Sym 50 - radilica

brainlessmaniac

New member
Da li netko zna di se može nabavit radilica za ovakav skuter , nova ili polovna, samo da je dobra ??? Skuter je Sym jet 2 , 2-taktni 49 ccm.
 
vec kad smo kod sym-a.....treba mi hitno podatak koliko volti -AC mora davati na konektoru iz namotaja (zuta i roza zica)....radi se o sym jet euro 50 ccm skuteru.... :wink:

instalacija i sam princip rada sveg je katastrofa...bespotrebno kompliciran...(radi se ipak samo o 2t 50 ccm skuteru)... :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
vec kad smo kod sym-a.....treba mi hitno podatak koliko volti -AC mora davati na konektoru iz namotaja (zuta i roza zica)....radi se o sym jet euro 50 ccm skuteru.... :wink:

instalacija i sam princip rada sveg je katastrofa...bespotrebno kompliciran...(radi se ipak samo o 2t 50 ccm skuteru)... :palacdolje:
imao sam jednom problema sa čudom od te struje i nije mi bilo jasno zašto je to sve tamo ugrađeno  :misli: ... imam ovo ako ti može pomoći...
 
DaRRth Vader said:
imao sam jednom problema sa čudom od te struje i nije mi bilo jasno zašto je to sve tamo ugrađeno  :misli: ... imam ovo ako ti može pomoći...
evo ti i elektro shema
 
DaRRth Vader said:
imao sam jednom problema sa čudom od te struje i nije mi bilo jasno zašto je to sve tamo ugrađeno  :misli: ... imam ovo ako ti može pomoći...
ma to je skuter od frenda....radio mu to neki lik...promijenio je stator...akumulator...regler...a on i dalje ne puni....ja sam pogledao komplet instalaciju....razvalio cijeli skuter...i na momenat uspio dobiti da puni 13.5 volti...ali na full okretajima...cim je na minimumu....ne puni...i sad opet ne puni nikako...u manualu kaze da na 5000 okr mora puniti 14.5 - 15.0 volti...a sa upaljenim svijetlima 12.6 - 12.7 volti....Te vrijednosti su meni nemoguce momentalno....e sad...sumnjam na ovaj novi regler....poslali mu iz zg...od syma je...ali je dosta veci od originalnog...i pitanje je dali je on za taj motor....ovu shemu imam i ja...ali drugacija je...ovaj sym kojeg radim ima konektor sa 5 zica...a na ovoj shemi je regler sa 6 zica....ja sad sumnjam da je ovaj regler crko...ili nije odgovoarajuci...ili je magnet oslabio pa ne inducira dovoljno ac napona...zato trazim podatke koliko ac volti mora drukati na one dvije zice iz alternatora...ja mjerim cca 25 ac volti po fazi....sto mi se cini malo... :misli: