TABLICA MOTORA NA VIDLJIVOM MJESTU??

krujc

New member
Tablica na vidljivom mjestu??
To je vrlo relativan pojam,dali postoji točno određeno od kuda tablica mora biti vidljiva i na koji način,ili to nasi policajci određuju kako se njima prothije??

na zx6 sam imao tablicu pod repom bila je vidljiva iz drugih vozila i ako se odmakneš nekih pola metra od motora,osim našim policajcima kojima smeta trbuh pa ju oni nisu mogli nikako uočiti.

Neki su mi prjetili kaznama koda ju ni nemam, a neki nisu ništa niti pitali???
 
Da maknu te jumbo plakate i naprave normalne manje tablice ovaj topic nebi imao smisla :twisted:
 
krujc said:
Upravo tako,Slovenci imaju mrak rege na motorima

Meni su najveca fora ona male svicarske tablice. Takve je jedno vrijeme pravila ekipa u Brodu, no mislim da su sada prestali. Navodno da su kazne ogromne!

A ne kuzim sta im fali. Smanjili bi troskove u proizvodnji tablica (kolicina aluminija za jednu veliku odgovara za oko 5 malih tablica o kojima ja pricam), time bi bilo vise novca u drzavnom proracunu, a sama tablica je uocljiva.

A cak i da su male kao na scooterima, i to bi bilo poboljsanje!
 
Mozda bi se u ovom slucaju isplatilo pisati peticije i truditi se da se nesto promijeni jer ipak postoje nekakve sanse da se to i dogodi, a ne trositi vrijeme na stvari koje ne mozemo mijenjati...

Mozda da se napravi prijedlog izgleda nove tablice, primjere iz susjednih europskih zemalja + potpisnici ovoga prijedloga te sve to poslati u MUP ili jos bolje po nekome u sabor pa neka se igraju... :cool: :cool:
 
zeNNoN said:
Mozda bi se u ovom slucaju isplatilo pisati peticije i truditi se da se nesto promijeni jer ipak postoje nekakve sanse da se to i dogodi, a ne trositi vrijeme na stvari koje ne mozemo mijenjati...

Mozda da se napravi prijedlog izgleda nove tablice, primjere iz susjednih europskih zemalja + potpisnici ovoga prijedloga te sve to poslati u MUP ili jos bolje po nekome u sabor pa neka se igraju... :cool: :cool:
vidim da te moja peticija malo potakla :mrgreen:
 
Beeblebrox said:
Da maknu te jumbo plakate i naprave normalne manje tablice ovaj topic nebi imao smisla :twisted:

To je dobra ideja,,ipak, dok se ne promjeni...nek se tabla vidi.....jer kome se se ne vidi...dolijat će on pajkanima, kad tad.....
 
Beeblebrox said:
Da maknu te jumbo plakate i naprave normalne manje tablice ovaj topic nebi imao smisla :twisted:
A kakve su u Njemackoj?! :shock: Osim toga, motor valjda ima predvidjeno i osvijetljeno mjesto za tablicu. Krujc, kud si ju to strp'o da se murjaku nije dopalo? :shock:
 
Beeblebrox said:
zeNNoN said:
Mozda bi se u ovom slucaju isplatilo pisati peticije i truditi se da se nesto promijeni jer ipak postoje nekakve sanse da se to i dogodi, a ne trositi vrijeme na stvari koje ne mozemo mijenjati...

Mozda da se napravi prijedlog izgleda nove tablice, primjere iz susjednih europskih zemalja + potpisnici ovoga prijedloga te sve to poslati u MUP ili jos bolje po nekome u sabor pa neka se igraju... :cool: :cool:
vidim da te moja peticija malo potakla :mrgreen:
Neka forum tata, tj, Saša mk motori, ili netko od njemu bližih što su u tome, ako mu se ne gadi, napravi internet peticiju, mi ćemo je potpisati pa poslati u proceduru.....
 
GussRadWixer said:
Beeblebrox said:
Da maknu te jumbo plakate i naprave normalne manje tablice ovaj topic nebi imao smisla :twisted:
A kakve su u Njemackoj?! :shock: Osim toga, motor valjda ima predvidjeno i osvijetljeno mjesto za tablicu. Krujc, kud si ju to strp'o da se murjaku nije dopalo? :shock:
Necemo sad o njemackom dizajnu.
BMW govori svoje :mrgreen:
 
miro said:
Beeblebrox said:
zeNNoN said:
Mozda bi se u ovom slucaju isplatilo pisati peticije i truditi se da se nesto promijeni jer ipak postoje nekakve sanse da se to i dogodi, a ne trositi vrijeme na stvari koje ne mozemo mijenjati...

Mozda da se napravi prijedlog izgleda nove tablice, primjere iz susjednih europskih zemalja + potpisnici ovoga prijedloga te sve to poslati u MUP ili jos bolje po nekome u sabor pa neka se igraju... :cool: :cool:
vidim da te moja peticija malo potakla :mrgreen:
Neka forum tata, tj, Saša mk motori, ili netko od njemu bližih što su u tome, ako mu se ne gadi, napravi internet peticiju, mi ćemo je potpisati pa poslati u proceduru.....
e vidis to nije lose
samo forum ima 1450 clanova i to je nesto jos malo sa strane i to je to
 
Beeblebrox said:
miro said:
Beeblebrox said:
zeNNoN said:
Mozda bi se u ovom slucaju isplatilo pisati peticije i truditi se da se nesto promijeni jer ipak postoje nekakve sanse da se to i dogodi, a ne trositi vrijeme na stvari koje ne mozemo mijenjati...

Mozda da se napravi prijedlog izgleda nove tablice, primjere iz susjednih europskih zemalja + potpisnici ovoga prijedloga te sve to poslati u MUP ili jos bolje po nekome u sabor pa neka se igraju... :cool: :cool:
vidim da te moja peticija malo potakla :mrgreen:
Neka forum tata, tj, Saša mk motori, ili netko od njemu bližih što su u tome, ako mu se ne gadi, napravi internet peticiju, mi ćemo je potpisati pa poslati u proceduru.....
e vidis to nije lose
samo forum ima 1450 clanova i to je nesto jos malo sa strane i to je to


Slažem se....a ima i još moto klubova, neka svaki da svoj dio i bit će puno...evo, ako se dogovorite ja ću u svom gradu pokupit potpise od kolega vozača..... i poslat vam da priložite....
 
a da je tablica pušiona, evo primjera. Na mojoj cagivi, sve je oriđiđi,ali rupe predviđene za tablicu nisu ni blizu rupama na našim tablicama. E onda sam ih morao izbušiti,,,a to se ne smije, to pouzdano znam.... samo mi još treba da me netko za to oglobi... u dojčland bi za to platio kaznu garant i to na prvom policijskom pit stopu.

p.s. džambo plakati na ulaze u gradove, a tablice koje to stvarno jesu na motore...hahahahaha....
 
miro said:
... u dojčland bi za to platio kaznu garant i to na prvom policijskom pit stopu.
U dojcland nebi platio nikakvu kaznu. Tam ti ona teta koja ti napravi tablicu (da tablice se tiskaju na "licu mjesta") izbusi rupe gdje ih trebas.
 
Adje onda neka moderatori zapocnu skupljati potpise u svojim gradovima ili neka delegiraju nekog da zapocne to isto... i neka neki pravnik slozi prikladat tekst koji sve objasnjava...
 
zeNNoN said:
Adje onda neka moderatori zapocnu skupljati potpise u svojim gradovima ili neka delegiraju nekog da zapocne to isto... i neka neki pravnik slozi prikladat tekst koji sve objasnjava...

Slažem se!!!!!!!!!!!!! Evo, ja sam u Požegi....uhhhhhhhh, stalno mi neka aprilia tupono grmi pokraj prozora....., pa ću koliko god to budem mogao prikupiti i u svom kraju....
 
UHHHHHHH, ali sam se raspričao...idem sad, punica zove na palačinke zapečene u rolu....mmmmmm......ne mogu je odbiti....ćao svima.... do idućeg javljanja...
 
krujc said:
Tablica na vidljivom mjestu??
To je vrlo relativan pojam,dali postoji točno određeno od kuda tablica mora biti vidljiva i na koji način,ili to nasi policajci određuju kako se njima prothije??

na zx6 sam imao tablicu pod repom bila je vidljiva iz drugih vozila i ako se odmakneš nekih pola metra od motora,osim našim policajcima kojima smeta trbuh pa ju oni nisu mogli nikako uočiti.

Neki su mi prjetili kaznama koda ju ni nemam, a neki nisu ništa niti pitali???

tablica treba biti na za to točno određenom mjestu, osvjetljena...inače motor ne može proći homologaciju ako nema to zadovoljeno....ja se interesirao i pročitao u narodnim novinama