Svi putevi vode u Karlobag

Zar je taj Carlitos (nisam nikada bio) jedini lokal tamo, što ima u njemu tako posebno da je nekakav centar okupljanja bajkera, gdje je catch?
Nema nista posebno, zapravo kad prodes Novi Vinodolski pa do Zadra nema apsolutno nista 😆 al ides đir prema dole pa moras negdje stati, pa ajde eto Senj i Karlobag, al boze me sacuvaj 😆
 
Nema nista posebno, zapravo kad prodes Novi Vinodolski pa do Zadra nema apsolutno nista 😆 al ides đir prema dole pa moras negdje stati, pa ajde eto Senj i Karlobag, al boze me sacuvaj 😆
Kako nema...pa vi od brzine, ništa ne možete ni vidjeti...
 
Koje brzine??? Ducati od 50 konja i to svako malo moram stati jer ili je nesto otpalo ili se nesto pocelo cuti pred otpadanje
eto...vidis da uvik nesto ima...
oonda...Starigrad...pa doli livo nitzbrdo prije mosta...Maslenica...maa...,Posedarje,Policnik...malo je do Nina...i da ne nabrajam...
 
Kako neznas,a milion puta si prosa pored na putu za Istru,o kojoj povjest znas.,moras stati,kavaSlag je dobra.

Lol, nisam, moj put do Istre ne ide baš tako da mi je to usput... a kava - bez šlaga i bez šećera, samo dosta zamliječim, iako sve češće pijem čaj jer se hoću skinuti sa te kavomanije, tlak i tako to... :mrgreen:
 
nigdje nikog.. 😁

20240317_115740.jpg
20240317_115950.jpg