Tomos SM125

Teya

New member
Mislim da ovaj motorčič zaslužuje svoj topic... :D
http://www.tomos-dvokolesa.si/product.asp?dept_id=2&pf_id=OR_0008

125SM.jpg


Šta vi mislite o takvi ponudi? Ja mislim da ču ga kupiti, ako dodje u trgovine iduče sezone.
Nije baš za neka putovanja, ali je super za po gradu i malo makedama...
 
Za cijenu neznam... vjerovatno če biti konkurenčna... javit ču ako šta saznam... još slikice iz Tomos CUPa...
DSC_2.jpg


Ako koga zanima mogu obrazložiti šta je to Tomos CUP...
 
Tomos CUP
Tomos je napravio selekciju izmedju kandidata, koji su se početkom sezone prijavili na razpis za natjecanja u Tomos Cup-u.

Osam vozača koji su voze u Tomos CUPu dobije za 100 EUR na utrku motor (pripremljen za utrku, pnevmatike, benzin, logistička podpora, mehanika,...).

Tomos na takav način želi dati priliku mladim, koji nemaju novca za svoj motor i mehanika i gume i... da upoznaju svijet utrka. (na sličan način je počeo i Rossi (ako se ne varam)). Najboljim če se pružiti i mogučnost za koju stepenicu vise...
 
USD vilica na tomosu... jebeno.... cijena je prava sitnica... deset put bolje od nekog skarabeja.... ups opet skarabej :mrgreen: :mrgreen:
 
cijena je više nego povoljna, ali koju mašinu zvjerka ima..........
Imaju slovenci stila trba im priznati..... :mrgreen:






:twisted:
Tomos DA . Međunarodne vode NEEEEEEEEEEEEE :mrgreen:
 
Teya said:
Tomos CUP
Tomos je napravio selekciju izmedju kandidata, koji su se početkom sezone prijavili na razpis za natjecanja u Tomos Cup-u.

Osam vozača koji su voze u Tomos CUPu dobije za 100 EUR na utrku motor (pripremljen za utrku, pnevmatike, benzin, logistička podpora, mehanika,...).

Tomos na takav način želi dati priliku mladim, koji nemaju novca za svoj motor i mehanika i gume i... da upoznaju svijet utrka. (na sličan način je počeo i Rossi (ako se ne varam)). Najboljim če se pružiti i mogučnost za koju stepenicu vise...

Varaš se, Rossi je ipak sin poznatog tate Graziana Rossia, također nekad poznatog vozača, od malih nogu je vozio minibike i karting

Glede ovog tomosa, ako ima 125 ccm, to bi trebalo da daje nekih 8 KS, a onda ostaje samo dizajn kao prednost ove pilice
Inače na prvi pogled mi izgleda isti TM black dream, čak je i prednja maska identična.
I zanima me jeli Akrapovic kao pravi patriota skrojio kakav ispuhič za njega :mrgreen:
 
taj sam motoric ove zime zamijetio, doci ce u tomos u puli za mjesec-dva kažu
22 000kn, 4t ,12ks yamahin A.C.
ima 107kg i 6brzina
i da, jako baca na TM
10101020502031317160-1-5-3-1.jpg
index.jpg


samo sto tm smm125 košta 67000kn!!!