Tracer 700

praćen si jer lažeš ovaj napaćeni narod :LOL:


Srki
 
ovo je isto ko versys samo 10 godina kasni  :LOL:

...nije isto  :palacdolje: versys ima bolju forcelu
 
karet said:
ovo je isto ko versys samo 10 godina kasni  :LOL:

...nije isto  :palacdolje: versys ima bolju forcelu

Googlaj usporedni test Motociclismo pa se javi....MT07 je već pripiša ER seriju prije nekoliko godina.
 
Evo i plavuše, a testni crni je jbg izbrisan iz teme.....valjda zbog heštega  :misli:

13717912_10210301853129662_1020745248_o.jpg
 
vedranvec said:
Veliki Tracer mi je super. Ovo mi se ne sviđa. :palacdolje:
Mozda ovaj crni.
Mozda
:021:

Veliki Tracer je tata...ovo je sin, i po snazi i po linijama, ali sina je lakše vozit. Crnolja je monokromatski....sve je crno, za razliku od crvenog i plavog ... zato sam si ga i uzeo  (y)

2016-Yamaha-MT07TR-EU-Tech-Black-Studio-002.jpg
 
Na studijskim slikama mi ne izgleda nikak. Na ovim tvojima, bez umjetnog svjetla, izgleda cist ok. Nabaci bocnu ovog crnog ispred salona, pliz. :misli:
 
vedranvec said:
Na studijskim slikama mi ne izgleda nikak. Na ovim tvojima, bez umjetnog svjetla, izgleda cist ok. Nabaci bocnu ovog crnog ispred salona, pliz. :misli:

Dobio sam opomenu zbog ilegalnog reklamiranja na forumu pa je izbrisana već stavljena slika....evo je opet ali sa obrisanom "ilegalnom reklamom"

13814624_1717269975194365_14214540_n.jpg
 
Jel mi se cini ili taj lanac izgleda malo prezategnuto

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 
Mario T said:
Jel mi se cini ili taj lanac izgleda malo prezategnuto

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Već od prvog modela MT serije poznata je stvar da se lanac zateže na dosad neviđenu tolerancu.....serviseri su mi čitali manual svaki po par puta jer nisu vjerovali.
 
vedranvec said:
Jbt kao dva različita motora  :misli:

To ti se zove "dodir ajatolaha" 8)

...a u biti je skidanje retrovizora, katadioptera, graničnika nagiba, nogara suvozača i nosača tablice  :mrgreen:
 
Šteta što grane i auspuh strše i bodu oči, i kvare liniju motora. Na kawi su to kud i kamo kulturnije riješili. No kakav god da je, konačno nešto novo u klasi.
 
Najbolje se vidi na slici na kojoj je plavi, nekako ne izgleda baš... Kad usporedim s donjim krajem versysa, nebo i zemlja. 
 
ddario said:
Najbolje se vidi na slici na kojoj je plavi, nekako ne izgleda baš... Kad usporedim s donjim krajem versysa, nebo i zemlja.
Grane su identične na MT-07, XSR700 i Traceru7, već nekoliko godina nitko nema zamjerku osim na nepostojanje slip-on opcije