The Fastest

xman69

Member
Ste gledali??
Meni osobno previse Rossija a premalo Edwardsa i ekipe .........
Sve u svemu odlican dokumentarac. (y) (y)
 
Pa ako je film o njemu, koga bi trebali prikazivat? :misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
gledao i prvi i drugi dio i meni je ok...  (y) u trečem ako ga snime glavnu rolu će sigurno igrati Stoner i Lorenzo.... :mrgreen:
 
xman69 said:
Mislim da ideja filma nije bio Rossi nego motogp kao sport,......... :misli:
Mislim da krivo misliš, ali dobro. (y)

Faster je o MotoGP-u u globalu.
Doctor, Tornado & Kentucky Kid je o njima trojici (+ Hopper) u Laguni.
A Fastest je čisti Rossi doku.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Pa ako je film o njemu, koga bi trebali prikazivat? :misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone


upravo tako,kolega.
naslovljen kao 'Fastest',niti ne može biti o ikome drugome doli o najbržem (y)
 
Baš ga odgledao jučer.
Pozitivno iznenađen.

Samo zanimljiva mi je miskoncepcija o Stoneru.
Kako su govorili da je psihički slab,i da je ustvari kriv za padove jer ima manjak koncentracije tokom utrke,itd itd.

Sjećam se da se jednako pričalo na forumu,i da sam jednako i ja mislio,a kad je sjeo na Hondu,te priče su dobrano pale u vodu.
 
Mene se najviše dojmio (u dodacima na dvd-u), intervju sa DePunietovom curom (sada zaručnicom), kada kaže za Sica kako će sigurno bit veliki vozač... u tom momentu nailazi Sic, i u par sekundi razgovora osvoji kameru svojim osmjehom.

I gledam to, i znam kako se borija cilo prvenstvo, i znam kako je završija, i opet vraćam taj intervju na početak...
Jbg.

A tek kraj filma... i McGregorov glas:
"Who's the fastest now?"


Dobar.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Angie said:
Baš ga odgledao jučer.
Pozitivno iznenađen.

Samo zanimljiva mi je miskoncepcija o Stoneru.
Kako su govorili da je psihički slab,i da je ustvari kriv za padove jer ima manjak koncentracije tokom utrke,itd itd.

Sjećam se da se jednako pričalo na forumu,i da sam jednako i ja mislio,a kad je sjeo na Hondu,te priče su dobrano pale u vodu.

Imao je probleme sa laktatima u misicima, tj, brzo se "kiselio" sto je izazivalo vrlo brzo umor kad je vozio.. Kolko sam ja skuzio nije imao nikakvih psihickih problema, sam taj, fizicki  :misli:
 
O tome se i radi,da nije imao.

A ljudi su postulirali,čak i u samom dokumentarcu da je slabih živaca,i da mu popusti koncentracija tijekom utrke,da zbog toga često pada s Ducatiem.

A na kraju,teza ne držu vodu,ne pada od manjka koncentracije i psihičke izdržljivosti,već od nestabilnog prednjeg kraja.
 
Angie said:
Baš ga odgledao jučer.
Pozitivno iznenađen.

Samo zanimljiva mi je miskoncepcija o Stoneru.
Kako su govorili da je psihički slab,i da je ustvari kriv za padove jer ima manjak koncentracije tokom utrke,itd itd.

Sjećam se da se jednako pričalo na forumu,i da sam jednako i ja mislio,a kad je sjeo na Hondu,te priče su dobrano pale u vodu.


baš ga i ja pogledao prošle godine.
odličan film,tako sam se i nadao prema prethodniku, nisam iznenađen.

koncepciju o Stoneru je potvrdio on sam kada je sjeo na Hondu.

u prvoj njegovo sezoni za Repsol, Honda je bila prejaka za ostatak grida,imao je komfornu prednost i lako je uzeo taj naslov.

vec slijedece sezone uz promjenu smjese guma i Yamahino smanjenje te Hondine prednosti, Lorenzo mu puše za vrat,a i timski.

i naš Stoner opet po starom s tim da ga sad ne j... prednji kraj kao na Dukcu nego chatter,rukavice i ne znam što.

pa je padao,padao, na kraju uspio i slomiti nogu..
 
Bilo bi dobro kad bi se i jednom nastavku osvrnuli na gp 500 klasu. u tim godinama je bilo vrlo zanimljivo,.......a i mi koji smo odrasli sa cvajkama bi dosli na svoje.... :mrgreen: :mrgreen:
 
O Bože... :eek:hne:

Pa pogledaj Faster, tamo su cvaje.
Na drugom dvd-u (Faster & Faster) je dolazak 990-ki.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Ah,...nisam gledao Faster... :( :(....nemam bas vremena downloadati na brodu,..........Jedva skinuo The Fastest  u mexicu uz pomoc lokalnih downloadaca... :mrgreen: :mrgreen: