Termin moto-susreta

jawalica

New member
Budući se (jako dobra!) tema "Zašto se preklapaju termini moto-susreta" razvodnila i prešla u međusobno prepucavanje nekih likova, ja bi se ipak vratila na nju.
U početku teme bilo je jako dobrih komentara, ali nisam imala vremena aktivno se uključiti, pa evo ponovno malo o tome.
Članica sam vrlo mladog kluba, osnovani smo u travnju 2006. godine. Skupilo nas se podosta, nekih 60-tak članova,  svih dobnih i ostalih skupina. Brojnost i želja da probamo da li možemo, potakla nas je da organiziramo moto-susret. Pratili smo kalednar, čekali da se svi izredaju, našli vikend kad nije bilo ništa najavljeno.....i popili kišu!  :(
Stvar nije bila u tome, ljudi s kojima smo se družili tokom ljeta došli su unatoč lošem vremenu, ali nešto drugo je zanimljivo. Utorak, četiri dana prije našeg susreta, u kalendaru osvane još jedan susret (Crikvenica) u tom terminu. Ok, ipak su oni duže na sceni, nema problema.
I onda, subota, kiša lije kao iz kabla, dolazi nam jedan bračni par na susret, prvi puta se vidimo....iz Rijeke!!!
Kažu, bili u Crikvi, nije bilo po njihovom ukusu i došli do nas. Prevalili 150 km po kiši da vide šta ima kod nas.  (y)
Dakle, unatoč preklapanju termina, koje je neminovno, uvijek će biti onih koji će iz nekog razloga odabrati susret koji im nije odmah iza ugla.

Sve ovo je uvod u moje konkretno pitanje.
Mi planiramo ove godine organizirati susret u ljetnom terminu, između 15.6. i 15.7. Pitanje je, da li je fer prema drugim, starijim klubovima, odrediti datum i staviti ga u kalendar ili čekati (do kada?!?) da se kalendar popuni pa se ravnati prema drugima?

 
Na početku, svima skupa koji poluknu ovu temu, želim puuuuno s(p)retnih kilometara u 2007. :skuter: i, vezano uz temu, što manje preklopljenih termina susreta.
Osobno, mislim da nema potrebe da čekate dok se kalendar ne popuni, probajte samo vidjeti sa klubovima iz vaše regije ili bliže okolice kakvi su im planovi, ako ih uopće imaju. Što se tiče lošeg vremena, tu smo svi u istom sosu jer ne možeš više izabrati nekakav datum u bilo koje doba godine, a da budeš siguran da će vremenske prilike biti kol'ko tol'ko povoljne. Osim toga, zbog sve većeg broja klubova, a skoro svaki bi htio organizirati nekakvo druženje za prijatelje istomišljenike, skoro je nemoguće potpuno izbjeći preklapanje termina, tak' da na kraju uspješnost održavanja pojedinog susreta ovisi direktno o izboru ljudi koji susrete posjećuju. Kak' si rekla, neki odu i po ružnom vremenu i više stotina kilometara jer im se baš tak' sviđa...  (y) :piva:
 
Pogledaj si kalendar od prosle godine i mozda pretprosle. Dobre kalendare, s vecim brojem upisanih susreta imas na motorima ili kod weekend monstersa ili drugdje. Vidi koji datumi su slobodni, odlucite se i prijavite susret na net odmah. Ako ti se nitko ne javi s molbom da se dogovorite oko zamjene termina u mjesec, dva, to ti je to. Klubovi s tradicijom obicno imaju fiksne datume za svoje susrete, a pomicu ih samo malo, odnosno onako kako pada vikend. Npr. prvi vikend u svibnju, treci vikend u lipnju i tomu slicno.
Napominjem da ti to ne garantira da netko nece kasnije odabrati bas taj termin. I to ne mora biti iz neke zlobe, nego iz neznanja ili vise sile.
I jos to da je sada toliko mnogo klubova sa susretima, da je gotovo nemoguce naci sasvim prazan vikend. Ako je tako, onda izaberite da se preklapate s nekim za koje niste nikad culi i koji zive sto dalje od vas, tak da ne vele da im kradete ljude.
 
evo..upravo najavljeno na tv-u da će ova godina biti najtoplija u zadnjih stotinjak godina  (y)..-
dakle ljudi...ostaje nam samo da uživamo a što se tiče teme preklapanja termina slažem se sa smilkijem da je puno važnije kakvi su ljudi i štimung na susretu pa ako ti nije dobro svratiš na drugi a ako ti paše..ostaneš a to je bitnije od termina. mislim da stavljanje svog datuma trebate prilagoditi ostalim klubovima iz samog respecta prema njima  (y) :peace:
 
moto klubova je sve više i više i ste teže bude bilo nači neki slobodni termin bilo bi dobro da kao što je več napisano pogledate stare kalendare i vidite kad bi vam najviše odgovaralo i uvrstite to na kalendar i očekujete čim veču posjetu  (y)
 
jawalica said:
Budući se (jako dobra!) tema "Zašto se preklapaju termini moto-susreta" razvodnila i prešla u međusobno prepucavanje nekih likova, ja bi se ipak vratila na nju.
U početku teme bilo je jako dobrih komentara, ali nisam imala vremena aktivno se uključiti, pa evo ponovno malo o tome.
Članica sam vrlo mladog kluba, osnovani smo u travnju 2006. godine. Skupilo nas se podosta, nekih 60-tak članova,  svih dobnih i ostalih skupina. Brojnost i želja da probamo da li možemo, potakla nas je da organiziramo moto-susret. Pratili smo kalednar, čekali da se svi izredaju, našli vikend kad nije bilo ništa najavljeno.....i popili kišu!  :(
Stvar nije bila u tome, ljudi s kojima smo se družili tokom ljeta došli su unatoč lošem vremenu, ali nešto drugo je zanimljivo. Utorak, četiri dana prije našeg susreta, u kalendaru osvane još jedan susret (Crikvenica) u tom terminu. Ok, ipak su oni duže na sceni, nema problema.
I onda, subota, kiša lije kao iz kabla, dolazi nam jedan bračni par na susret, prvi puta se vidimo....iz Rijeke!!!
Kažu, bili u Crikvi, nije bilo po njihovom ukusu i došli do nas. Prevalili 150 km po kiši da vide šta ima kod nas.  (y)
Dakle, unatoč preklapanju termina, koje je neminovno, uvijek će biti onih koji će iz nekog razloga odabrati susret koji im nije odmah iza ugla.

Sve ovo je uvod u moje konkretno pitanje.
Mi planiramo ove godine organizirati susret u ljetnom terminu, između 15.6. i 15.7. Pitanje je, da li je fer prema drugim, starijim klubovima, odrediti datum i staviti ga u kalendar ili čekati (do kada?!?) da se kalendar popuni pa se ravnati prema drugima?

u kojoj ste regiji, gdje se odrzavao vas susret?
 
Izi said:
u kojoj ste regiji, gdje se odrzavao vas susret?
I mene je zanimalo pa sam kliknuo na korisnika i zadnje postove i vidio da je Ozalj u pitanju
 
Pošto sam ja među prozvanima tu ili ti među onima koji su se prepucavali samo bi ti savjetovao kako je netko već rekao ovdje raspitaj se kod susjednih klubova ko kad ima pa se ravnajte po njima za početak, potom nakon dogovora prijavite se na net pa vidite kako će stvari dalje teći, samo toliko.
 
Hvala svima.
Nisam to navela, ali da ne bi bilo da skrivam ili nešto slično. Mi smo MK COLAPIS RIDERS iz Ozlja, Karlovačka županija. Svega dva kluba su nama u neposrednoj blizini, ali svi smo se složili, ništa nije daleko nekom tko doista želi negdje doći.
Vjerojatno ćemo se ovih dana usaglasiti i staviti termin u kalendar. Uz dogovor sa susjedima, naravno, a ostali će, nadam se, imati razumijevanja i za nas nove, jer, negdje moramo i mi upasti.
 
Koliko mi je poznato, ovo su susreti u navedenim terminima u 2006. godini. Možda će ti koristiti ova informacija jer će svi oni vjerujem nastaviti i ove godine u istim terminima. Imaš i kontakt telefone i mailove pa se možete dogovoriti.... :misli:

16.-18.06.2006.
ROOSTERS MC Koprivnica
9. Rooster's Moto Meeting - jezero Šoderica kraj Koprivnice
Info: 048/622-191 (Žika),
098/384-463 (Marcel),
098/406-195 (Neven)
www.roosters.hr

16.-17.06.2006.
MK BLACK POINT
2. Moto susret - Pula
Info: 098/381-665 (Marko)

22.-25.06.2006.
MK CRUSADERS
Moto susret i ulična utrka PH- Križevci
Info: 098/382-625 (Ivan)
ivan.sunic @ asta-zagreb.hr

23.-25.06.2006.
MK OSIJEK
5. Moto susret - Osijek
Lijeva obala Drave (Katakombe)
Info: 098/434-334 (Mijo),
091/516-2181 (Željko)
info @ mk-osijek.hr, www.mk-osijek.hr

23.-25.06.2006.
MK FUGITIVES
2. Memorijal Dražen Pukšar
5. Moto Party, Samobor
Info: 091/503-4298 (Igor - Žuti)
091/227-7101 (Darko - Črni)

29.06.-02.07.2006.
INDIANS MC CROATIA
10. Jubilarni GOLDEN VALLEY - Tar kraj Poreča
Info: indians @ indians-mc.com
www.indians-mc.com

30.06.-02.07.2006.
MK OTOČAC
5. motohappening - Otočac
Info: 098/245-010 (Emil)
095/903-3099 (Mikica)

30.06.-02.07.2006.
MK BAROKER
Moto Susret - Dravski Park, Varaždin
Info: 091/119-1433 (Robert)
http://www.baroker.hr/


01.07.2006.
MK JASTREB
2. Moto Party - Motocross staza Mladina
sa subote na nedjelju...
Info: 098/192-5455 (Zvone)
098/839-445 (Vlado)
zvonimir.vucic @ zg.t-com.hr
www.mkjastreb.hr

07.-09.07.2006.
MK DEAD FROG
Frogstock 6 - Fuzine, Gorski Kotar
Info: 098/1686-296 (Vesna)
www.mk-dead-frog.com

08.07.2006.
MK IRON HEART
2. motohappening - Sunja
Info: 098/643-537 (Roža)
098/180-0681 (Mrki)

14.-16.07.2006.
MK SKUNKS
III. Skunks Party - Pula
Info: 098/994-6274 (Siki)
skunks @ email.t-com.hr
www.mkskunks.tk

14.-16.07.2006.
MC PLOTARI SAVSKE DOLINE 2000
6th Plot Party - Pepačev breg, Savski Marof
Info: 098/909-7117 (Japa),
091/799-6140 (Zlajo),
091/430-4009 (Mrvica)

14.-16.07.2006.
MC CRAZY WOLFS, Lika
6. moto susret - Gospić
Info: 098/415-042 (Stipe),
098/981-3590 (Hrvoje),
wolfs_crazy @ yahoo.com

14.-16.07.2006.
MK BOMBELLES
4. moto susret - SRC Ribnjak, Vinica
Info: 098/486-222 (Rikar)
bombelles @ inbox.com

17.-23.07.2006.
MK SJENE
3rd Shadow Days - Kaštel Štafilić, Kaštela
Info: 091/332-2422 (Joško),
        098/786-206 (Mladen)

        [email protected]
        www.mk-sjene.hr
(u ovom terminu je i MC Miners - Mursko Središće)

Ma znam da sam nekoga zaboravio ali se ne mogu sjetiti stoga SORRY!!!!
 
Ovo je odlično, a znam i koga si zaboravio(dobro, možda još nekog :misli:). Naši susjedi, MOTO LEGIJA iz Karlovca imala je susret 7-9.7.