tabu teme na moto sceni

Status
Not open for further replies.
zaprudanec said:
pa kaj vi birtijasi nemate napojnica za jedan novi lcd od 1000kn :mrgreen:

Reko možda još kaj imaš na lageru, najprije jeftinije varijante pa tek onda u šoping. :mrgreen:
Da se tako olako razbacujem s 1000 cama, nebu nikad za motor. :wink:
 
rednyaW said:
dečki.. off topic ste  :jesus:
ovo je puno zanimljivije od prepucavanja pitisepiovaca, higijenicara, obespravljenih pravednika i misterije nestajuceg goblena :LOL: (y)
 
HIGHLANDER said:
A imaš kakav TV, starom mi riknul, pa se možda nađe nekaj povoljno. :misli: :mrgreen:

Pa koliko bi dotični gdin trebao imati godina????  :shock: Ak si ti Dikanov vršnjak,a njegov je šul kolega bio Dioklecijan,stari ti mora biti Isusov vršnjak,a u tom slučaju sumnjam da je među nama!  :mrgreen:

 
Kraljica said:
ovo je puno zanimljivije od prepucavanja pitisepiovaca, higijenicara, obespravljenih pravednika i misterije nestajuceg goblena :LOL: (y)

Si skužila...ha???  :mrgreen: Već toliko stranica,  :misli:  a niti spomena o prijetnji šorom,oružjem,niti riječ o Srbima,četnikušama...  :?

pih  :mrgreen:
 
dr.chala said:
Pa koliko bi dotični gdin trebao imati godina????  :shock: Ak si ti Dikanov vršnjak,a njegov je šul kolega bio Dioklecijan,stari ti mora biti Isusov vršnjak,a u tom slučaju sumnjam da je među nama!  :mrgreen:

    ...dakle Highlander mulja, ko zna za kog zraži telkać
.
 
Kraljica said:
ovo je puno zanimljivije od prepucavanja pitisepiovaca, higijenicara, obespravljenih pravednika i misterije nestajuceg goblena :LOL: (y)
trudimo se  :mrgreen:
:bis:
 
dr.chala said:
Pa koliko bi dotični gdin trebao imati godina????  :shock: Ak si ti Dikanov vršnjak,a njegov je šul kolega bio Dioklecijan,stari ti mora biti Isusov vršnjak,a u tom slučaju sumnjam da je među nama!  :mrgreen:

Ne jebi, stari mi je najstariji dečko s Knežije, 85 bu 07.07.,
pitaj Lovru kak su delali njih dva raciju 91' po neboderu, :mrgreen:
ak sam pokupil njegove gene, ne bute me se tak brzo riješili. :jesus:

StRRepiteeeee. :LOL:
 
OldBoy said:
   ...dakle Highlander mulja, ko zna za kog traži telkać
.

Pa za viksu. :wink: :mrgreen:
 
RRZagreb said:
I pitanje pitanjce: zakaj ja nisam baniran kad prijetim ljudima na forumu i po mišljenju ovih koji obožavaju plavu boju ne zaslužujem pisat?
Zato jer je obrisam cijeli taj topic i to tek onda kad se počelo sa takvim stvarima. Prijetnje, oružje...pa onda dalje po spisku.

Baniran je jedino ATILA jer je ponovno po x puta otvorio topic, iste tematike kao izbrisani.

A sad se vrati nekoliko stranica unatrag, pa pročitaj kaj sam napisal...
Evo, tu pročitaj:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,170173.msg2607444.html#msg2607444

A imal bi vas još puno za pitat, ali mi to moj dobar odgoj ne dopušta. Bar ne na forumu. Jednom kad se vidimo, i kad budemo trijezni.

Kaj se tiče prijetnji, "mahanja" oružjem...pročitaj kaj veli kazneni zakon, a dijelom i zakon o oružju. Bit će ti jasnije zašto je to izbrisano.
 
A je mu i face dugu trajao j....ga face....Što ga obrisa a baš sam se mislio pridružit grupi...

 
GS550 said:
A je mu i face dugu trajao j....ga face....Što ga obrisa a baš sam se mislio pridružit grupi...

sigurno ga je zatvorila korumpirana pičkica :hehehe:
 
mraqi said:
sigurno ga je zatvorila korumpirana pičkica :hehehe:
ili MC .....
 
GS550 said:
ili MC .....
tamo na početku je pisalo da korumpirane pičkice brišu i zatvaraju topice...pa je valjda i korumpirana pičkica zatvorila grupu :rofl:
 
HIGHLANDER said:
Ne jebi, stari mi je najstariji dečko s Knežije, 85 bu 07.07.,
pitaj Lovru kak su delali njih dva raciju 91' po neboderu, :mrgreen:
ak sam pokupil njegove gene, ne bute me se tak brzo riješili. :jesus:

StRRepiteeeee. :LOL:

Oduvijek mi je bio misterij tko je treći UM-ORTAK uz Lovru i Oskara,koji je uredio fasadu na Albaharijevoj???  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
dakle koliko vidim na ovom forumu je prihvatljivo ako ti se neki klub ili pojedinac ne svidi riješit ga na svoj način i ćuć muć niko nije kriv ,jebe nam se. naj ači su mi oni koji kažu jebe mi se za mc i mk,samo došlo je vrijeme da se njima ne jebe za nas.a najjadnije je što je samo par ljudi imalo hrabrosti osuditi demonstraciju sile na jednu malu skupinu bikera.pozdrav iz zimskog sl.broda
 
varadero10 said:
dakle koliko vidim na ovom forumu je prihvatljivo ako ti se neki klub ili pojedinac ne svidi riješit ga na svoj način i ćuć muć niko nije kriv ,jebe nam se. naj ači su mi oni koji kažu jebe mi se za mc i mk,samo došlo je vrijeme da se njima ne jebe za nas.a najjadnije je što je samo par ljudi imalo hrabrosti osuditi demonstraciju sile na jednu malu skupinu bikera.pozdrav iz zimskog sl.broda
Pa si, po svom mišljenju - zaključal topic?
Ali mi ga kao moderatori/administratori ne smijemo...jer ti svoje mišljenje možeš imat, ali ne dao Bog da ga netko drugi ima.


Pročitajte još jednom kaj sam napisal, za tebe i sve ostale koji ne žele vidjeti, evo link još jednom.http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,170173.msg2607444.html#msg2607444
 
Bandit said:
Baniran je jedino ATILA jer je ponovno po x puta otvorio topic, iste tematike kao izbrisani.

i MAXS iz istog razloga.  :wink:

što se svega drugog tiče, tj. brisanja teme, vidim da su i najveći protivnici došli na isto :

C/P sa facebook grupe :
Posto nemogu 24 sata na dan sjediti ispred komp, i brisati uvrijedljive komentare odlucio sam ovu grupu zatvoriti.


nadam se da je bar autorima grupe bar malo jasniji naš stav o svemu.  :wink:
 
Status
Not open for further replies.