Test super sport 600 (moto puls)

Status
Not open for further replies.
Zlatni2001 said:
3. ovjes i amortizaciju na hondi necu komentirat jer nisam probao sva 4 motora. al da nije dobar ne bi sigurno bila toliko vozna kako svi kazu!

Zato i postoje novinari koji probaju sva 4 motora i onda iznesu svoje misljenje. Iznosis komentare, a napominjes da jos nisi ni procitao tekst, bilo bi super da novinari pisu o motorima, a da ih nisu ni probali.
Cijene motocikla su dobivene od distributera i to su cijene bez akcije. Ti motori su toliko slicni da necete pogrijesiti ni s jednim, jako cesto se napominje, a ako si ti kupio Hondu, moje cestitke, odabrao si jako dobar motor i zelim ti puno sretnih kilometara s njime. Kaj tebi drugi moraju potvrditi da ti je motor najbolji da bi ti uzivao u njemu.
 
a sto je sa potosnjom bena??
frend ima hondu cbr 600 godinu dana staru i kad se vozimo svi skupa znaci neka normalna putna brzina ono do 150 km/h njemu trosi duplo nego moj bandit(isto 600) a znam jos jednog tipa koji isto kaze da mu trosi 13 ak litara kad je ganja!!! neznam kako druge 600-ice trose ali zar nije to malo previse??
 
nixy said:
a sto je sa potosnjom bena??
frend ima hondu cbr 600 godinu dana staru i kad se vozimo svi skupa znaci neka normalna putna brzina ono do 150 km/h njemu trosi duplo nego moj bandit(isto 600) a znam jos jednog tipa koji isto kaze da mu trosi 13 ak litara kad je ganja!!! neznam kako druge 600-ice trose ali zar nije to malo previse??

i meni hornet trosi preko 10 litara kad se vozim sa frendovima al oni presaltaju u 6 na 70 a ja se vozim u drugoj  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
i meni hornet trosi preko 10 litara kad se vozim sa frendovima al oni presaltaju u 6 na 70 a ja se vozim u drugoj  :mrgreen:
ne vozi on tako :mrgreen: vozi normalno....
 
13 litara... :shock: :shock: :shock: Najvise sta mi je suzana popila je 7.3 lit/100 km i to ne mazenja. Cisto sumnjam da honda moze potrosit vise ot toga dapace po Fast Bike-u je najzahvalnija uz suzu a najzednija je yamaha sa litru vise od ostalih.
 
već odavno sam napisal da mi raznorazni testovi baš i ne znače previše u životu,odnosno nebudem zbog testa kupil ili ne kupil nekaj kad znam da u tim testovima ima jako puno privatnih interesa,poznanstava i raznih veza pa mi se čini da su testovi zbog toga "jako objektivni"  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

 
joke said:
A sta kažete na Hondinu potrošnju ulja (0,9 l tijekom testa na stazi). Naznam koliko su ostali potrošili i jesu li uopće potrošili što ulja, ali po meni je ovo jako ozbiljan podatak.

Ako je ta količina od 0,9 l na stazi istinita onda je voženi motor neispravan ili prelagano vožen tokom prvih nekoliko stotina kilometara.
 
cosmic said:
13 litara... :shock: :shock: :shock: Najvise sta mi je suzana popila je 7.3 lit/100 km i to ne mazenja. Cisto sumnjam da honda moze potrosit vise ot toga dapace po Fast Bike-u je najzahvalnija uz suzu a najzednija je yamaha sa litru vise od ostalih.

Čekaj ti ganjaš motor i troši ti 7,3l na 100km :misli: :misli: :misli:
Blago tebi...
 
Sekol600RR said:
Čekaj ti ganjaš motor i troši ti 7,3l na 100km :misli: :misli: :misli:
Blago tebi...
Ne vozin se po stazi vec po magistrali i svako stajanje na pumpu uredno izracunam potrosnju. Neka glupa navika.
14.5 lit za predjenih 197 km, tj. od ST-Sibenik-ST i djir po gradu i OMV. 
Koliko RR cuga?
 
cosmic said:
Ne vozin se po stazi vec po magistrali i svako stajanje na pumpu uredno izracunam potrosnju. Neka glupa navika.
14.5 lit za predjenih 197 km, tj. od ST-Sibenik-ST i djir po gradu i OMV. 
Koliko RR cuga?

S mojom vožnjom po gradu... između 10 i 13 litara, samo meni je je motor stalno iznad 12000rpm.
 
Sekol600RR said:
Čekaj ti ganjaš motor i troši ti 7,3l na 100km :misli: :misli: :misli:
Blago tebi...

valjda se vozi ko bikerboy i Bomo pa mu valjda i trosi tolko :LOL:
 
king said:
pa i sporom trosi vise :mrgreen:
:LOL:
... je pa naravno kad divljak s vremena na vrijeme i u treću ubaci
 
cosmic said:
13 litara... :shock: :shock: :shock: Najvise sta mi je suzana popila je 7.3 lit/100 km i to ne mazenja. Cisto sumnjam da honda moze potrosit vise ot toga dapace po Fast Bike-u je najzahvalnija uz suzu a najzednija je yamaha sa litru vise od ostalih.
Ne znam kaj je tebi maženje ili ne maženje,al meni zeko kad ga ganjam troši prek 10 l,tak da ovih tvojih 7 l je vožnja za babe  :mrgreen:
 
Meni je hornet max potrosija oko 13-14 litara, a najmanje 5 ako se dobro sican.
Svaki motor potrosi kad ga stisnes kako triba  :mrgreen:
 
Dok sam ga razrađival prvih 100km trošil mi je oko 8 litara :mrgreen:
 
Sekol600RR said:
Oni s rezervarom naprave 500km! :LOL:
Imaju zdrav i ekološki pristup sukladno protokolu iz Kyota!
Paze da ne emitiraju suviše CO2 u atmosferu  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Imaju zdrav i ekološki pristup sukladno protokolu iz Kyota!
Paze da ne emitiraju suviše CO2 u atmosferu  :mrgreen:

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Status
Not open for further replies.