TF Motori

Sporier5

Active member
Dajte mi recite nešto o ovom salonu za rabljene motore u blizini sesveta preko puta PSC Opel-a, vidio sam da imaju hrpu motora(rabljenih), pa me zanima dali su motori provjerni ili su nekakva muljaža sa kilometrima itd..  :misli:
 
bas sam jucer bio tamo.
R motori nisu uscuvani, na r1 polomljene plastike ionako vec krpane, nekoliko motora sad doslo sa staze, jedna r6 sa zamjenskim oklopima, cbr model 00/01 (pise 02 - mozda su se proizvodili paralelno, ne znam)...
motori imaju dosta km, cijene relativno visoke. imaju lijepog horneta i sv 1000, puno skutera... jos ima par R motora.

sve u svemu, nemas pokaj tam ici, osim mozda za sv ili horneta.
 
meni kod njih nisu jasne cijene motora  :shock:

bio mi je stari prosle godine kod njih i veli da su totalno nezainteresirani za sve
stari ga nest pita za motor a ovaj samo suti  :?
 
Nekidan sam slučajno tamo prošao. A par dana prije gledao talijanske oglasnike.
Više ti se isplati da sam odeš u italiju, odsjedneš u 4 zvjezdice hotelu, razgledaš šta ima i kupiš...

U njihovim oglasnicima isti motor, isto godište možeš nači sa rasponom cijene od 2000 eura - šta misliš kojeg oni kupe i dovezu i zašto je bilo razlike...
 
Boki RR said:
bas sam jucer bio tamo.
R motori nisu uscuvani, na r1 polomljene plastike ionako vec krpane, nekoliko motora sad doslo sa staze, jedna r6 sa zamjenskim oklopima, cbr model 00/01 (pise 02 - mozda su se proizvodili paralelno, ne znam)...
motori imaju dosta km, cijene relativno visoke. imaju lijepog horneta i sv 1000, puno skutera... jos ima par R motora.

sve u svemu, nemas pokaj tam ici, osim mozda za sv ili horneta.

Pa vidjel sam tamo sv1000s koji me baš i zanima, pa jel znaš kaj o njemu  :misli:
 
Sporier5 said:
Pa vidjel sam tamo sv1000s koji me baš i zanima, pa jel znaš kaj o njemu  :misli:

:D nazalost ne. ne zanima me to, pa nisam ni gledal kaj pise na kartici. ali koliko sam vidio, lijepo izgleda... to ti zapravo nist ne znaci. jbg, odes tam i vidis. mislim da je bolje preko oglasnika.
 
Ovako ponovo i ponovo  :?

TfAutomobili prevaranti prve klase, dovoze uništene motore za staze a sa ostalih skidaju od 50 000 do 100 000 km. Ako se požališ počnu fizičke prijetnje. To ti je uglavnom to. Prevarili masu ljudi u HR. Sad smo se skupili mi prevareni i radimo sve da im stanemo na kraj.

To ti je to :)
 
Stinky said:
BikesRule, kad će onaj članak?

Evo svaki čas. Čeka se još njihov "službeni" izvještaj na pismo upućeno od redakcije. Ne odgovaraju već 2 tjedna, ali bude svejedno izašlo  (y)
 
Dobro, jel ima još kakav slićan salon koji drži tako puno rabljenih motora, jer očito da ovaj nevalja...  :misli:
 
Sporier5 said:
Dobro, jel ima još kakav slićan salon koji drži tako puno rabljenih motora, jer očito da ovaj nevalja...  :misli:

Neki saloni koji prodaju nove ti uzimaju staro pod novo. Pa možda možeš pronaći da je netko uzeo jači motor a ostavio dobar motor, ne iz uvoza, servisiran i tako  (y)
 
Sporier5 said:
Nejdem ja nikam dalje od dva cilindra  :mrgreen:
A tek sam sada u pregovorima, a jedino kaj me zanima je sv1000s, za sada  :mrgreen:
Se sječaš ono kad sam ti dal đir na Hornetu? :whistle:
Nemreš me odbit kad bum te žical đir!  :jesus:
 
motori valjali ili ne valjali na žalost ljudi ih kupuju samo iz jednog razloga a to je kaj ti mogu srediti puno veći kredit nego kaj si ga možeš sam srediti ako imaš malu plaću  :( :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ja sam brzinski malo pogledal par R motora i svi su mi izgledali dosta izvoženi  :misli: 
 
Shoky said:
Se sječaš ono kad sam ti dal đir na Hornetu? :whistle:
Nemreš me odbit kad bum te žical đir!  :jesus:

Pa naravno da te nebum odbil  :wink:
Bojan said:
motori valjali ili ne valjali na žalost ljudi ih kupuju samo iz jednog razloga a to je kaj ti mogu srediti puno veći kredit nego kaj si ga možeš sam srediti ako imaš malu plaću  :( :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ja sam brzinski malo pogledal par R motora i svi su mi izgledali dosta izvoženi  :misli: 

Da jedino kaj sam tam vidjel izdaleka to je bil sv1000s i on mi je djelovao ok, a R-ovi  :palacdolje:
Zguljeni sa svih strana itd... ali nemojte me držat za riječ jer sam ih vidio samo sa druge strane ograde...
 
iako dosta pise u onoj temi koju je neko C/P, moram i ja rec svoja iskustva s njima..

prosle godine sam bio u par navrata kod njih..
cijene su bile OK, motori ocuvani (nije bilo novijih, bili su 95 - 98), ali kazem OCUVANI samo po onome sta sam uspio svojim okom vidjet i cuti kako rade..
tip ne da je bio nezainteresiran, nego nije kuzio previse o motorima i nije mi znao puno toga rec, osim da su iz njemacke i da su sigurno dobri (naravno)...

 
cdawg said:
iako dosta pise u onoj temi koju je neko C/P, moram i ja rec svoja iskustva s njima..

prosle godine sam bio u par navrata kod njih..
cijene su bile OK, motori ocuvani (nije bilo novijih, bili su 95 - 98), ali kazem OCUVANI samo po onome sta sam uspio svojim okom vidjet i cuti kako rade..
tip ne da je bio nezainteresiran, nego nije kuzio previse o motorima i nije mi znao puno toga rec, osim da su iz njemacke i da su sigurno dobri (naravno)...

Znači zaključak je da se tamo samo isplait vidjet motore, a nikako kupit jer če te u protivnom zahebat  :misli:
 
Sporier5 said:
Znači zaključak je da se tamo samo isplait vidjet motore, a nikako kupit jer če te u protivnom zahebat  :misli:

gle... ja neznam sta bi reko, osim da nikad necu kupit nista u autokuci..
i sam znas sta treba gledat kod motora, ali to je sve skakljivo.. Ako ti ga neda otpeljat nekome ko ce ga pogledat 6x bolje od tebe i mene, jebiga..

ja sam se par puta opeko sa autima i kamionima, tako da mi vise ne pada na pamet..