Transport motora Hrvatsk Irska

cicogti

Active member
Hej ekipa,
Ima li netko iskustva i naj varijantu transporta motora Hrvatska- Irska buduci da ovdje radim a motor mi stoji doma
 
Ovo sam nasao na internetu;
http://www.trans-rak.com/?_hsenc=p2ANqtz--go0TcsjjeP5vGPidq5weWb1UPf4989_WKnYQWZS21ZeJwMNvtsCa9SqAO_ZBO9mrIy7CtRlTl8Bt2NGHgfapTEYBfPA&_hsmi=48093055&utm_campaign=Containerised%20Car%20Transport%20Guide&utm_content=48093055&utm_medium=email&utm_source=hs_automation
 
Provjeri sa nekom međunarodnom dostavom tipa kuehne nagel il slično. Samo mislim da moraš paletizirat
 
Ak platis troskove..i povratnu kartu..budem ti ga ja dopelao... :mrgreen: (y)
 
dannyghost said:
Ak platis troskove..i povratnu kartu..budem ti ga ja dopelao... :mrgreen: (y)

I to besplatna usluga, samo da pokriješ troškove ("kako kažu - dodatak za gorivo").  :D
 
balky1 said:
I to besplatna usluga, samo da pokriješ troškove ("kako kažu - dodatak za gorivo").  :D

Pa necu pljackat gastarbajtera motoristu  :mrgreen:
A ionako nisam bio u Irskoj
 
dannyghost said:
Pa necu pljackat gastarbajtera motoristu  :mrgreen:
A ionako nisam bio u Irskoj

Kak mi se čini, izgleda da niti nebuš  :mrgreen:. Barem ne u ovoj varijanti  :mrgreen:
 
cicogti said:
Hvala na duhovitostima .
I dalje trazim varijantu.. :)

Nemas tu puno izbora,kontaktiras kurirske sluzbe tipa Overseas,FedEx,DHL i slicno,zatrazis ponude,izaberes najeftiniju,zapaletiziras motor i stvar gotova...
Ne nadaj se nekoj pristojnoj cijeni prijevoza,izracunavat ce ti se volumen posiljke skupa sa kilazom,tzv kabasta posiljka...
(y)