tko kod nas drži spyke

black

New member
zanima me tko kod nas drži spyke,u Zagrebu koga god pitam odgovor je "nemamo",kupio sam jaknu prije par godina u sloveniji u Krškom i odlična je pa sad mislim za ove zimske dane i nekakve hlače uzet,a neda mi se u sloveniju.
A koža je hlaaaaadna,naime treba mi gor-tex :?
 
TRIVIUM D.O.O.
UNGARIJA 39A 52470
UMAG
Tel 00385 52721290

Oni su ti prije bili uvoznici za Spyke kod nas ali mislim da HR više nema uvoznika za Spyke opremu.
 
hvala,znači nemoguća misija a baš sam pomislio kako ću moć spariti jaknu i hlače od istog proizvođača.ništa sad moram naći nekakve crne bez vidljivog natpisa
 
ma ja ti imam jedan relativno velik problem a to je da imam 1,92cm visine a cca 118 kg,pa mi je sve ili kratko ili malo pa zato bi ja trebao prvo probat pa onda alternativa (e-bay):)
 
u slo znam da su držali(valjda još uvijek drže) DELTA-TEAM krško,ali ja sam kao odlučio ostavit lovu kod nas pa onda u nadi tražio ali izgleda ništa od toga,a probao sam ixs kod šepića ali mi nekako puno para dat za hlače(2.700,ookn)
 
to ću i napravit,sad upravo pokušavam na njihovu stranicu pa ću vidit šta se nudi i koja lova
 
Prodaju oni drugo a ne samo kožu. Pa ipak su oni ovlašteni uvoznici za Sloveniju.

http://www.inde.si/spyke.htm
 
nema ništa,samo piše što sve imaju a za ostalo moraš vidjet na spyke.it
 
to nema veze šalji im emajl i reci kaj hočeš a ak vele da imaju reci im koliko si visok težak pa ak vele da imaju gas gore
 
e a kod ovih digića staviš opciju engleski a ono i dalje sve na talijanskom
 
Prije jedno 3 godine, kad sam kupovao svoju jaknu, firma koja je imala veleprodaju Spyke jakni bila je smještena u Zagrebu na Ksaveru, ak se dobro sjećam, negdje oko broja 200. Imali su i maloprodaju, a kak su se zvali (ili se još zovu) se ne mogu sjetiti. Imaju sigurno svoje oglase negdje.