Trazi se elektricar

Supershadow

New member
zzz..trebao bi dobrog elektricara..cagiva raptor 650..neko je vec prckao po zicama i sad svaka jaca kisa nes novo napravi..prva kisa i  okretaji na satu  prestali radit pa reko aj nema veze, na drugoj kisi  je onda cijela ura pocela svijetlit,a prije nije pa reko ovaj se sam popravlja sav sretan :jesus:..ali treca kisa je donjela i pad performanci..u drugoj ili trecoj kad ga stisnes gubi snagu..gusi se pa onda prodise..mora bit sa stujom nesto jer mi se slicno dogadalo na proslom bajku,tamo je bio cdi problem..

tako da vas molim za nekog vrsnog hrabrog i postenog moto elektricara..hvaaala
 
Molim dali znate koji je problem što brojač okretaja na kymco 125 ne radi? Kamo dođe spojen na motor. Gledao sam instrument tablu al nemoguće vidjet koja je žica od brojača. Hvala i pozdrav
 
Pa sasvim je evidentno da ti vlaga ulazi u neki od konektora, kreni od osnovnih stvari, raspoji dostupne konektore,
očisti, nasprejaj, obuci u izolir traku ili termobužir. Ili potraži bilo kojeg auto električara koji je voljan zajebavat se
sa takvim stvarima. Gledaj koji su spojevi najizloženiji na vlagu, pa otamo kreni. Ne može ti tu forum pomoći, kreni
sistematski i pomalo. Da je neki veći strujni kvar, ne bi radilo ni na suho.