Traži se biker za snimanje spota - HITNO!!!

suza i locke said:
Cobbra sve 5 :) možda drugi put. poslala sam ti pp al ti je inbox pun pa ne prima više. Lijepi pozdrav!!!
jebate koja navala coviku na inbox.sad znamo kolika je prosjecna starost forumasa :LOL:
e i putin vam je biker,njega zovite,di ces boljeg. (y)
 
Jel primaju one sa više od 60.I uz to još i ne pijen alkohol.Ili je to baš problem .A koliko san vidija Dalmatinci ne ulaze u uži krug ?? :LOL: :LOL: :LOL:
 
barba said:
Jel primaju one sa više od 60.I uz to još i ne pijen alkohol.Ili je to baš problem .A koliko san vidija Dalmatinci ne ulaze u uži krug ?? :LOL: :LOL: :LOL:

Čekaj, ako ne piješ alkohol,onda sigurno nešto nije u redu i pretpostavljam da te neće primit. :mrgreen:
 
IIIIIIII,baš mi ža.Onda ču se propit pa da vidimo_Oli je kasno.????
 
barba said:
IIIIIIII,baš mi ža.Onda ču se propit pa da vidimo_Oli je kasno.????

Vidiš koja je ura,a sutra ne rade,bogami ne znan. :mrgreen:
 
Zog said:
Vidiš koja je ura,a sutra ne rade,bogami ne znan. :mrgreen:
               

Znači od ponediljka pa dalje.Samo da se oni malo strpe,vrag odnija prišu.Nije snimanje zec da će uteć. :mrgreen:
 
Cobra frende otvaraš gulage da se riješiš penzića ili si skroz ozbiljan  :misli:
 
barba said:
Jel primaju one sa više od 60.I uz to još i ne pijen alkohol.Ili je to baš problem .A koliko san vidija Dalmatinci ne ulaze u uži krug ?? :LOL: :LOL: :LOL:

:shock: :shock:

Zog said:
Čekaj, ako ne piješ alkohol,onda sigurno nešto nije u redu i pretpostavljam da te neće primit. :mrgreen:

:shock: :shock: :shock:

barba said:
IIIIIIII,baš mi ža.Onda ču se propit pa da vidimo_Oli je kasno.????


papillon said:
Cobra frende otvaraš gulage da se riješiš penzića ili si skroz ozbiljan  :misli:
....



kalimero ne zajebavaj! :jesus:
 
kalimero ne zajebavaj! :jesus
[/quote]     

Ne zaje.... on nego nezna kako otić tamo.Evo rješenja.Idemo zajedno  ( i on ima Hondu ) i tako ćemo bit u prosjeku ,50 god svakom. :LOL: :LOL:         
codRRa           
Oprosti na neozbiljnosti , ne želim ti ruvinat temu,samo malo da se nasmijemo.
 
Imam ja jednog pravog za takve stvari ako nije kasno, čovjek živi u Gračacu i rado bi se odazvao . . .
Evo par slikica njegovih da vidite kako izgleda !








Čovjek bi rado pristao a i dobro bi mu upalo nešto love i alkohola.