Svjetsko prvenstvo prikoličara i Alpe adria 22-23.8.09

SaleKT

New member
vidim da nitko ne otvara temu .

uglavnom ovaj vikend kao što i naslov kaže na grobniku se održava Svjetsko prvenstvo prikoličara i Alpe adria.

 
Netko mi je rekao da voze vremena 1.29 i 1.30.... :misli: :misli:  Neznam puno o toj "disciplini", ali ako su tako brzi, onda vrijedi pogledati... 8)
 
xman69 said:
Netko mi je rekao da voze vremena 1.29 i 1.30.... :misli: :misli:  Neznam puno o toj "disciplini", ali ako su tako brzi, onda vrijedi pogledati... 8)
voze 1:31.... ali svakako pogledat... pogotovo u zagrebačkom..  8) tamo se najljepše potpisuju po asfaltu..  (y)
 
SaleKT said:
vidim da nitko ne otvara temu .

uglavnom ovaj vikend kao što i naslov kaže na grobniku se održava Svjetsko prvenstvo prikoličara i Alpe adria.
bus tam? dolazimo u nedjelju (y)
 
zaprudanec said:
bus tam? dolazimo u nedjelju (y)

da u nedelju sam tamo, karte već kupljene


inače karte možeš kupit online na stranici od grobnika za 25 kuna, a na dan utrke je ulaz 40 kuna
 
raspored za nedjelju?
 
SaleKT said:
da u nedelju sam tamo, karte već kupljene


inače karte možeš kupit online na stranici od grobnika za 25 kuna, a na dan utrke je ulaz 40 kuna
ajd daj neki link di mogu kupit karte,tražim al ništa
hvala
 
To je na kvalifikacijskim gumama, mene više fascinira Pellizzonovo vrijeme od 29.4 na standardnim jer to najavljuje dobru borbu njih dvojice. A tko zna, mozda i apsolutni rekord grobnika padne.

No, i Dampa na 32.0 i Aldo na standardnih 31.xx bi moglo biti veselo.
 
Saša 69 said:
To je na kvalifikacijskim gumama, mene više fascinira Pellizzonovo vrijeme od 29.4 na standardnim jer to najavljuje dobru borbu njih dvojice. A tko zna, mozda i apsolutni rekord grobnika padne.

No, i Dampa na 32.0 i Aldo na standardnih 31.xx bi moglo biti veselo.
sasa...dali znas kako vozi "moj" istrijan...Medica Mark ? Bio je jucer po novi ducati 1198.... 8)
 
A Valjan jel vozi? I Tommasini?