na moto apstinenciji 😁 najduljoj u životu

drago mi je da si ok i još voziš motor/re 👍

ponekad se još netko javi iz prošlih "Sašaforumdana" 😁
ili bar s drugim nick-om

sve je bolje nego RIP, 😎
i zato u duhu ovih dana: sve najbolje svima, 👍uz sjećanje na one koji nažalost više nisu živi
 
Mislio sam da jesam, vozio sam upola sporije kako sam se inače znao voziti ali je svejedno prednja pustila. Suh i sunčan dan, cesta suha, pregledan zavoj, cca 10°C.
Ali desilo se.

Ljeti istina ima svega, ali sada se ne vozim niti blizu kako sam se prije vozio pa me niti ljeto ne muči, a i vikende ili izbjegavam ili idem odmah ujutro. Jbg. s godinama se prioriteti mijenjaju jer koliko god me nekada povuče da vozim kao prije znam da me doma čeka dvoje male djece.

Zato opet kažem oprezno, ta cesta je kao droga.
 
ponekad se još netko javi iz prošlih "Sašaforumdana" 😁
ili bar s drugim nick-om
Uf, to je davno bilo, mislim da sam se u to doba taman registrirao.
 
Karlobag me ne bude do proljeća vidio.
Preko zime sada samo penzionerski na kavu južnije od Zadra, tek tolko za dušu.

Zato oprezno ekipa. (y)
Ahh.,ovdje mores svaki dan od Zadra do Dubrovnika...Neuma...uz obalu,pa i dalje...bilo yugo il malo krakova burice...
 
  • Like
Reactions: Medo
Mislio sam da jesam, vozio sam upola sporije kako sam se inače znao voziti ali je svejedno prednja pustila. Suh i sunčan dan, cesta suha, pregledan zavoj, cca 10°C.
Ali desilo se.

Ljeti istina ima svega, ali sada se ne vozim niti blizu kako sam se prije vozio pa me niti ljeto ne muči, a i vikende ili izbjegavam ili idem odmah ujutro. Jbg. s godinama se prioriteti mijenjaju jer koliko god me nekada povuče da vozim kao prije znam da me doma čeka dvoje male djece.

Zato opet kažem oprezno, ta cesta je kao droga.
Cesto sam tamo i imam motor u skladu s godinama pa bih to nazvao kontroliranim uvjetima sto najvise primjecujem kroz to da prakticno nemam uuups situacija. Ugodno a opet ima i adrenalina. Nadam se da ce tako i ostati.😇
 
Ahh.,ovdje mores svaki dan od Zadra do Dubrovnika...Neuma...uz obalu,pa i dalje...bilo yugo il malo krakova burice...
Bas odlicna dionica. Kad idem prema Karlobagu, najradije bi se teleportirao koliko ne volim taj dio ceste do Posedarja. Od Sibenika prema jugu do Trogira prolazi, iza toga opet pusiona.
 
Bas odlicna dionica. Kad idem prema Karlobagu, najradije bi se teleportirao koliko ne volim taj dio ceste do Posedarja. Od Sibenika prema jugu do Trogira prolazi, iza toga opet pusiona.
E,bees ga,idi onda autoputem...ja gustam uz obalu svako malo,pa stignem i do Budve...Tirane,Ohrida...a ako te muce kamere,prilagodi voznju,ja picim penzzione,a i imam 8 televizija i GPSa po volanu,pa nikad nemam problema...
 
Bas odlicna dionica. Kad idem prema Karlobagu, najradije bi se teleportirao koliko ne volim taj dio ceste do Posedarja. Od Sibenika prema jugu do Trogira prolazi, iza toga opet pusiona.
nema veće dosade nego voziti do posedarja iz vodica, kad mi to ne bi uništilo gume svaki put bi išao i vraćao se autocestom. razmišljao sam više puta da ljeti nadem neku garažu tamo negdje i idem autom do motora. @Paf mogao bi mi ti udomiti motor 8.-9. mjesec, a zauzvrat ti donesem zalihu čokolina i šlaga svaki tjedan 🤣😎

ali nema do ‘zahtjevne dionice za motocikle’ 😂 Lukovo Šugarje-Karlobag, najbolji komad na svijetu, mogao bi je odvoziti 5 puta gore dole svaki put i ne bi dosadila. prema senju isto nije loše, ali nije mi kao ovaj dio prije, plus šta je puno zmijica.

prije sam obožavao dionicu Omiš-Makarska, ali Karlobag mi ju je pokvario, jednostavno je malo lošija verzija Karlobaga, ali sa puuno više kuća, prilaza i prometa i onda nije to to kad si stalno u modu predvidanja oće li ko izletiti
 
nema veće dosade nego voziti do posedarja iz vodica, kad mi to ne bi uništilo gume svaki put bi išao i vraćao se autocestom. razmišljao sam više puta da ljeti nadem neku garažu tamo negdje i idem autom do motora. @Paf mogao bi mi ti udomiti motor 8.-9. mjesec, a zauzvrat ti donesem zalihu čokolina i šlaga svaki tjedan 🤣😎

ali nema do ‘zahtjevne dionice za motocikle’ 😂 Lukovo Šugarje-Karlobag, najbolji komad na svijetu, mogao bi je odvoziti 5 puta gore dole svaki put i ne bi dosadila. prema senju isto nije loše, ali nije mi kao ovaj dio prije, plus šta je puno zmijica.

prije sam obožavao dionicu Omiš-Makarska, ali Karlobag mi ju je pokvario, jednostavno je malo lošija verzija Karlobaga, ali sa puuno više kuća, prilaza i prometa i onda nije to to kad si stalno u modu predvidanja oće li ko izletiti
A nebi nekakav kompromis između magistrale i AC bio VOdice, Stankovci, Benkovac, Posedarje...nije isto neka zavojita cesta, ali bolja od AC, a i od magistrale na toj dionici (kamere, kamperi, gužvetina...) :unsure:
 
  • Like
Reactions: Feis123
Ne bi bio kompromis.😄 Bio sam u ponedjeljak preko Benkovca, utorak magistrala, srijeda opet Smilcic iako sam planirao pored jezera. Obrovac je problematican jer kad dodes do tamo, tesko je ne skrenuti na penjanje do malog tunela a onda te vuce na Ostarije pa izgubis dio magistrale do Karlobaga. To je dobra ljetna varijanta, po zimi nema preko Velebita.😄
 
A nebi nekakav kompromis između magistrale i AC bio VOdice, Stankovci, Benkovac, Posedarje...nije isto neka zavojita cesta, ali bolja od AC, a i od magistrale na toj dionici (kamere, kamperi, gužvetina...) :unsure:
ma vremenski mi najviše smeta bilo koji put (smilčić, obrovac, novigrad, zadar). jer se idem izguštati oko Karlobaga svakom mogućom prilikom ljeti, a ovo prije i poslije mi poveća vožnju na bar 4 sata i onda em što mi je već previše, em što mi je muka što mi većina dragocjenog vremena, guma i goriva ode na dosadni dio
 
  • Like
Reactions: boško buha
ma vremenski mi najviše smeta bilo koji put (smilčić, obrovac, novigrad, zadar). jer se idem izguštati oko Karlobaga svakom mogućom prilikom ljeti, a ovo prije i poslije mi poveća vožnju na bar 4 sata i onda em što mi je već previše, em što mi je muka što mi većina dragocjenog vremena, guma i goriva ode na dosadni dio
Eee jebiga, za dobru picku vredi potegnut pa tako i za dobru cestu