timing retard eliminator (TRE)...

bruno said:
ti imaš kofer, šta će ti TRE...? :LOL:

Dobraaaaa, nisam napisao da  mi treba, nego da me zanima što je TRE i na koji način funkcionira...
 
Procitaj pomalo od vrha ka dnu, jednostavno je. Ali,sta ces ka vozac,tako modificiranog motora, profitirat tj. osjetit na gasu neman pojma. Cekamo nekoga sa iskustvom da gukne.
 
Nisan moga izdrzat pa san kupija jedan "TRE" povoljno. Na putu je  iz SAD-a pa kad ga isproban postat cu malo povratnih informacija.
Evo par detalja:

Item # Item Title Quantity Price Subtotal
180115304443 TRE Timing Retard Eliminator Suzuki GSXR 600 750 1000 1 $27.00 USD $27.00 USD

Shipping & Handling via USPS Airmail Parcel Post to 210XX
(includes any seller handling fees) $5.75 USD
Shipping Insurance (not offered): --
Total: $32.75 USD
Note:SUZUKI GSX-R 600 K6
 
Ja sam ga ugradio pre nekoliko dana.Ima vise mana nego prednosti. Snage nema vise nego je malo nervozniji sto ne znaci da ide brze od prije. Indikator brzine pokazuje samo petu brzinu zato sto koristi njenu mapu palenja. Ne radi sijalica za ler i ugasi se motor kad spustis stender i u leru jer  misli da je u petoj brzini. Stisnes kumplug radi normalno, pustis kumplug u leru radi na 800 obrtaja.Kad je hladan to mu je prenisko i gasi.Ide van odmah. :palacdolje:   
 
gixxer thou macedonia said:
Ja sam ga ugradio pre nekoliko dana.Ima vise mana nego prednosti. Snage nema vise nego je malo nervozniji sto ne znaci da ide brze od prije. Indikator brzine pokazuje samo petu brzinu zato sto koristi njenu mapu palenja. Ne radi sijalica za ler i ugasi se motor kad spustis stender i u leru jer  misli da je u petoj brzini. Stisnes kumplug radi normalno, pustis kumplug u leru radi na 800 obrtaja.Kad je hladan to mu je prenisko i gasi.Ide van odmah. :palacdolje:   

znači uglavnom više štete nego koristi...  (y)
 
cosmic said:
Proizvođači govore jedno te isto, dok na je na stranim forumima masu svita imalo primjedbe na uređaj i skinili su ga u kratkom roku.
Volija bih čuti naša iskustva.
Jesi li taj speedohealer ugrađiva zbog promjene finalnog prijenosa ili nešto drugo?

Ja imam taj TRE za Stroma 1000 i radi kak je napisano na stranici.
 
gixxer thou macedonia said:
Ja sam ga ugradio pre nekoliko dana.Ima vise mana nego prednosti. Snage nema vise nego je malo nervozniji sto ne znaci da ide brze od prije. Indikator brzine pokazuje samo petu brzinu zato sto koristi njenu mapu palenja. Ne radi sijalica za ler i ugasi se motor kad spustis stender i u leru jer  misli da je u petoj brzini. Stisnes kumplug radi normalno, pustis kumplug u leru radi na 800 obrtaja.Kad je hladan to mu je prenisko i gasi.Ide van odmah. :palacdolje:   
To san i ja cua od nekih mangupa po americi dok ostalih cca 50% kazu da je stvar ludnica. Kome virovat? Probat cu pa cu ga odjebat ako i meni
bude ka itebi. nema smisla da me drkelja ako mi zauzvrat ne da nista. u kc moga san ovon lovon platit postarinu za PC. :(
Zasto si ti uopce na tu mrcinu isa stavljat ove gluposti? Nemas mira,a? ka ni ja. :wink:
 
cosmic said:
To san i ja cua od nekih mangupa po americi dok ostalih cca 50% kazu da je stvar ludnica. Kome virovat? Probat cu pa cu ga odjebat ako i meni
bude ka itebi. nema smisla da me drkelja ako mi zauzvrat ne da nista. u kc moga san ovon lovon platit postarinu za PC. :(
Zasto si ti uopce na tu mrcinu isa stavljat ove gluposti? Nemas mira,a? ka ni ja. :wink:

I jesi stavio taj TRE?Iskustva?