teflon i tvrda plastika

prpa

Well-known member
ima di u Zg kupiti teflona ili tvrde plastike ili ak neko ima doma u garaži kakav višak :misli: za klizač lanca u diy izvedbi
 
prpa said:
ima di u Zg kupiti teflona ili tvrde plastike ili ak neko ima doma u garaži kakav višak :misli: za klizač lanca u diy izvedbi

imam brdo komada kvalitetnih pvc profila pa ako ti treba...
:mrgreen:
 
Tko može izraditi po uzorku zupčanik od teflona za jedan električni uređaj?
 
Sto se tice ozubljenja na um mi padaju 2 firme, Somek u Zg. i Bross u Rijeci. Samo ne virujem da ce ti se oni htjet zajebavat sa time. Bolje bi bilo nac kakvog fus majstora :D
 
koss said:
Tko može izraditi po uzorku zupčanik od teflona za jedan električni uređaj?
Aj kupi ženi novi mikser, šta se ciganiš. :mrgreen:

Daj mi sliku na pp, pa ću proslijedit kome triba.

Sliku zupčanika, naravno. :LOL:
 
jocoj said:
Sto se tice ozubljenja na um mi padaju 2 firme, Somek u Zg. i Bross u Rijeci. Samo ne virujem da ce ti se oni htjet zajebavat sa time. Bolje bi bilo nac kakvog fus majstora :D
ja bi isao linijom manjeg otpora ... i pronašao nekog ko radi u tim firmama ...  :mrgreen:
 
Shepa said:
Aj kupi ženi novi mikser, šta se ciganiš. :mrgreen:

Daj mi sliku na pp, pa ću proslijedit kome triba.

Sliku zupčanika, naravno. :LOL:
To mi je za mater i neki uređaj za raditi pastu.
Stari upravo rastavlja pa poslikam. Ako sve polomi neće trebati išta.  :mrgreen:
 
prpa said:
ima di u Zg kupiti teflona ili tvrde plastike ili ak neko ima doma u garaži kakav višak :misli: za klizač lanca u diy izvedbi

kaže moj dragi da ti može dati,pokloniti. bjelog ili zelenog sipasa , a vidim da si isto na trešnjevci pa ti nije daleko . ako još trebaš trzni ga na 098474916
 
emma said:
kaže moj dragi da ti može dati,pokloniti. bjelog ili zelenog sipasa , a vidim da si isto na trešnjevci pa ti nije daleko . ako još trebaš trzni ga na 098474916
već sam riješil, fala na ponudi (y)
 
koss said:
To mi je za mater i neki uređaj za raditi pastu.
Stari upravo rastavlja pa poslikam. Ako sve polomi neće trebati išta.  :mrgreen:
alo kosovac pa reci materi da ima kupit gotovu pastu :cool:

probaj se raspitat preko grane,u našemu trevizu svašta rade
 
emma said:
kaže moj dragi da ti može dati,pokloniti. bjelog ili zelenog sipasa , a vidim da si isto na trešnjevci pa ti nije daleko . ako još trebaš trzni ga na 098474916
brzo si mu odgovorila, samo 9 mjeseci :mrgreen:

btw kom treba plastike za klizne staze, ležajeve itd, a3o (atrio) u samoboru, kolodvorska ulica (y)
 
brzo si mu odgovorila, samo 9 mjeseci :mrgreen:


aaa plavuše opće nisam gledala datum. :0648: