transformacija

Status
Not open for further replies.
Bandit said:
Prvo bum stavil samo ravni guvernal...i da, bil si u pravu. Posebno je ručica gasa.
pa jesam ti govorio  :misli:
ako ti nateže probaj je zarotirat, trebao bi dobiti 2-3 cm ako je sa donje strane, ako opet radi isto onda se lijepo dokotrljaj do moje garaže  :mrgreen:
 
NEKID said:
pa jesam ti govorio  :misli:
ako ti nateže probaj je zarotirat, trebao bi dobiti 2-3 cm ako je sa donje strane, ako opet radi isto onda se lijepo dokotrljaj do moje garaže  :mrgreen:

Danas sam krenuo radit, počela kiša...'em ti sreću :mrgreen: Izgleda da bum moral prodat nekaj iz garaže :mrgreen:
A motor sam zamazal u subotu jer me ulovila kiša...da ti ne velim kak zgleda. U svakom slučaju bolje nego kaj sam ja zgledal dotičnu noć :mrgreen: :mrgreen:
 
uh i ja imao dotičnu noć neprospavanu, neka viroza me pukla  :(

ma ozbiljno, možemo i to prebacit nekako, meni su sajle sada i duže nego mi trebaju, jedino nećemo baš po kafanama bit nego krampat u garaži  :mrgreen:
 
NEKID said:
uh i ja imao dotičnu noć neprospavanu, neka viroza me pukla  :(

ma ozbiljno, možemo i to prebacit nekako, meni su sajle sada i duže nego mi trebaju, jedino nećemo baš po kafanama bit nego krampat u garaži  :mrgreen:

Probat ću, i čini mi se nekako da bi moglo biti dosta.
 
i ja sam nekada imao isti problemcic,rijesenje je vrrrrrrrrlo jednostavno.ravan volan treba skratiti za 2cm sa svake strane i zbusiti nove rupice za prihvat prekidaca!!
to ti je najidealnije rjesenje. (y)
za 10min si gotov. :D
 
(y) pametno, vidjet ćemo jel bandit uspio
 
Status
Not open for further replies.