Tablice na nosaču bez okvira?

Jedino neka obrati pažnju da mu je širina 198mm pa će mu nosači žmigavaca viriti van tablice.
 
A to neznam, ja na svome odmah odrezao, jer sam nosace za zmigavce radio da budu u ravnini stop svjetla
 
  • Like
Reactions: Medo
Pozz svima...
Da se ubacim na tu temu...moze se nosac tablice atestirati ali ne smije imati tipku za preklapanje i ne smije se bez alata micati...
Pokazivaci,katadiopter moraju imati homologaciju...ostalo sve prolazi...
A za ovo sto tablica ima ostre rubove,navodno ne smeta,zvao sam Centrar za homogolaciju i covjek mi to rekao...Njima je bitan kut od cca 30°
Ugl.idem za par dana na atest dok mi pokazivaci dođu,imam samo s brojem e11,a to ne prolazi :D
 
Jel netko isprobao ovakvu čičak traku za staviti tablice? Trebalo bi se skratiti na širinu od ca 150 mm. Valjda bi bilo dovoljno za tablice.
Ako misliš stavit tablicu na nosac bez okvira i da ju ne makivaš, onda kupiš točno ovakvu traku u Tokiću i nema straha:

Na proslom motoru sam ju imao 2 i pol godine zaljepljenu, nikad nije ta traka pustila niti od sunca, pranja, vjetra koji tuce u tablicu...
Cak me i lik kojem sam prodao motor zvao da koji je to k.... na tablici, da ju nikak nemoze skinut kak drži :ROFLMAO:
 
Ako misliš stavit tablicu na nosac bez okvira i da ju ne makivaš, onda kupiš točno ovakvu traku u Tokiću i nema straha:

Na proslom motoru sam ju imao 2 i pol godine zaljepljenu, nikad nije ta traka pustila niti od sunca, pranja, vjetra koji tuce u tablicu...
Cak me i lik kojem sam prodao motor zvao da koji je to k.... na tablici, da ju nikak nemoze skinut kak drži :ROFLMAO:
Makivaš😂