T: Mestre u splitu i okolici

ToWaRR

Member
Neznam kako bi nazva ovu temu s obziron da mi treba malo vise stvari.
Uglavnom idemo redom :)

1. Di mogu nac nekoga ko momoze krivit ili varit aluminij? Imam kiler kojemu treba skrivit gornju desnu cijev (vidljivo na slici slika je sa neta) oko 1cm u ljevo i 0.5cm gore.

2. Tapecirat sic o suvozaca, netreba nista specjalno samo da je sto blize originalu i po razumnoj cijeni naravno

3. Nekog ko dobro priprema plastike za piturat po dobroj cijeni

4. Nekog ko dobro pituraje isto po dobroj cijeni

To je oprilike to sta bi mi trebalo, navea san po dobroj cijeni jer do sad sta san nailazija cijene su bile "muske"  :mrgreen:
 
Za poslove s aluminiom ti je vrhunski vulkanizer Pavić iz Dugog Rata
Za sve uvezi bojenja Igi sa Mejasa
 
ToWaRR said:
Neznam kako bi nazva ovu temu s obziron da mi treba malo vise stvari.
Uglavnom idemo redom :)

1. Di mogu nac nekoga ko momoze krivit ili varit aluminij? Imam kiler kojemu treba skrivit gornju desnu cijev (vidljivo na slici slika je sa neta) oko 1cm u ljevo i 0.5cm gore.

2. Tapecirat sic o suvozaca, netreba nista specjalno samo da je sto blize originalu i po razumnoj cijeni naravno

3. Nekog ko dobro priprema plastike za piturat po dobroj cijeni

4. Nekog ko dobro pituraje isto po dobroj cijeni

To je oprilike to sta bi mi trebalo, navea san po dobroj cijeni jer do sad sta san nailazija cijene su bile "muske"  :mrgreen:

za tapeciranje se javi ovom momku sa forumu, odlicno radi,cijene po meni jako povoljne

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,215057.msg3182960.html#msg3182960

 
ToWaRR said:
Neznam kako bi nazva ovu temu s obziron da mi treba malo vise stvari.
Uglavnom idemo redom :)

1. Di mogu nac nekoga ko momoze krivit ili varit aluminij? Imam kiler kojemu treba skrivit gornju desnu cijev (vidljivo na slici slika je sa neta) oko 1cm u ljevo i 0.5cm gore.

2. Tapecirat sic o suvozaca, netreba nista specjalno samo da je sto blize originalu i po razumnoj cijeni naravno

3. Nekog ko dobro priprema plastike za piturat po dobroj cijeni

4. Nekog ko dobro pituraje isto po dobroj cijeni

To je oprilike to sta bi mi trebalo, navea san po dobroj cijeni jer do sad sta san nailazija cijene su bile "muske"  :mrgreen:
najmudrije ti je da to sam odradiš... bit če urađeno dobro i na tebi zadovoljavajuči način a uštedit češ i dobre novce...
 
Jel ima neki kontakt br, Igi-a i vulkanizera?

sta se tice tapeciranja kontaktira san maljinovica, trazi 150kn ruke i materijal od 50 do 70kn oprilike. znaci sic o zuvozaca cbr-a 200 do 220kn.

@situm: tesko da cu moc sam, neznam tapecirat niti iman pistolj za to, za pituravat neman ni pistolj ni kompresor, za pripremu neznam kako to ide, za krivit aluminij isto tako neman blage pogotovo ako treba kidat i varit nemogu sam autogeno varit.

u svakon slucaju prisiljen san sve dat drugima ;)
 
:grin:
caras said:
imas brojeve doli na dnu stranice...

https://fullbusiness.com/tvrtka/motoogi.htm

To je Ogi, ne Igi.
Ogi mi je trazija 2000kn za pripremit i piturat 4 manje plastike
 
ToWaRR said:
:grin:
To je Ogi, ne Igi.
Ogi mi je trazija 2000kn za pripremit i piturat 4 manje plastike

Hahah morat cu te razocarat, mislimo na istog covjeka samo sam ja krivo napisao
 
ToWaRR said:
:grin:
To je Ogi, ne Igi.
Ogi mi je trazija 2000kn za pripremit i piturat 4 manje plastike

frend je platio 500e za cijeloga 900ss, tražio i 600...
 
meni se pari puno 2000kn za ove plastike na slici crna i crvena, bilo se nekonta to je naljepnica (fali jos jedna ovakva crvena na slici). plastike nisu velike i jos ih donesen ovako.

ja san prije pitura cili skuter za 1600kn, znaci ja donija skuter on ga je mora rastavit pripremit piturat i sastavit i sve za 1600kn.

ja mislin da je tu vise igralo ulogu ime CBR nego sami posal
 
ToWaRR said:
meni se pari puno 2000kn za ove plastike na slici crna i crvena, bilo se nekonta to je naljepnica (fali jos jedna ovakva crvena na slici). plastike nisu velike i jos ih donesen ovako.

ja san prije pitura cili skuter za 1600kn, znaci ja donija skuter on ga je mora rastavit pripremit piturat i sastavit i sve za 1600kn.

ja mislin da je tu vise igralo ulogu ime CBR nego sami posal
a jbg da si reka da si od mene mozda bi bilo drukcije, drugi put posalji poruku prije nego pitas ode.
Otidi do katica kraj buma i pitaj za pituravanje, a za sic mozes ic u jednog momka na mertojaku broj cu ti poslat kasnije u pp jer sad nemam mob u sebe. A za iskrivit tu cijev ces mi nazvat ujca i pitat ga kad je u garazi pa ce ti on to rijesit.
 
a hebiga sta da ti kazem  :mrgreen:

umisto da me kritiziras pomagaj  :jesus:
 
ah, bas si srce  :inlove:
 
Evo da neispadnem totalno pasivan, hvala vam na odgovorima (neke san dobija i na PM).

Plastike san odnija varit i pripremit u jednoga na smokoviku za 100e, a za kiler san da jednome poznaniku koji ima jednog poznanika bla bla pa cemo vidit sta ce na kraju ispast.

Tako da ce mi jos nakraju ostat za tapecirat sic i piturat. Nadam se da pituravanje nece bit skupo  :mrgreen:

eto to je mali update, a najvise od svega me hebe prijevoz jer san bez auta zato se sve i oduzilo
 
BlackEye said:
Ma majke ti mile, jel to moguće!  :mrgreen:
Sad sam ljubomoran.  :0648:

J.K.

ko bude malo srece mogli bi uskoro i u djir :)


Jos malo novosti, da san sic tapecirat 50kn ruke (onaj iz podstrane je trazija 150kn). Materijal vjerovatno nece trebat jer ce pokusat nategnit tkaninu.
Pa cemo vidit kako ce ispast :)