Tomos T-12

aalleenn

New member
Juce mi je dida izvuko iz neke supe T-12 iz 66.g a on nije palio 2-3g, i on njega oce upaliti, ja mu se smijem i vicem nema sanse, a ono on iz prve upali i dida njega turira ko R1 i ode se on vozati s njim... :D

Pitanje je sta da radim s njim.., dal da ga prodam ili da ga obojam i sredim.....na vama je....

masina nije nikada dirana,,a ni motor on je u ori-gigi stanju........

 
aalleenn said:
Juce mi je dida izvuko iz neke supe T-12 iz 66.g a on nije palio 2-3g, i on njega oce upaliti, ja mu se smijem i vicem nema sanse, a ono on iz prve upali i dida njega turira ko R1 i ode se on vozati s njim... :D

Pitanje je sta da radim s njim.., dal da ga prodam ili da ga obojam i sredim.....na vama je....

masina nije nikada dirana,,a ni motor on je u ori-gigi stanju........

Moje mišljenje ... ja bih radije vozio origigi T12 od ova tvoja dva "hi-tech" produkta  :mrgreen:
 
Malo prosurfaj po tomos stranicama naših susjeda ( srb i slo ), pa možda i neku kunu spremiš u džep.
 
Naravno cijena ti ovisi o stanju i originalnosti cijelokupnog motrića.
I naravno bitan faktor je i "glad" tržišta za navedenim modelom.
Obavezno pogledaj jel ti motor ima svu potrebnu dokumentaciju ( potencionalni kupci vole takove stvari )  :mrgreen:
Usput proroštaj dedinu garažu pa se još nešto nađe od Tomosa ( npr. dijelova ).
 
redikul said:
najbolje ti je da pustiš didu da uživa
:misli: S ovime se slažem u cijelosti, a ak te interesira takav motor, ima jedan kompletan u Karlovcu, za neku popularnu cijenu, mislim da je oko 50 Eu
 
Ogi said:
:misli: S ovime se slažem u cijelosti, a ak te interesira takav motor, ima jedan kompletan u Karlovcu, za neku popularnu cijenu, mislim da je oko 50 Eu

o ak je za 50 eura dovozite mi ga kući odmah ... xD :D :D :D
 
Jel će bit slike toga T-12?

Zanima me jer sam počeo sa slaganjem svog, pa da vidim razliku.
 
Ogi said:
:misli: S ovime se slažem u cijelosti, a ak te interesira takav motor, ima jedan kompletan u Karlovcu, za neku popularnu cijenu, mislim da je oko 50 Eu

možeš li mi to provjeriti.... uzimam ga odmah ako je ta cijena...  (y)
 
zna li netko gde bi mogao kupiti gume za noge? nalaze se na štitniku za noge.
isključivo nove, jer sve polovne su savinute na desnoj strani kod auspuha.
 
ako nekome treba manual. upravo ga skinuo.
http://safemanuals.com/314159.php?k=7533ef9119751ba4f6c8e4b850fc9b44&ID=958262&q=TOMOS%20COLIBRI%20T12