tomos bt u sportivu

kmica said:
stvarno imas volje. ali ja mislim da bi trebao ulozit tu energiju u malo bolji motor. svejedno svaka cast i samo naprijed (y)
imam ideje, volje slabo malo sam poljen,ali u ovaj projekt sam baš zario zube i niišta mi više nije važno glavno da ga ostvarim malo me sad jebe izrada ovog kalupa nikako napravit pravi oblik ipak to prvi put radim i nakon nekoliko pokušaja izgubim živce,što se tiče auspuha i tu sam sve smislio i to sam napokon prešo,ali sada ideje treba u djela najgore je što granu moram naručivat poštom pa su proračuni extremni
predator9 said:
ne zaboravi od XT 660 mašinu stavit (y)
vi mislite da je ovo zajebancija?
 
Black3005 said:
imam ideje, volje slabo malo sam poljen,ali u ovaj projekt sam baš zario zube i niišta mi više nije važno glavno da ga ostvarim malo me sad jebe izrada ovog kalupa nikako napravit pravi oblik ipak to prvi put radim i nakon nekoliko pokušaja izgubim živce,što se tiče auspuha i tu sam sve smislio i to sam napokon prešo,ali sada ideje treba u djela najgore je što granu moram naručivat poštom pa su proračuni extremnivi mislite da je ovo zajebancija?
  nemoj se zivcirat jer tu se gubi zabava i postaje teret, uzmi to ovako, kad jednom naucis kako se sto radi, svaki iduci projekt ce ti bit laksi, najteze je ucit sam ali tako puno brze skontas neke stvari. samo naprijed. :ubikomp: :ubikomp: :ubikomp:
 
kmica said:
  nemoj se zivcirat jer tu se gubi zabava i postaje teret, uzmi to ovako, kad jednom naucis kako se sto radi, svaki iduci projekt ce ti bit laksi, najteze je ucit sam ali tako puno brze skontas neke stvari. samo naprijed. :ubikomp: :ubikomp: :ubikomp:
sve dok je elektroda i aparata za varenje ja ću na greškama učit. jao jebemti projekte to je tako preteško nešto prerađivat pa moraš razmišjat samo tako živciram se iz dana u dan kad god počnem radit na motoru,ali jedno me drži a to je čvrsta odluka da neću odustat i nema tog boga da odustanem. samo derem i derem pa di puklo da puklo ništa mi drugo nije važno svi mi pogledi i razmišljanja idu na ovaj projekt. stvarno je jebeno
Brankica said:
www.tomos-riders.com (y)
hvala tebi prekrasna vozačice crvenog matika ali tamo pomoć ću teško naći
 
saznao sam da pašu oklopi od Honde RS125R 97 godina paše 100% a valjda i ostale pašu. ljudi pod hitno mi je potrebna pomoć i oklop,nisma na forumu dugo i ne snalazim se najbolje svaka pomoć mi je dobro došla možete li preporučit nekog ko ima ove 125-tice da ga pitam mjere ili još bolje neko ko prodaje oklope. stvarno eto neznam više šta da radim
 
evo šta se radilo prošli tjedan ovaj tjedan ga nisam ni tako,danas sam jedino mjenjač skužio kako ću malo su me jebale te poluge ali napokon sam i za to našo riješenje pa evo malo slikica

paioli naravno  :mrgreen:



 
Odpočetka te gledam i vidim da si većinom napravija ono što si i mislio,hebate da je u moje vrijeme bilo današnje tehnike ko zna bi li bio danas živ  :mrgreen: svejedno samo nastavi lipo izgleda samo mašinu možeš još nafilati a neće patiti  (y)
 
papillon said:
Odpočetka te gledam i vidim da si većinom napravija ono što si i mislio,hebate da je u moje vrijeme bilo današnje tehnike ko zna bi li bio danas živ  :mrgreen: svejedno samo nastavi lipo izgleda samo mašinu možeš još nafilati a neće patiti  (y)
eh slušaj dosad sam imo jedno 10 projekata svaki dođem do pola i odustanem. ali ovo je nešto drugačije i sve mora bit baš kako sam zamislio kolko god to bilo teško i nema odustajanja. mašinu treba dirat svakako ali pogle ovo na atx-u je sad ctx mašina sa rez auspuhom koji ima promjer grane 25mm(u cilindru promjer ispuha je 28 mm)i karburatorom 23 mm(standard je 20 mm) kompresija je tolka da dolazi do samo zapaljenja. uzeo sam gps i jednu ravnicu i gps je pokazao 97 kmh. to je bila četvrta brzina a petu nemože primit vjerovatno zbog aerodinamike jer ako se ne sagnem i četvrtu teško primi. kad stavim ovu mašinu na bt-a to će bit preko 100 kmh. no ja nestajem dok ne bude bar 125 a ova mašina je jebeno izdžljiva ovo što mu ja radim nebi izdžala većina motora ma ustvari neznam bili ijedan drugi mogo ovo izdžat ova mašina je nepokvarljiva i zato je pogodna za friziranje
 
http://www.imagesforme.com/show.php/748765_23102009252.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/748766_23102009256.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/748767_23102009257.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/760062_29102009287.jpg
 
teško je to shvatiti i objasnit riječima. da davno sam mogo kupit 125-eticu japanca. ali vjeruj mi nije mi ni lipe ni sekunde žao što sam utrošio u ovaj motor. ovo mi je oduvijek bio san,malo cc puno snage to obožavam tomosovi djelovi su jeftini i lak ose nabavljaju baš sam ga zato i izabrao. no prirastao mi je k srcu jer nema većeg zadovoljstva kad jedan tomos opere gamu 80 r,yamasaki 150 cc,yamaha aerox itd.
 
jako lijepo to napreduje  (y) (y)


limit said:
Majstore, na kraju priče imat ćeš tomosa koji želi biti japanac, a potrošit ćeš toliko love da si mogao birati bilo koju japansku 125tu po želji  :misli:
Ali, tko sam ja da ti sudim. Ako te to veseli, samo naprijed  (y)

nema tih para koje mogu zamjenit ovako nešto  :mrgreen:
 
veoma kreativno samo naprijed  (y)


Black3005 said:
teško je to shvatiti i objasnit riječima. da davno sam mogo kupit 125-eticu japanca. ali vjeruj mi nije mi ni lipe ni sekunde žao što sam utrošio u ovaj motor. ovo mi je oduvijek bio san,malo cc puno snage to obožavam tomosovi djelovi su jeftini i lak ose nabavljaju

Tako je,Tomos je majka