Trazim apartman za 4 osobe

Johnny047

New member
Trazim apartman za 4 osobe (2 para) od cca 01. 08. do 07. 08. Moguce i pomaknuti koji dan unaprijed.  Pozeljno Dalmacija, Zadar pa juznije. Uvijet klima uredjaj. Do 60 eura. Ako nesto imate za ponuditi moze na pm.
 
Johnny047 said:
Trazim apartman za 4 osobe (2 para) od cca 01. 08. do 07. 08. Moguce i pomaknuti koji dan unaprijed.  Pozeljno Dalmacija, Zadar pa juznije. Uvijet klima uredjaj. Do 60 eura. Ako nesto imate za ponuditi moze na pm.
Za 60e teško  :misli:
Možda soba za te pare :misli:
Ako si voljan platit više tu sam :mrgreen:
 
A ako si za polurobinzonski turizam, mozes unajmit kamp kucicu na Pasmanu za 250 kuna, al nema klimu.  :LOL:
 
chus said:
A ako si za polurobinzonski turizam, mozes unajmit kamp kucicu na Pasmanu za 250 kuna, al nema klimu.  :LOL:

da se nisi usudila, nemrem njega gledat u uvali :LOL:



Srki
 
Srki said:
da se nisi usudila, nemrem njega gledat u uvali :LOL:



Srki

A zamisli tek katastrofe da dodemo u isto vrijeme pa nas moras gledat u tandemu!  :LOL:
 
chus said:
A zamisli tek katastrofe da dodemo u isto vrijeme pa nas moras gledat u tandemu!  :LOL:

vi morete doć, dapače,

al ovoga ne vlecite za sobom :LOL:



Srki
 
Johnny047 said:
Srce sezone cijene idu gori.
Apartman za 4 osobe
Dvi sobe
Dva wc-a
Kuhinja
Blagaona
Tv
Klima
90 kvadrata sa balkonom
Sa osiguranim parkingom
200m od mora
100e
Forumski popust 10%
Burek i jogurt gratis :mrgreen:
 
maRRin 06 said:
Kakva lokacija, takva cijena :wink:
Jel si kad bio pa znaš? Ja sam super zadovoljan, plaža mi je na 50 metri, imam vodu, struju, klimu, parking u hladovini i 10-ak dućana u krugu 200 metara...i dosta brzi internet! Ne znam kaj ti treba više!Jest da je u sezoni malo previše Mađara al jbg... :mrgreen:
 
Riješeno, Rab - Palit, 2 spavaće, dnevni boravak, kuhinja, kupaona, balkon, 50 m od plaže... 55 EUR (y)
Doduše malo preko veze al ko se zna snać nije ni na zahodu gladan :mrgreen: