Tomislav Partić-Otrov....02.06.2007.

Status
Not open for further replies.

crna__noc

Guest
R.I.P.   
Tomislav Partić-Otrov , 18 godina , najmlađi biker MK MY WAY ,
Sarvaš , automobil , djevojka lakše ozlijeđena a njen brat (10 god )    kritično , obavijestiti ćemo o sahrani. Pozdrav od braće iz kluba!


gore napisano je dao tomo...
moje je da dodam da je to bio jedan mladi vedri čovjek kojeg ću se uvijek rado sjećati...

hvala ti što si bio s nama

počivaj u miru i luduj sada na motoru
 
Mali Otrov je bio najpošteniji mladi bajker kojega sam znao, pun respekta prema starijima i uvijek spreman za pomoć. Iznad svega je volio vožnju ( noćas oko 3 sata smo se vratili iz Orahovice). Stvarno mi je bila čast poznavati ga. Otac je član MK Osijek, a stric je član MK My Way. Na sahranu odlazimo sa motorima.
 
strasilo said:
kad je sahrana ?
Još neznamo ništa. Mi sutra idemo kod njegovih, pa ćemo ovdje staviti što saznamo.
Danas smo svi u kurcu.
 
Tomo-My Way said:
Još neznamo ništa. Mi sutra idemo kod njegovih, pa ćemo ovdje staviti što saznamo.
Danas smo svi u kurcu.

samo me nemojte ostaviti,javila sam već direktorici da me nema....
maleni je bio pravi ČOVJEK....toplo i ljudsko stvorenje...

ponosna sam što sam ga poznavala
 
Bratić,
        nek ti je laka zemlja!!!
  :cry:

By Sonny_ & Domino
 
jučer sam baš nešto čuo o tome,u sarvašu zapaljeno brdo svijeća,a navodno otac mu je tada bio u vodicama na moto-susretu.......

strašno......
 
bili smo do njegovih danas...
nema ništa tužnije na ovom svijetu nego kad dijete ode prije roditelja...


ne postoje riječi da bi se to sve opisalo...
ne postoje...

sutra u toku dana ćemo objaviti u koliko sati je sprovod....

inače sprovod će biti u UTORAK na CENTRALNOM GROBLJU U OSIJEKU....detalje ćemo objaviti sutra...

naš TOMISLAV će biti sahranjen kao pravi biker što je on i bio....mlad,al pravi..

počivaj u miru
 
nemogu još da povjerujem, ručali smo u Vodicama ja ujo i Tomislavov tata, kada je zazvonio mob pogledo sam ga ,lice mu je odjednom probljedilo znao sam da je nešto loše. Počeo se tresti i kaže moram odma za Osijek.
Sva sreća što još nije znao za tragediju  inače ko zna kako bi uspio doći kući..Taj dan smo išli motorima po Šibeniku i okolici stalno mu se nešto loše dešavalo govorio je koji sam ja maler. Bože kao da je nešto predosjećao,uf sav se naježim
Tomislave čast mi je bila što sam te poznavao a tuga što sam izgubio istinskog prijatelja
 
decki moji tako je kako je! iz ove koze se ne moze

sutra sve informacije oko organizacije za pogreb jer ce bit sve kako si je Otrov(Tomo) zelio, ali nije znao da ce mu trebat ovako brzo!  :cry:




 
djuke098 said:
kada je zazvonio mob pogledo sam ga ,lice mu je odjednom probljedilo znao sam da je nešto loše. Počeo se tresti i kaže moram odma za Osijek.
,,isuse bože,,strašno  :(
,,sUćut,roditeljimA ,,rodbini i svim prijateljima u moje ime i MK Independent .R.I.P.
 
Duboko i iskreno saučešće roditeljima, rodbini i svima koji su imali sreću dijeliti njegovo vrijeme..... neka su ti bolje neke druge ceste
 
SPROVOD JE NA CENTRALNOM GROBLJU U OSIJEKU U UTORAK 05.06. U 15 SATI,svi koji imaju mogućnosti doći motorom bilo bi lijepo da dođu,tako će biti ispunjena TOMINA želja,a i njegovih roditelja...

HVALA
 
Nadopuna:

Okupljanje motorista u utorak u 12 i 30, pred OMW benzinskom crpkom, kod BILLE, a da onda se od Sarvaša kroz grad do groblja ide u defileu u 13h
 
Status
Not open for further replies.