tomos kros 50 junior

letecimrav

New member
ako netko slučajno zna zanima me tomos kros 50 junior u orginalnom stanju kupio bi
 
ima nas dosta na forumu koji bi ga željeli imati .. ;)
 
pa što nekažete,mogli bi se nešto i dogovoriti,samo cjena im je paprena......a mogu riješiti par komada,samo bi im falilo par sitnica da budu original......
 
Ima kod tebe u Jastrebarskom i juniora i jedan senior!
Cijena seniora je bila paprena kad sam ga ja gledao, al tko voli...!

Za ostale inf. u jednoj garaži kraj VTC trenutno ih u fazi obnove ima 5-6, ukljućujući i jednog seniora!
Ako trebate više inf. pitajte na pp
Inače cijene su od 4000 KN do xy (u SLO je zadnji senior prodan za 5000 EUR, a juniori između 1500 i 2000 EUR) ovisno od stanja i originalnosti obnove!

 
u Jasci ima jedan ali je prerađen i čovjek traži 6.000 eu
 
letecimrav said:
u Jasci ima jedan ali je prerađen i čovjek traži 6.000 eu

A tko to ima prerađenog juniora za 6000 eu ??  :misli:
 
STRUINAC
 
ima ga Struinac čovjek preko puta Hawk Citiya al je njegov senior
 
Strojo - daj čovjeku prodaj seniora za 5-taka pa da  uštedi soma!

Kako si samo vidio temu, meni je ža....ja bi al menam toliko para, ako ti zafali garaža za njega, ja ću ga rado udomiti! :mrgreen:


Što se juniora tiče, večina ih je bez papira (jbg. izgubilo se). Do prije 1 godine dalo ih se naći a onda.......Miro sve pokupovao!

Slično ti je i sa T 15SL om i E-90, puno bi ih ljudi udomilo, a nema se! :mrgreen:


PS
Trebam rezervar za APN7 u što boljem stanju ako tko ima (spremam ljutilo, APN sa E90 strojem (cilindar koji je vožen u mikrobolidima, auspuh po mjeri, frg 26) taman do birtije na kavu, a sve je prefarbano u "fancy" bijelu - još kromani rezervar :mrgreen:
 
Miro vrag , a još ih nije počeo restaurirati  :wink: .
 
M900 said:
Miro vrag , a još ih nije počeo restaurirati  :wink: .


Čeka mene da mu donesem nove plastike (a možda ga i pusti prije toga)! :mrgreen:
 
EXD9M said:
Čeka mene da mu donesem nove plastike (a možda ga i pusti prije toga)! :mrgreen:

Eh da kad on od 5 komada u stanju 4/10 do 8/10  želi napraviti 4 komada 10/10 , a realno može napraviti 2 i da mu ostane dijelova .
 
senior-junior said:
pozz , ima ko tel od ovom u vtc ?

Telefon ti vrijedi jedino ako imaš što za prodati, a ako tražiš za kupovinu-zaboravi
 
strasilo said:
ima nas dosta na forumu koji bi ga željeli imati .. ;)
Ja sam valjda jedan od rijetkih na forumu kaj sam ga imal i to novog 74g kad je izašel. SPRINT i JUNIOR (sprintovi su nasljedili TOMOSA 15 ,svi su bili plavi a JUNIORI zeleni okvir i žuti rezervar u kompletu sa sjedalom i z.blatobranom.Skinul sam Bingov fergić 18 i metnul De Lortov 20 , malo je više trošil al je bolje išel) Moral sam se javiti jer me nekaj štrecnulo kad sam videl naslov.U ono vrijeme
to je bila pila za klinca od 15 g.Vozil sam ga do 23g i s njim prošao sve i svašta. Želim Vam svima sreču u potrazi !!! (y)
 
ja sam imao zeleno žutog kros juniora davne 84 god.završio je u čazmi kod dečka koji ga je imao dugo godina i nakraju ga bacio u otpad jer nikaj više nije ostalo od njega.pitao sam ga nedugo za njega i veli da mu je sad žao kaj ga nije sačuvao a i meni kaj ga nisam ostavil u štaglju da stoji.stari mi ga je tad kupio od susjeda koji ga je prodavao jer je trebao lovu za svadbu. (y)
 
M900 said:
Telefon ti vrijedi jedino ako imaš što za prodati, a ako tražiš za kupovinu-zaboravi
pa šta si ti njegov odvjetnik ?!  :shock: Daj broj ako želiš ako ne ne moraš kometirati  :mrgreen: (pozdrav prijatelju tj. "KUME")  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
i ja sam vozio juniora s mašinom od E-90............uf, koja sam bio faca u kvartu