tomos kros 50 junior

Strojo said:
A gdje je sada taj Junior ?  :misli:


to je bilo oko 1985, pa baš nisam pratio daljnji put  :mrgreen:
 
senior-junior said:
pa šta si ti njegov odvjetnik ?!  :shock: Daj broj ako želiš ako ne ne moraš kometirati  :mrgreen: (pozdrav prijatelju tj. "KUME")  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
mIROSLAV neće prodavati,samo kupuje,to znaju svi u Vt a ćak i oni koji se ne bave motorima pa i ptice na grani,tazo ti 900M to žeka....
 
Jana od Virovitice said:
mIROSLAV neće prodavati,samo kupuje,to znaju svi u Vt a ćak i oni koji se ne bave motorima pa i ptice na grani,tazo ti 900M to žeka....
Miro je Kralj  8)
 
Uff, kaj ste se o Junioru raspisali, odma ste me podsjetili da na mome fali zadnji kotač, a iz ovih podataka i knjigica koje posjedujem, nekak slabo se vidi, pa ak ima  tko kakvu fotku, malo detaljniju, da znam kaj trebam tražiti, odnosno kupiti, naime, na sajmovima ima dosta takve robe i nije skupa, jedino kaj se nikad ne sjetim, a i nisam  siguran kak točno bi to trebalo zgledati, pa pomagajte....Mada sam već razmišljao o manjem tuningu, tipa, obruč iz I, ima ih, pogotovo ovih crom-iranih za neveliku lovu, anker ploću s paknama od T-15 prednjeg,  a nabu isto vidjet koji tomos bi bil ok,  il se varam i idem u pogrešnom smjeru?
 
Probaj na tomosriders forumu pitat ( nije reklama ).
Tam ti se pravi lisci kuže u sve detalje, ali ima ih i na ovom forumu.  :mrgreen:


 
Strojo said:
Probaj na tomosriders forumu pitat ( nije reklama ).
Tam ti se pravi lisci kuže u sve detalje, ali ima ih i na ovom forumu.  :mrgreen:
Kotači su super, al malo se razikuju od mojih infomacija, jer i pretpostavio sam da su malo čudne, zato sam i pitao, e a  bil sam na sajmu u Strmcu i nažalost, il sam slabo tražio ili takvih stvari nije bilo, kupio sam si za  remenaša kuplung, al mi još uvjek fali dekl, taj ljevi, i to je  to kaj se njega  tiće, evo slikica da vam je malo jasnije o čemu govorim
 
:misli:
A evo kaj još mi fali, onak na prvi pogled, da fali i blatobran, a naravno po mašini još nisam ni pregledavao, al  znam da  mi treba Cilindar i Glava, od ovih krupnih, e da ne davim previše....
a druga slika; istina nije  Junior, al je Tomos, stariji od mene, ne puno, al je.....
 
I ja se upravi vratio sa sajma i pikuno nešto za Seniora  :wink:
Gdje si našao usermanual za Juniora ?
Kak mi je to promaknulo.  :misli:
 
Strojo said:
  :wink:
Gdje si našao usermanual za Juniora ?  :misli:
Kod sebe iznad glave, na polici, a taj katalog imam već puno godina, tak da se ni ja više ne sječam odakle mi. neznam, al ima toga  po sajmovima, a mislim i da se može naći u PDF formatu na ovim tomosovim forumima, malo treba potražiti al ima sigurno.
 
Prijatelj mi traži prigušivač za juniora(original).Cijena je nebitna.Čovjek ima originanog junira 100% do zadnjeg šarafa,jedino jebeni prigušivač nemože pronaći.