tko plastificira hrdave rezervare?!?!

frulex

Well-known member
procito sam sve moguce teme i opce me ne zanima kako se to radi nego trazim majstora kojem ce to bit jedan od mnogih rijesenih tankova.

ime? lokacija? i naravno broj telefona?

vlasnik je na godisnjema a motor u radioni pa je naravno ovo ASAP  :mrgreen:
 
Ne znam majstora,ali na prošlom motoru je to obavljeno preko KMS-a,kad sam ga ostavio par dana na servisu.
Probaj ih nazvat i dobit broj. (y)

 
frulex said:
procito sam sve moguce teme i opce me ne zanima kako se to radi nego trazim majstora kojem ce to bit jedan od mnogih rijesenih tankova.

ime? lokacija? i naravno broj telefona?

vlasnik je na godisnjema a motor u radioni pa je naravno ovo ASAP  :mrgreen:

šogorica radi u Anodalu, pitam je sutra dal se njima to da raditi (ako ne zaboravim  :mrgreen:)
 
navodno ima neki majstor u karlovcu al nitko mi ne zna tocno rec o kome se radi i kak doc do covjeka... probat cu zvrcnut KMS i pitat. al sto vise ponda to bolje... (da covjeku godisnji ne ostane u tak losem pamcenju :mrgreen: )
 
meni su to prije mjesec dana napravili dorijan i berač za 100 eura
 
zebarac said:
meni su to prije mjesec dana napravili dorijan i berač za 100 eura
ajde molim te pojasni taj postupak kak su to izveli  :mrgreen: plastificiranje rezervara :misli: ZABLUDA
 
Rekao bih da je to klasično unutarnje čišćenje i onda prelijevanje smolom.  :jesus:
 
live-for-ride said:
a kako smola reagira na benzin? Ne djeluje mi baš pouzdano.

Ja to zovem smolom jer ne znam kako se stvarno zove a slično izgleda. :mrgreen: Radili smo to dva puta na klasičnim rezervarima i jednom na potpuno plastičnom kojeg smo napravili za R1. Nikad nije puštalo niti stvaralo probleme.
 
očistili su ga i iznutra premazali nečim
sad je iznutra kao bijela kava
javi se na pp pa tri dam broj
ili odi tam s tankom ito je to
 
To u Karlovcu jesli li nazvao??? Navodno to radi tip u fušu ali ide preko KMS-a i mom prijatelju su uzeli nekih 300 kn ali prije 2 god.! Da li je još to u igri za te pare ne bih znal  :wink:
 
Nsam, jos. Sutra zovem Dorijana da vidim prvo s njim pa ak nis onda cu zvat KMS. Neda mi se ic za karlovac ak ne moram
 
a kako smola reagira na benzin? Ne djeluje mi baš pouzdano.
[/quote]

Epoksidna smola
  - topiva je u acetonu, djelomično topiva u alkoholu, ali se ne topi u benzinu.

Mislim da ne bi trebalo bit skupo, obzirom da ne ide puno smole (samo se napravi film od smole po unutarnjoj strani rezervoara)

Pozdrav
 
ajde stavi broj jer bi i meni trebalo  (y)
 
live-for-ride said:
a kako smola reagira na benzin? Ne djeluje mi baš pouzdano.
jebeno reagira,držiiii moš mislit :mrgreen:
 
Ekipica ispričavam se!!!! Ja se zaje....piiiiip  NIje KMS u Karlovcu nego MOTO TRADE KARLOVAC
Broj je 047654588! Ne znam kako kod vas koji to već imaju na motorima ali ovo šta ti oni naprave ti ostane bezbojno!!! Prijatelj se iz prve prepao da su ga zaje.. ali je OK!!! Ako sa poštarinom je sve u redu cijeli proces bi vam trajao nekih 3-5 dana (da nebi bilo iznenadjenja di su dosada) JA ću to planirat kad ofabam motor nanovo za sad mi elektroliza zakon!!! (y) 8)
Ako slučajno nešto od navedenog nije kako sam napisao javite mi na private ili ovdje u temi i unaprijed se ispričavam. Pozzz
 
može vam i Igor to napraviti...098 728699 (y)
 
kmamic said:
a kako smola reagira na benzin? Ne djeluje mi baš pouzdano.
[/quote]

Epoksidna smola
  - topiva je u acetonu, djelomično topiva u alkoholu, ali se ne topi u benzinu.

Mislim da ne bi trebalo bit skupo, obzirom da ne ide puno smole (samo se napravi film od smole po unutarnjoj strani rezervoara)

Pozdrav

Epoksidna smola inače se koristi i kod izrade plastičnih tankova od npr staklenih, karbonskih ili kevlar vlakna. Kada se pomiješaju obje komponenta, oko par sati je u tekučem obliku (poput meda), pa se da lijepo raditi s njom (za razliku od poliesterske smole).
Radi sam par puta s njom i stvarno je prva liga.  (y)