Tko je nadrapao u Brezovici danas?

Medic

Member
Kaže mi frend da su se vozili u kombiju kad je odjednom doletio mercedes cls u stilu kao da bježi od nekud, kad malo dalje veli motor u jarku i čovjek leži u nesvjesti. Stali su da pomognu, ovaj došao k sebi al je navodno polomljen i nešto je mumljao da su se ganjali ili ga je ovaj s mercom ganjao ....tak nešto. Uglavnom danas popodne ,a motor je Yamaha, nije mi znao reći koja.
 
Jucer je Kradinic pao s motora negdje u blizini Sepica ali sa Pegasom.... Ocito vise slucajeva u istom rajonu...
 
Prolazio, vidio, netko sa crvenom Nitro kacigom i mislim da je bila Honda VFR sa ST-regama....
 
vlucic said:
Jucer je Kradinic pao s motora negdje u blizini Sepica ali sa Pegasom.... Ocito vise slucajeva u istom rajonu...
ja sam ljubio asfalt u srijedu oko 17, kod šepića (kod baze zimske službe), kasnije sam prošao kroz Brazovicu na putu doma, ali nisam ništa vidio.
 
Switch said:
Prolazio, vidio, netko sa crvenom Nitro kacigom i mislim da je bila Honda VFR sa ST-regama....

Kaže frend da je bila yamaha. Dizali su čovjeku motor pa sumnjam da je krivo pročitao, al opet nikad neznaš :mrgreen:
 
Medic said:
Kaže frend da je bila yamaha. Dizali su čovjeku motor pa sumnjam da je krivo pročitao, al opet nikad neznaš :mrgreen:

Može biti, vidio sam samo prvo slovo V na rezervoaru, a bike je bio sivi sa dvije spulje svaka s jedne strane... :misli:
 
Evo kaj veli PUZ

U četvrtak, 28. rujna, oko 16 sati, hrvatski je državljanin (1958.) upravljao motociklom marke Yamaha splitskih reg. oznaka i kretao se desnom stranom kolnika Brezovičke ceste u smjeru juga. Dolaskom na oko 1100 metara južno od južnog kolnika autoceste A 3 nije prilagodio brzinu kretanja i izlaskom iz lijevog zavoja produžio je ravno u smjeru juga. Tom je prilikom sletio na meki teren uz zapadni rub kolnika, nastavio vožnju i prešao preko betonskih blokova koji su se nalazili nalazi uz zapadni rub kolnika. Prevrnuo se zajedno s motociklom na lijevu bočnu stranu i teško se ozlijedio. Liječnička mu je pomoć pružena u Klinici za traumatologiju.
 
gigi said:
Evo kaj veli PUZ

U četvrtak, 28. rujna, oko 16 sati, hrvatski je državljanin (1958.) upravljao motociklom marke Yamaha splitskih reg. oznaka i kretao se desnom stranom kolnika Brezovičke ceste u smjeru juga. Dolaskom na oko 1100 metara južno od južnog kolnika autoceste A 3 nije prilagodio brzinu kretanja i izlaskom iz lijevog zavoja produžio je ravno u smjeru juga. Tom je prilikom sletio na meki teren uz zapadni rub kolnika, nastavio vožnju i prešao preko betonskih blokova koji su se nalazili nalazi uz zapadni rub kolnika. Prevrnuo se zajedno s motociklom na lijevu bočnu stranu i teško se ozlijedio. Liječnička mu je pomoć pružena u Klinici za traumatologiju.

    Jesmo li uopće mogli očekivati da će pisati nešto drugo ?

:eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:

                  :cigle: :mortal:
 
Ne znam kaj je bilo, al nitko nije izletil (i preletil) zato kaj se vozil polako
 
koma je tak nekaj vidjet,užas,nadam se da je sa motoristom sve ok.
al uvijek kada je neka nesreča sa motorom ljudi komentiraju,je to je tak kad se divljak brzo vozil!
nije niti naša policija daleko od takvog razmišljanja.
a i sami znamo u kakvim se opasnim situacijama znamo nači u prometu od nesavjesnih vozača automobila i ostalih
al daj ti to nekom objasni...
 
frulek said:
koma je tak nekaj vidjet,užas,nadam se da je sa motoristom sve ok.

Kompić i burazi su stali, pozvali hitnu i u međuvremenu se ovaj osvijestio. Navodno je slomio nogu ili tak nekaj ali je vjerojatno ok.