Test neizdržljivosti - Ducati 1098

neki kažu da je zaluđenost kupiti ducati,ja kažem da je to ljubav...
 
ducati je ducati a sve ostalo su motori..  :mrgreen:

nekuzim kako je ljudima shema da pljuju po necem.. mislim sad bi svi trebali pljuvat neznam po golfu 5 jer mu na testu otpal retrovizor i staklo se samo otvorilo od sebe tj. raspao se mehanizam. i zato jer mu pukla kvakica.. i zato jer je trosio ulje dosta.. onak daj se svi bacimo sa mosta lagano jer sad hrpa 5 vozi i niko se ne buni (puj vw)

isto tako su rekli za jedan motor na testu da je kurac i fali snage itd. a redovno prasi ostale motore..

sve 5. al od tolkog uzdizanja japanaca i spustanja ostatka.. dobijem kontra utjecaj da mrzim japance u biti kaj i je.. relano znam da su najpouzdaniji i sve to skupa za  (y)

al od tolkog punjena sa njima su postali  :palacdolje:

pa taman da guram ducatia uz cestu opet imam motor a ne mlinac za kawu.
 
Ducati je Ducati a ove japanske drloge moze svako vozit..pogotovo sto se ne kvare pa se sad svaka šuša za male nofce docepala motora koji ide preko 200km/h..prosječnom vlasniku Dukca ovaj test apsolutno nista ne znaci pošto 90% njih tu kilometrazu nece nikad u zivotu prec..mozda sa 3-4 dukca koje će usput pokupovat
 
ja mislim da je ipak ducati malo previse razvikan od vlasnika i precijenjen od proizvodjaca..nevidim u nicemu da je kvalitetniji/nekvalitetniji od ostatka talijana/japanaca..jedino ciklistika mi se cini uvijek zeru naprednija

ducati u hrvatskoj voze 1.oni sto imaju para
                                2.oni sto nemaju para ali imaju ducati i NISTA drugo
                                3.i najrjedji oni sto su izmedju gore navedenih istinski ducatisti

bili su na korculi nedavno svi od navedene tri skupine..od petnaestak ducatija i jednog benellija tri su imala nekakav kvar
ducatiju treba jedna japanska disciplina i kontrola
 
Imaju svi Dukati motori nekakvu karizmu kao i Ferari i to je to,da su Japanci puno bolji to svi već znamo.
 
potpisujem merlina.. i pticice znaju da su japanci perfekcionisti.. ali zasto se onda toliko bortiti da je ostatak svijeta šrot.. preciznije talijani.. jbg..
 
Ja ne mogu vjerovat da motoru od 30 000€ nakon 25 000km pukne klip  :shock:

Dobro kaže Šile, Suzuki je zakon.

A osim toga jeste vidjeli kad kojeg Dukca iz 87 da vozi ko lud još uvijek (jer ja jesam Suzuki)
 
ive_xxx said:
ducati je ducati a sve ostalo su motori..  :mrgreen:

nekuzim kako je ljudima shema da pljuju po necem.. mislim sad bi svi trebali pljuvat neznam po golfu 5 jer mu na testu otpal retrovizor i staklo se samo otvorilo od sebe tj. raspao se mehanizam. i zato jer mu pukla kvakica.. i zato jer je trosio ulje dosta.. onak daj se svi bacimo sa mosta lagano jer sad hrpa 5 vozi i niko se ne buni (puj vw)

isto tako su rekli za jedan motor na testu da je kurac i fali snage itd. a redovno prasi ostale motore..


sve 5. al od tolkog uzdizanja japanaca i spustanja ostatka.. dobijem kontra utjecaj da mrzim japance u biti kaj i je.. relano znam da su najpouzdaniji i sve to skupa za  (y)

al od tolkog punjena sa njima su postali  :palacdolje:

pa taman da guram ducatia uz cestu opet imam motor a ne mlinac za kawu.
ajd en kenjaj. Svi kvarovi koje si nabraojao ne koštaju ništa u usporedbi s ovim, a njihovo pojavljivanje gotovo  da i ne utječu na sigurnost vozača. Pa raspala se mašina. Što bi ti više...da napišemo "Ma to je sve super..jebiga, desi se." Raspala se mašina. Ni to baš mala stvar. Kvarove s kojima ti to uspoređuješ kod dukca i niej vrijedno spominjat :mrgreen:
 
mene ful zanima koliko bi trajao japanski stroj sa dva cilindra i 160ks :misli:
 
live-for-ride said:
ajd en kenjaj. Svi kvarovi koje si nabraojao ne koštaju ništa u usporedbi s ovim, a njihovo pojavljivanje gotovo  da i ne utječu na sigurnost vozača. Pa raspala se mašina. Što bi ti više...da napišemo "Ma to je sve super..jebiga, desi se." Raspala se mašina. Ni to baš mala stvar. Kvarove s kojima ti to uspoređuješ kod dukca i niej vrijedno spominjat :mrgreen:

A kaj to tebe briga kad niti si imao ikad Dukca niti ćeš ga imat?
 
yatasaki said:
ja mislim da je ipak ducati malo previse razvikan od vlasnika i precijenjen od proizvodjaca..nevidim u nicemu da je kvalitetniji/nekvalitetniji od ostatka talijana/japanaca..jedino ciklistika mi se cini uvijek zeru naprednija

ducati u hrvatskoj voze 1.oni sto imaju para
                                2.oni sto nemaju para ali imaju ducati i NISTA drugo
                                3.i najrjedji oni sto su izmedju gore navedenih istinski ducatisti

bili su na korculi nedavno svi od navedene tri skupine..od petnaestak ducatija i jednog benellija tri su imala nekakav kvar
ducatiju treba jedna japanska disciplina i kontrola

Nemoj misliti ,misljenje će te uvaliti u nevolje :LOL:
A ove 3 skupine mozes primjeniti na bilo sta u Hrvatskoj.
Krivo, Benelli je imao 3 kvara 8)
Ducatiju ne treba nista japansko ,osim mozda svijecica i akumulatora :mrgreen:
 
mate said:
A kaj to tebe briga kad niti si imao ikad Dukca niti ćeš ga imat?
a kaj tebe briga ak si sa svojim zadovoljan. Naravno da ga neću imat, no ne zato što si ga ne mogu priuštiti veš zato što mi testovi poput ovakvih govore da ga ne kupim :mrgreen:
 
live-for-ride said:
a kaj tebe briga ak si sa svojim zadovoljan. Naravno da ga neću imat, no ne zato što si ga ne mogu priuštiti veš zato što mi testovi poput ovakvih govore da ga ne kupim :mrgreen:

U koju ti skupinu od one 3 spadaš?  :mrgreen:
 
Ducati je korifeao u Motosvijetu , ne zato sto je dobar i pouzdan nego sto ga nemoze svako voziti !
To neznaci da ga nemoze svako kupiti , problem je u uzdrzavanju ( Dijelovi popravci itd ) :palacdolje:!

Riknula je i ZX-12 na Motorradtestu i ako se nevaram i MV Agusta F4 ! :misli:

 
mate said:
A kaj to tebe briga kad niti si imao ikad Dukca niti ćeš ga imat?

A ko da ti imas  :LOL: