Tomos općenito

evo oglas za tebe
https://www.njuskalo.hr/mopedi/tomos-apn-6-49-cm3-citaj-oglas-oglas-25826124
kao sto vidis to su te viljuske
 
to ti je ok cijena,samo trazi da skine neke uredne.
te su najslicnije e90,promjer stapova je isti,trokutovi slicni,cizme slicne
 
ovaj sto ima postarske apence..izgleda ne zeli nis prodat...stalno nema vremena.:)
 
Pozdrav ljubiteljima Tomosa .
 

Attachments

  • 00000.1.jpg
    00000.1.jpg
    100.5 KB · Views: 297
Na fejs grupi ljudi lupaju cijene da je to ludilo, apn ili automatik bez papira min. 2000 kuna . :x
 
RIKR1S said:
taj iz pozege lupa cijene nenormalno...bas pretjeruje
Lud čovik, stalno spominje neke originale itd, djelovi skuplji nego za Ducati... :palacdolje:
 
Ja sam stavio mog APNa u oglas i non stop mi se javljaju razni pametnjakovići i govore mi da nisam toliko potrošio.

Platio sam APNa 2.000 kn. Imao je papire i bio je kompletan, čak je i palio samo nije htjeo u brzinu (puknuta "vilica")...ali ukratko bio je groblje..

I onda me ponio entuziazam i krenuo sam ga rastavljat (do zadnje vide) i sve napraviti po PSu...na kraju sam potrošio još 9.000 kn kad sam prvi đir s njim napravio.
To ljudi ne mogu vjerovati ali je to tako.

Na tom APNu je 90% dijelova sve novo...od A do Ž i svi dijelovi su stavljani kvalitetni (uključujući i mašinu/struju/ramu/ovjes itd.)

I sada ja pitam 7.600 kn (1.000 eur) ..izgubit ću 3.400 kn ako ga prodam ...ali nisam normalan jer je novi bio toliko...

 
toecutter said:
Ja sam stavio mog APNa u oglas i non stop mi se javljaju razni pametnjakovići i govore mi da nisam toliko potrošio.

Platio sam APNa 2.000 kn. Imao je papire i bio je kompletan, čak je i palio samo nije htjeo u brzinu (puknuta "vilica")...ali ukratko bio je groblje..

I onda me ponio entuziazam i krenuo sam ga rastavljat (do zadnje vide) i sve napraviti po PSu...na kraju sam potrošio još 9.000 kn kad sam prvi đir s njim napravio.
To ljudi ne mogu vjerovati ali je to tako.

Na tom APNu je 90% dijelova sve novo...od A do Ž i svi dijelovi su stavljani kvalitetni (uključujući i mašinu/struju/ramu/ovjes itd.)

I sada ja pitam 7.600 kn (1.000 eur) ..izgubit ću 3.400 kn ako ga prodam ...ali nisam normalan jer je novi bio toliko...


prijatelju moj. pod ključ i u garažu. meni je žao što sam svoga prodao :(
 
Ma da, u biti svejedno mi je ako ga prodam ili ne.
Imao sam 7 motora u garazi i odlucio napraviti mjesta malo.
Prodao bi jos APNa ili MZa (a drazi mi je MZ) koji je isto obnovljen i tip top i tako da mi ostanu 3 komada...to mi je dosta :mrgreen:
 
Dobio info da imamo iste musterije kao kupce motora  :LOL:
 

Attachments

  • 60E16194-359D-420F-A124-4AD997490D73.jpeg
    60E16194-359D-420F-A124-4AD997490D73.jpeg
    385.2 KB · Views: 125
toecutter said:
Ma da, u biti svejedno mi je ako ga prodam ili ne.
Imao sam 7 motora u garazi i odlucio napraviti mjesta malo.
Prodao bi jos APNa ili MZa (a drazi mi je MZ) koji je isto obnovljen i tip top i tako da mi ostanu 3 komada...to mi je dosta :mrgreen:

Jel to sve registrirano???  :mrgreen:
 
Kad smo kod Tomosa ovi su zakon  8)

https://youtu.be/ocPFauVI1uU
 
Kad sam već pronašao ovu temu da vas pitam, ako znate.
Imam TOMOS Automatik u originalnom stanju iz 1983.g. (oldtimer - ima 37 g.), pa ako ga budem prodavao koliko mogu pitat za njega? :misli:
PS: Platio sam ga 2400000 dinara. :wink: :)