Tatjana Pašalić Miss Motori 2004

Nike

Active member
Bilo je predivno na Pagu. Pozdrav svima sa foruma koji su bili tamo. Čestitke organizatorima i velika pusa svm curama koje nisu pobjedile, a koje su bile utučene nakon izbora... Veliki pozdrav ide za Karolinu iz Karlovca, koja je bila u organizaciji, a poseban pozdrav ide Aleksandri Grdić (miss Hrvatske 2003) i mojoj staroj frendici Valeriji Čilaš (Miss EuroSporta 2001)
 
Pridruzujem se cestitkama i veliki pozdrav svima. :)
 
Nike said:
Bilo je predivno na Pagu. Pozdrav svima sa foruma koji su bili tamo. Čestitke organizatorima i velika pusa svm curama koje nisu pobjedile, a koje su bile utučene nakon izbora... Veliki pozdrav ide za Karolinu iz Karlovca, koja je bila u organizaciji, a poseban pozdrav ide Aleksandri Grdić (miss Hrvatske 2003) i mojoj staroj frendici Valeriji Čilaš (Miss EuroSporta 2001)

valerija ti je frendica? :D znam ju s faksa :wink: :D
 
Zrile said:
Nike said:
Bilo je predivno na Pagu. Pozdrav svima sa foruma koji su bili tamo. Čestitke organizatorima i velika pusa svm curama koje nisu pobjedile, a koje su bile utučene nakon izbora... Veliki pozdrav ide za Karolinu iz Karlovca, koja je bila u organizaciji, a poseban pozdrav ide Aleksandri Grdić (miss Hrvatske 2003) i mojoj staroj frendici Valeriji Čilaš (Miss EuroSporta 2001)

valerija ti je frendica? :D znam ju s faksa :wink: :D
Ja je znam iz srednje, ali njene :mrgreen:
 
NIKE....pa ti si osoba s kojom se treba druziti!!!

kada cemo s missicama na janjetinju???

:cice: :whip:
 
Nike pozdrav tebi kao prvo, ljudovima sa foruma koji su se tamo pojavili, također pozdrav.........bilo je o.k., malo smo se ubili, a i primijetili par stvari........ :shock: :shock: :shock: ........
FAKING NITI JEDAN, ALI FAAAKING NITI JEDAN LIK NA MOTORU U CIJELOJ FAKING NOVALJI I OKOLICI NIJE IMAO KACIGU (Nike=iznimka) .....iz toga bi se dalo zaključiti da su dolje bili samo šminkeri i krema.... i možda bih još i shvatio to da su svi vozili polako, ali svi su divljali i jurili i preseravali se i čudi me što nije (na svu sreću) bilo nikakvih nezgoda........
Da, da ne zaboravim, jako mi se dopao intelektualan odgovor jedne misice ( na žalost ne znam koje ) koji joj je životni san, ili što je već bilo, što bi željela u životu, tako nešto.......njezina želja je uglavnom........
"udati se za nogometaša" :LOL: :LOL: :LOL: ...........a jadno dijete........ :LOL: :LOL: :LOL: ................
I još nešto, cijene pića u Aquariusu su jednake kao u npr. Bao-Bap-u, a i Lake-city je blizu, a to je za mene porez na budale, platit za jedan Heiniken jedno 5 puta više nego što je u nabavi, ili platit 25 teško stečenih rvackih novaca za jednu stock-colu, to je faking bez veze, glupost do jaja, sramota štoviše.........
Zbog takvih cijena iskreno želim podbačaj hrvatskom turizmu, i to do najmanje 500%, pa da sve zjapi prazno, i hoteli i plaže i kafići i fakinggg sve nek' propadne u 100 p..ki ma..erini kad smo takav narod........
jebote, svi bi preko noći da ne trebaju raditi sljedećih 250 godina..........
 
Kawabiker said:
Nike pozdrav tebi kao prvo, ljudovima sa foruma koji su se tamo pojavili, također pozdrav.........bilo je o.k., malo smo se ubili, a i primijetili par stvari........ :shock: :shock: :shock: ........
FAKING NITI JEDAN, ALI FAAAKING NITI JEDAN LIK NA MOTORU U CIJELOJ FAKING NOVALJI I OKOLICI NIJE IMAO KACIGU (Nike=iznimka) .....iz toga bi se dalo zaključiti da su dolje bili samo šminkeri i krema.... i možda bih još i shvatio to da su svi vozili polako, ali svi su divljali i jurili i preseravali se i čudi me što nije (na svu sreću) bilo nikakvih nezgoda........
Da, da ne zaboravim, jako mi se dopao intelektualan odgovor jedne misice ( na žalost ne znam koje ) koji joj je životni san, ili što je već bilo, što bi željela u životu, tako nešto.......njezina želja je uglavnom........
"udati se za nogometaša" :LOL: :LOL: :LOL: ...........a jadno dijete........ :LOL: :LOL: :LOL: ................
I još nešto, cijene pića u Aquariusu su jednake kao u npr. Bao-Bap-u, a i Lake-city je blizu, a to je za mene porez na budale, platit za jedan Heiniken jedno 5 puta više nego što je u nabavi, ili platit 25 teško stečenih rvackih novaca za jednu stock-colu, to je faking bez veze, glupost do jaja, sramota štoviše.........
Zbog takvih cijena iskreno želim podbačaj hrvatskom turizmu, i to do najmanje 500%, pa da sve zjapi prazno, i hoteli i plaže i kafići i fakinggg sve nek' propadne u 100 p..ki ma..erini kad smo takav narod........
jebote, svi bi preko noći da ne trebaju raditi sljedećih 250 godina..........
work_humor_0608_1.gif
 
Grawe said:
Cujes ti kawabiker, kak to da se mi nismo vidli dole?

Ma nemam pojma, ja oko 1h više nisam vidio ništ, samo NLO-e i male zelene........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..............
A danas mi veli kolega s posla da je bio dolje, ni njega nisam vidio, a trudio sam se :shock: :shock: :shock: ............. :mrgreen: :mrgreen: ........
Vidio sam samo Mey i Kristijana.........od te vaše bande........
 
Kaj me ti U prolazu :pelvic_thrust2: ???
Jebote 100 topica o istoj temi, odakle da znam tko je što i gdje napisao.
 
Bilo je puno lijepih cura...meni je osobno žao Mirele i Kristine i...kaj bum sad sve nabrojal? :shock:
 
A meni Danči ....... :placko: .......

i Bandita........ :cry: :cry: :cry: .........jer znam da more čovjek popit i pojest više nek sve missice skupa....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .......
 
MONSTER said:
NIKE....pa ti si osoba s kojom se treba druziti!!!

kada cemo s missicama na janjetinju???

:cice: :whip:

A šta si mislija... Još kako sam ih poslje ispadanja jednu po jednu tješio...
LOL, treba ići s njima na janjetinu, pa one neće htjeti jesti zbog linije, pa pojesti i njihovo :mrgreen: :LOL:
 
Definitivno je pobijedila prava cura! Izmedu svih izbora dosad i svih kandidatkinja, Tatjana mi je stavrno pravi komad. Cura ima sve za miss motori.
 
Mey said:
Definitivno je pobijedila prava cura! Izmedu svih izbora dosad i svih kandidatkinja, Tatjana mi je stavrno pravi komad. Cura ima sve za miss motori.

Mirna nije došla, a Clia je predivno izgledala i potukla konkurenciju. Pričekajte fotke, pa se uvjerite. Inače na svim onim fotkama gdje su se predstavljale kandidatkinje, ne možete uopće ocijeniti kako cure izgledaju. Uživo je sasvim druga priča. Pogotovo kad ih se vidi u minicama, sa štiklama i u kupaćem kostimu. Općenito cure šta su na slikama izgledale super, uživo su bile katastrofa i obrnuto. Slike uskoro...

(moja izjava, preneseno sa SS foruma)
 
Kawabiker said:
........
Da, da ne zaboravim, jako mi se dopao intelektualan odgovor jedne misice ( na žalost ne znam koje ) koji joj je životni san, ili što je već bilo, što bi željela u životu, tako nešto.......njezina želja je uglavnom........
"udati se za nogometaša" ...
Bandit said:
Bilo je puno lijepih cura...meni je osobno žao Mirele i Kristine i...kaj bum sad sve nabrojal? :shock:

a meni nogometaša :skriven: :chick:
 
Kawabiker said:
A meni Danči ....... :placko: .......

i Bandita........ :cry: :cry: :cry: .........jer znam da more čovjek popit i pojest više nek sve missice skupa....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .......

ja sam mislio da Bandit je puno puno deblji, ali u prirodi izgleda onako...normalan :mrhappy: