Svijetleće kapice ventila

m1sh

Member
Remete li zakon na koji način?  :mrgreen:
10tak kuna dva komada, s eBaya danas došla, stavljena na mjesto pa ću večeras vidjeti kako izgleda
Stvarno neznam gdje bi stavio ovu temu ili koga da pitam, pa ako sam pogriješio molio bi da me ispravite :)
 
Mislim da nije dopusteno,ali ja sam se neki dan vozio iz zaebancije s time i murja nije reagirala uopce.
Jest da su zamijetili,ali kraj 3 auta nije nitko reagirao tako da mislim nece biti problema.
Jesu to one plave ( Buy in Coins ) ?  :mrgreen:
 
miš. said:
Remete li zakon na koji način?  :mrgreen:
10tak kuna dva komada, s eBaya danas došla, stavljena na mjesto pa ću večeras vidjeti kako izgleda
Stvarno neznam gdje bi stavio ovu temu ili koga da pitam, pa ako sam pogriješio molio bi da me ispravite :)
Remete zakon, zabranjen je Betlehem od rasvjete na vozilima (ZSPC, prouči).
A bogami su i u sukobu sa zdravim razumom. A to je ozbiljniji problem.
 
miš. said:
Remete li zakon na koji način?  :mrgreen:
10tak kuna dva komada, s eBaya danas došla, stavljena na mjesto pa ću večeras vidjeti kako izgleda
Stvarno neznam gdje bi stavio ovu temu ili koga da pitam, pa ako sam pogriješio molio bi da me ispravite :)

Ali i ti voziš T-max? :misli: :LOL: :mrgreen:
 
CrniPetar said:
Ja sam ih kupio u trenutku ludosti,katastrofa. Još mi je falila reklama cirkus je u gradu.

ponavljam, o ukusima nema smisla raspravljati, nekome se svidja a nekome ne,
kao sto francuzi sada moraju kupovati novu opremu da bi zadovoljili zakon, moraju imati reflektirajuce jakne, kad nekome to bude odgovaralo i gume ce nam morati svjetliti. nazalost
 
zuti su, cinilo mi se zanimljivo pa sam uzeo, al ok morat cu ih nekako na bicikl prebacit (drukciji ventili)
steta, neznam koliko jako svijetli al mislio sam ako se samo vidi iz profila onda ok
 
... to su budalaštine koje klinci skupljaju    :mrgreen:


- bitno je samo da imaju onaj gumeni dihtung ;)
 
:misli:

... a što ako se to uvede pod; obavezno - kao neki katadiopteri, kako bi bili uočljiviji sa strane?


            :LOL:
 
marino z750 said:
ponavljam, o ukusima nema smisla raspravljati, nekome se svidja a nekome ne,
kao sto francuzi sada moraju kupovati novu opremu da bi zadovoljili zakon, moraju imati reflektirajuce jakne, kad nekome to bude odgovaralo i gume ce nam morati svjetliti. nazalost
Nedavno kupio kacigu, i uz nju dobio i one lelfekti... lefrekt... u kurac, one svijetleće naljepnice uz napomenu da ih moram polijepiti po kacigi ako idem u francusku. Jbt koji neukus.
 
Uz kapice svakako staviti ovčju kožu na sic i resice na rucke.
 
Ako ti je oriđiđi spuh, staviš i lamelice od jogurta :LOL: