Tokarenje u Zagrebu i okolici

one

New member
Tražilica mi nije dala rezultate, stoga poznajete li dobrog tokara u zgbu i okolici. Ne treba mi neka ogromna radionica.  

Thx  (y)
 
petrinjska preko puta policije (ono za putovnice) ima jedan prolaz u dvorište i na kraju dvorišta je tokar
basarić se preziva
 
Krmpotić u Stenjevcu preko puta crkve. Velika radiona, ali rade i male stvari  :wink:
Imaju sve moguće tokarilice i glodalice i vole izaći u susret. Tokar vozi motor pa si da truda oko nečeg kompliciranog.
 
naked_xjr said:
Krmpotić u Stenjevcu preko puta crkve. Velika radiona, ali rade i male stvari  :wink:
Imaju sve moguće tokarilice i glodalice i vole izaći u susret. Tokar vozi motor pa si da truda oko nečeg kompliciranog.

Da li zna netko jel ovaj Krmpotic jos uvijek na toj lokaciji ?
U prolazu nisam primjetio da je tamo,a trebao bih kakvog dobrog susretljivog tokara..
 
Marti said:
Da li zna netko jel ovaj Krmpotic jos uvijek na toj lokaciji ?
U prolazu nisam primjetio da je tamo,a trebao bih kakvog dobrog susretljivog tokara..

ja bio..koliko sam vidio ne radi više...skroz zatvorena radnja..ali preko puta, dakle na samoborskoj velika strojna obrada metala...dva hangara. Tamo sam bio i odradio ono što sam htio...cijena ok, posao vrhunski  (y)
 
one said:
ja bio..koliko sam vidio ne radi više...skroz zatvorena radnja..ali preko puta, dakle na samoborskoj velika strojna obrada metala...dva hangara. Tamo sam bio i odradio ono što sam htio...cijena ok, posao vrhunski  (y)

Hvala na odgovoru,budem tamo pogledao  (y)
 
Krmpotić radi i ima dvije lokacije. Obje su na staroj Samoborckoj, br.98 i 230. Jedna (starija) je skoro preko puta bivše tvornica "Jedinstvo", malo prema centru na sjevernoj strani ceste i tam uglavnom rade s metalnim pločama. Druga je gotovo preko puta crkve i tam imaju svu silu tih glodalica i tokarilica.
Googlaj "m-b krmpotić" i vidiš kaj nude.
 
naked_xjr said:
Krmpotić radi i ima dvije lokacije. Obje su na staroj Samoborckoj, br.98 i 230. Jedna (starija) je skoro preko puta bivše tvornica "Jedinstvo", malo prema centru na sjevernoj strani ceste i tam uglavnom rade s metalnim pločama. Druga je gotovo preko puta crkve i tam imaju svu silu tih glodalica i tokarilica.
Googlaj "m-b krmpotić" i vidiš kaj nude.

Jep,u prolazu sam gledao sa krive strane crkve,a sa druge strane na ulazu je na reklami veliko "M-B" pa nisam odmah skuzio....
Uglavnom pronasao,tokar je sasvim OK lik,sve smo se dogovorili u minuti.
Hvala  (y)