Tourist Trophy 2014

supermaryo

New member
hello !! ove godine  , idem za Isle of Man da vidim  " the Tourist Trophy" . jeli neko iz Hrvatske ide isto ??? da se najdemo na otoku ?? ( Douglas ? )  (y)
 
(y) nadam se da ću i ja to moći napisati jednom
 
s ovim motorem, odnosno repom,
mislim da ni nemožeš izbjeći da te netko od naših tamo ne susretne :)

(bilo s foruma, bilo ovako)
 
vidi cemo , bice nas barjak na otoku od Man ove godine !!!
 
dal to ti motor radi na redbull ?vuce dodatne oktane il stA? svaka cast buraz, skidam kapu, nadam se dobrom provodu, a sare su za pohvalu ! i pored svih trkaca tako se daje omas domacoj sceni doma !!! jos jednom svaka cast i iljade slika po mogucnosti kad se vratis
 
Daj me uputi kako to ide, mozda se odlucim i ja ici. Kada je, kako do tamo, koliki su troskovi odprilike itd itd itd
 
najveći zajeb ili poteškoća ja uhvatiti tj. rezervirati trajekt od engleskog kopna do otoka,
tolko sam čuo od dečki koji su namjeravali ići.

štima to?
 
Baš sam bio nešto pričao, netko me je sa foruma pitao pojedinosti pa sam gledao rezervacije...negdje u 12 mjesecu i sve su bile popunjene  :shock:
No, mislim da to nije problem, ako rulja nahrpi novi trajekt dolazi sam tak...
Sretno i stavi slike!
 
Skripter said:
Evo link, pa rezervirajte, nikad nije prerano  :wink:

http://www.steam-packet.com/

Bojim se da nije prekasno...

Mi smo rezervisali trajekt u avgustu 2011. za 2012. U februaru 2012. je bilo potvrdjivanje rezervacije uz placanje, tako da se tada nadje po neko slobodno mesto, od onih koji su odustali.
Slicna situacija je i sa rezervisanjem smestaja na IOM.
 
treba se rezervirati 1 godinu unapred , odma dek su trke gotove , u pocetku sestog mjeseca  , trajekt  (steam packet )  dojde oko 380 euro povratnu ( za motor ) to je brzi trajekt ,  za drugi neznam !, ?  a mores i dojti sa avionom , easyjet idu na otok ( Douglas )
 
Puno hvala "Direktoru "  , za  svoje komentare i slike , od svojega putovanja na Tourist Trophy 2009  !!! (y) (y)