TAUBI=MINUS JEDAN

radman

New member
ja dosao danas narucen i :
covjek se boji raskopat fergazere na GS500E 91g jer kako kaze da je netko "drkao" po njima pa kaj bi on sad tu napravio ,jer valjda pojima nema o fergazerima pa mi je rekao da nebi on ipak to pokusao radit hahaha
katastrofa ,i dijelove treba cekat ,on je mislio da to treba samo postelat a ovak ipak ih je tesko za skinut (dva cilindra) ,uzas kakva nestrucnost , a rijecnik mu je ....... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Slušaj, znam ga osobno, ne baš najbolje, ali nije mi ostavio takav dojam. Uvijek je dobro čut i drugu stranu. Kao i milijun puta do sad.
 
Koliko ja znam Taubi je "The Doctor" za fergazere.
Jedino ak sad nije prezauzet sa trkacima pa vise ne hebe sirotinju na starim kramama i tak se izvlaci. 8)


Ali sam siguran da nema frgica koj on nebi znal raskopat,slozit i postelat (y)
 
radman said:
ja dosao danas narucen i :
covjek se boji raskopat fergazere na GS500E 91g jer kako kaze da je netko "drkao" po njima pa kaj bi on sad tu napravio ,jer valjda pojima nema o fergazerima pa mi je rekao da nebi on ipak to pokusao radit hahaha
katastrofa ,i dijelove treba cekat ,on je mislio da to treba samo postelat a ovak ipak ih je tesko za skinut (dva cilindra) ,uzas kakva nestrucnost , a rijecnik mu je ....... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

a tvoj rjecnik, red rijeci u recenici kao i sam stil izrazavanja je skoro pa savrsen  :misli:

ajde jos jednom probaj lijepo svima objasniti sto se TOCNO dogodilo, moze?

 
Popravljao sam kod Taubija svog DR 750 i nije mu se bas svidjalo popravljati tu kantu ali uljudnim pristupom i razumjevanjem za termin, nekad i po mjesec dana covjek mi je uvijek slozio motor, o njegovoj nestrucnosti nebi komentirao ali bih samo napomenuo da sam ga vidio kako sarafi po motorima od nekoliko destaka K eura.
 
A zakaj ne odeš onom koji je "drkao" po njima da ih sredi. Tko zna kaj je taj specijalac napravil pa se čovjek možda ne želi upuštat u nekaj za kaj bu izgubil puno vremena koje ti poslije ne buš htio platit ili ćeš pričat okolo kak te Taubi opral a samo je malo frge poštelal.
 
gigi said:
A zakaj ne odeš onom koji je "drkao" po njima da ih sredi. Tko zna kaj je taj specijalac napravil pa se čovjek možda ne želi upuštat u nekaj za kaj bu izgubil puno vremena koje ti poslije ne buš htio platit ili ćeš pričat okolo kak te Taubi opral a samo je malo frge poštelal.

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23920.msg478686.html#msg478686  :misli:
 
shmrkavac said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23920.msg478686.html#msg478686  :misli:

decko se uvrijedio jer je sam kak bi gosp.Taubi reko drkao po fergazerima


e pajdo, meni se cini da si ti to razjebo :mrgreen: :mrgreen:
 
gosp. Taubi izgleda nezna slozit frge ak je neki problem kaj nije standardni posto je odustao kad sam mu objasnio poblize problem i kaj sam vidio kaj je u frgama
a bas i nisam mogao ja nesto zeznut jer sam dosta godina radio mehaniku ,doduse na autima , a i i nakon ciscenja frga motor se isto ponasao ,daklem nisam ja zeznuo nista  :wink:
e sad, pa to je 91 godina ,pa to covjek kaj se bavi motorima od onda mora imat u malom prstu
ili krame ne radi  :shock: daj me Ninja jos malo nasmijavaj  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
mozda i ovi u mercedes servisu isto vise ne popravljaju 91g jer ipak je to proslo stoljece  ,katastrofa od razmisljanja
 
Katastrofa od razmišljanja, definitivno.
Samo čijeg razmišljanja ovdje?
 
Isto ja čekam Taubija da se javi. Naime, ovo je prvo negativno mišljenje koje sam čuo o njemu, pa je samim tim malo čudno.
Osobno, mogu ga ocijenit jedino kao fotografa, jer sam vidio krcato slika koje je napravio, a slike su jako dobre.

Ne bi se ja sad ni na Radmana okomio, ali na Taubija ne bi definitivno. Čovjek je u svom poslu stekao određeni renome koji ekipa poštuje, a sigurno da je to posljedica kvalitete rada. Ja, ovako sa strane, tako vidim stvari.
 
Netko je napisao tocno ono o cemu se radi. Taubi ne radi stare motore oko kojih ima posla koji kasnije ne moze naplatiti i po mome ima pravo. Ima puno i previse polsa oko trkaca ovih dana tako da mu je dosta tesko uci u termin, no iz pouzdanih izvora znam da kad malo zahladi i kad se obim posla sman, lijepim pristupom bi ti primio motor na servis. Ovako ako mora nesto raskopat i onda cekat djelove, prvi problem je sto nema kamo sa motorom. Stoga, ili cekaj hladnije dane ili se obrati nekom od ovlastenih servisera koji ti moraju primiti motor na servis samo nemoj onda odma na forumu pisati kako si cekao mjesecima da ti motor bude gotov a onda si tona kraju jos i masno platio.
 
ne kuzim sad ,kak ne radi stare motore kad sam se cuo telefonom sa njim i objasnio mu ukratko kaj me muci i rekao da dodem
kaj se tice placanja isto ne kuzim ,kolko dode platim
ne kuzim niti lijepi pristup ,valjda ne mislis da sam dosao tamo i poceo galamit ???
(valjda ne mislis da ga treba molit da mi uzme novce )
jednostavno je odustao jel NE ZNA
uostalom citiram :ja sam mislio da to treba samo postelat , tesko je fergazere za skinut ,(ima ih dva) ,kraj citata
a tak je poceo govorit nakon kaj sam mu rekao kaj je otprilike u frgama
i kaj da si ja sad mislim

 
radman said:
jednostavno je odustao jel NE ZNA
uostalom citiram :ja sam mislio da to treba samo postelat , tesko je fergazere za skinut ,(ima ih dva) ,kraj citata
a tak je poceo govorit nakon kaj sam mu rekao kaj je otprilike u frgama
i kaj da si ja sad mislim

malo si zmiksao sto je on stvarno rekao i sto si ti zakljucio
iz citata se ne vidi da ih ne zna napraviti, nego da vjerojatno nije znao koliki
ga posao ocekuje
ako to stavis u kontekst brda unosnog posla sa novijim motorima,
namece se drugaciji zakljucak
da i ne zna, puno je bolje da ti to kaze, nego kopa bez veze i naplati ti to
 
a koji je problem sa karburatorima po tvom mišljnju
Realno gledano u vecini slucajeva tvoj problem  bude riješen  sikroniziranjem i malo igranja sa zracnoscu + veoma cesto sajle

prije nisam razumio takvo ponašanje kao npr što je Taubi tebi napravio ali tokom vremena skužiš da je to logicni sljed događaja dobrog meštra te nije razlog za pljuvati po nekome a posebno omalovažavati njegovo znanje za koje kažu da je ogromno
 
ipak, nekaj tu "smrdi", mogao ga je lijepo otpraviti sa :"..sorry, nemam vremena.."
svakome je njegov motor najbitniji, i traži najbolju uslugu...
 
ako Taubi ne zna sa fergazerima, ne znam tko onda zna. A ako si ti tolko siguran da on ne zna, a ti kao znas sta bi trebalo napravit, zasto si onda to sam ne napravis?
 
jebate, di svi stanete....?

jel bar nekom nogice vire?


8)


srki
 
Ako si primijetija, ja se nisan uvlačija.

Čak san se neko vrime mislija šta su to fergazeri. :LOL: