Ti si mladi vozac i amen !!!??

Status
Not open for further replies.
pit bull said:
Nemozes dobiti "A" kat. ak nemas "B" ili "A1" duze od 2.g.
:lolcry:
Od svih postova u ovoj temi, upravo ovaj i upravo ovu rečenicu izdvajam za današnji:
Play of the day!
Iako su i ini postovi istoga korisnika prilično upečatljivi!  :LOL:



zec750 said:
U biti glavna poanta i jesu tih 25 kW , a moj motor ima 78 kW. Malo sam se mozda krivo izrazio pojmom "mladi  vozač".
Malo si se smotao? :LOL:
Nisi jedini!
Problem je, po stopedeseti put, u čl. 221 koji nije precizan pa su ga krenuli rješavati naputcima koji bog te pitaj da li su došli do Policijske uprave Rafinerija-landa...  :LOL:
Na kraju je ispalo sljedeće: Ako ti je vozačka izdana na 10 godina nisi mladi, ako je izdana na 2 godine, onda si mladi.
S obzirom na to da je tebi izdana na 10....  :mrgreen:
 
Ma samo moraš biti ljubazan i sve prolazi,ja takvih problema nemam jer kad sam ja položio tih gluposti nije bilo pisalo je u vozačkoj do 125cc,a poslije 18 godine mogal sam voziti bilo koji R ovo danas nema smisla,ako imaš priliku okreni se i odi drugim putem ili mu nemoj stat (y)
 
ne kuzim kak te je skinul sa laserom
to je nemoguce 

moze te skinut jedino sa Radarom
 
salsa said:
ne kuzim kak te je skinul sa laserom
to je nemoguce 

moze te skinut jedino sa Radarom

ne kuzim, daj pojasni  :misli:
 
Jasam A i B kategoriju položio sa 17 i po godina, i čeko da napunim 18 da dobijem vozačku, i isto sam u mup-u bio pito za ta sva silna ograničenja i rekli su mi da nema nikakvih ograničenja pošto sam položip prije onog zakona koji je stupio na snagu 20.8.2004! e sad stvarno neznam ! bog ti pomogo  našoj državici :mrgreen: :D
 
ja vozačku imam od 75(bivša vojna)prenesena u civilstvu,dobio sam sve kategorije osim A i D(autobus).za A sam položio prije tri godine i tad su mi rekli da moram prve dvije godine voziti sa ograničenjem(25kw)
 
Pošto sam pročitao postove i saznao što me je zanimalo, ključam temu.  8)
 
A nitko se nije osvrnuo na klasičnu pandursku prevaru sa zabilježenom brzinom 83 km/h   :misli:  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.