sxf 250

kreso17_

New member
pozdrav..ispricavam se ako sam otvorio temu koja je vec mozda otvorena..(novi sam,a i trazio sam takvu teme pa mislim da je nema). Ovako: nasao sam ktm 250 sxf dosta povoljno..2009 godiste ,pa me zanima gdje se moze na njemu provjeriti godina proizvodnje..znaci..da kad dođem po motor da se uvjerim da je to zaista to godište..ako me razumijete... jer u oglasima ljudi svasta svrljaju..i lazu o kilometrima ,satima rada i godistima ..samo da prodaju...mislim da bi svaki trebal imati nekakav broj na kojem se moze sve tocno provjerit godiste i ostali vazni podaci...strucnjaci molim pomozite ako se koji razumije u to...
 
kreso17_ said:
pozdrav..ispricavam se ako sam otvorio temu koja je vec mozda otvorena..(novi sam,a i trazio sam takvu teme pa mislim da je nema). Ovako: nasao sam ktm 250 sxf dosta povoljno..2009 godiste ,pa me zanima gdje se moze na njemu provjeriti godina proizvodnje..znaci..da kad dođem po motor da se uvjerim da je to zaista to godište..ako me razumijete... jer u oglasima ljudi svasta svrljaju..i lazu o kilometrima ,satima rada i godistima ..samo da prodaju...mislim da bi svaki trebal imati nekakav broj na kojem se moze sve tocno provjerit godiste i ostali vazni podaci...strucnjaci molim pomozite ako se koji razumije u to...

Imaš VIN - broj šasije koji zapišeš, nazoveš špicu i pitaš što zna o tom motoru
Također, na felgama bi trebala biti otisnuta godina proizvodnje.

Mislim da ti na takvom motoru broj radnih sati i općenito stanje govori mnogo više od godine proizvodnje

M.
 
piše na računu  :misli:
 
ahaa puno hvaala...a gdje se nalazi taj vin? da ne trazim ko bedak..:)  otprilike...a s racunima je tak..to mu moze bilo ko dat racun...nekakav slican...mislim da bas i nije to povjerljivo ili?
 
MARIOLINO said:
Imati original račun ti je "Sveto pismo" kod cross motora ! (y)

Ja imam osjecaj da si ti promijenio vise od dva motora :mrgreen:
 
Na računu ti sve piše, a napred kod vilica na rami s desne strane je broj šasije ali nije baš za preporučiti kupiti motor bez papira ,