tehnički pregled

free rider

New member
ovak, frenda zanima ak bi mogo proč tehnički s gumama sa grobnika,to bi bilo samo privremeno rješenje dok ne kupi nove (čitaj- tjedan-dva) znate kak izgledaju gume s grobnika pa bi molio odgovor :mrgreen:
 
jedino da urezes sare na gume, to ga mozda prevari, pa ne bude ni gledao jesu li trkace gume. samo ti aparat za urezivanje sara dodje skoro kao set guma tako da i nije bas isplativo, plus zajebancija oko urezivanja.

btw, mislim da vulkanizeri koji repariraju gume za kamione imaju taj kao aparatic, zna li itko bili oni to napravili :misli:
znam da izmisljam toplu vodu, zanima me cisto onako, teoretski

inace, to izgleda ovako:
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=280200106523
 
sta nije 15 dana rok da se registrira vozilo? u tom periodu mozes vozilo normalno vozit...

ili sam ja zabrijao nesto? :?
 
Do 15 dana kazna 700kn, a preko 15 dana kazna 2000kn.
Inače osiguranje ti pokriva štetu još mjesec dana nakon isteka police, ali mislim da je uvijet to da u tih mjesec dana moraš produžiti policu u istome osiguranju.

A što se pitanja od free ridera tiče, nije rekao da li misli na slick ili na "normalne" gume.
 
ocu morat platit kaznu istekla mi tablica 30.4 al mi je do danas motor bio na popravku pa moram na tehnicki ?? :misli: :misli: :misli: :misli:    ne sad i to a nema se para  :( :( :(
 
Ako te policija zaustavi budeš platio, ali na tehničkom ti neće nitko ništa reći. Ono što ti se može desiti je da ti dođe policija doma na vrata i naplati kaznu 700kn jer nakon 15 dana od isteka registracije moraš odjaviti vozilo.

Ali ako ga regaš prije nego ti policija dođe doma onda nikom ništa.
 
free rider said:
ne, kao kao što sam napisao frenda zanima :mrgreen:

inace gume su po sredini ko nove šta se tiče profila, jedino rubova nemaju, :LOL:

To prolazi bez beda. U nekim stanicama niti ne dođu blizu motora a kamoli da gledaju gume  :mrgreen:
 
možeš registrirat sa gumama sa grobnika jedino bi te za slikove mogli zajebavat