tomos dijelovi

kruns

Active member
trebao bi neke dijelove za tomos apn tj. kolibri iz 1970. pa ako netko zna tko bi to mogao imati molim neka mi javi. mislim da je bilo prije govora na forumu o nekom majstoru koji ima puno dijelova za njih a sad to ne mogu naći.
 
031/301-536          098/162-3735

Ako on nema onda nemaju ni u Kopru. Čovjek je iz Slavonije, ali dolazi svaku nedelju na Jakuševac u Zgb. Nazovi pa se budete dogovorili.
 
strasilo said:
O kojim dijelovima je riječ ?


dobio sam jednog starog tomosa pa sam počeo skupljati dijelove za njega jer kreće nekakva restauracija. trebam razne dijelove, npr. one stare sive ručke, onaj dio što drži ručku prednje kočnice i gas na guvernalu, prednje svjetlo, zadnje svjetlo, obruče za kotače, solo sic. to je to što se mogu sjetiti zasad a za ovaj motor:

 

zeto said:
ako su u pitanju djelovi mašine, javi na PP što trebaš


dijelove mašine sam mislio naručiti iz rijeke
 
TVRTKO said:
031/301-536           098/162-3735

Ako on nema onda nemaju ni u Kopru. Čovjek je iz Slavonije, ali dolazi svaku nedelju na Jakuševac u Zgb. Nazovi pa se budete dogovorili.

nazvat ću, puno hvala!
 
kruns said:
dobio sam jednog starog tomosa pa sam počeo skupljati dijelove za njega jer kreće nekakva restauracija. trebam razne dijelove, npr. one stare sive ručke, onaj dio što drži ručku prednje kočnice i gas na guvernalu, prednje svjetlo, zadnje svjetlo, obruče za kotače, solo sic. to je to što se mogu sjetiti zasad a za ovaj motor:

 


dijelove mašine sam mislio naručiti iz rijeke

Imam jednog frenda u PŽ koji ima nekoliko takvih i sličnih... i snalazio se za dijelove na razne načine... mogu ti dati njegov broj pa se možda i dogovorite nešto.. ako te zanima..  (y)
 
Nemrem vjerovat di si to nabavil. To mi je prvi motor s kojeg sam poderal koljena i laktove u petom osnovne. :hura:
 
teta od starog ima takvog, sa originalnih 3000 i nešto sitno kilometara,ako se dobro sječam, sa original gumama, kao iz tvornice......muž mlad umro i taj motor ostao,al ona jednom tjedno zakurbla motor.....i pokriven je sa dekicom, dobro ga čuva, uvijek ju zaboravim pitati, kako bi ja mogao doći do tog motora,jer sam imao dosta tomosa,puno šarafio po njima, pa bi želio tako nešto, ne restauirano, nego originalno......i mislim da bi mu kod mene mjesto bilo u sobi.....
 
imas tomos ducan u rijeci,,sve se da narucit,,,a broj telefona progooglaj