trazim dijelove za HONDU CR 500

johny boy

New member
....evo posto ide ljeto i blizi se dan kad cu kuci volio bih svoju hondu opet vidit u voznom stanju...medutim problem predstavlja zadnja felga te 5-a brzina....pa ako netko zna di bi moga nabaviti te dijelove bio bih zahvalan kad bi me informirao...
model je iz 1996 god,na felgi je disk,felga je 18".....
 
ako ti trebaju novi dijelovi,onda honda top moto u zagrebu... ima svega,ako nema,onda se naruči  (y)
ako ti je slovenija blizu probaj as domžale ,tamo zna biti nešto jeftinije...- DDV  :mrgreen:
i probaj kod Ivice Jakopca u samoboru,on se bavi većinu crosserima i ima trgovinu dijelovima...
 
...novo je preskupo,a ivici sam se obraca davno pa nismo imali uspjeha....pokusat cu ponovno kontaktirati ga... :D
 
Ako imas stari zupcanik od 5 brzine daj ga serdarevicu da ga reparira
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OEM-Rear-Wheel-Honda-CR-125-250-500-92-cr500-GWC_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ65Q3a12Q7c66Q3a2Q7c39Q3a1Q7c72Q3a1171Q7c240Q3a1318Q7c301Q3a0Q7c293Q3a4Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem5881aa3743QQitemZ380132538179QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories


Evo ti felga i guma

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1985-HONDA-CR500-CR-500-REAR-RIM-AND-TIRE_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ65Q3a12Q7c66Q3a2Q7c39Q3a1Q7c72Q3a1171Q7c240Q3a1318Q7c301Q3a0Q7c293Q3a6Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem35a1f213f4QQitemZ230350263284QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
 
...na zupcaniku se ne vidi ostecenje-npr da je koji zub odlomljen,al motor ispada iz 5-e brzine kad se usalta!..
pa me zanima ima li tko cijeli donji dio masine bez radilice!?
tnx za info.. (y)
 
..a za felgu-vidim na slici da je nacikla...takva je i moja s tim da kad sam je dao variti iskrivila se cijela zbog grijanja pa nije bas najljepse voziti na njoj....
 
...pa razmisljao sam o tome...i to cesto....ali-gusti se placaju..nekad i skupo!!! :mrgreen:
 
johny boy said:
...na zupcaniku se ne vidi ostecenje-npr da je koji zub odlomljen,al motor ispada iz 5-e brzine kad se usalta!..
pa me zanima ima li tko cijeli donji dio masine bez radilice!?
tnx za info.. (y)


Baci oko na ebay ima ti cjela getriba ali ti serdarevic to rjesava ,Ispada najvjerovatnije jer su se pojeli zubi koji upadaju u zupcanik kad ga usaltas.
 
johny boy said:
...pa razmisljao sam o tome...i to cesto....ali-gusti se placaju..nekad i skupo!!! :mrgreen:
ne prodaji nego je sredi...ja imam kx500...ne zalim zadnju lipu sto sam dao za njega...ONO penje gdje promislis..
 
...o tome se radi :mrgreen:
nisan ima nikad problema s njom kroz 3-4 god.....a 5-a brzina je otisla nakon sta sam stavio SM felge na njega i duzi prijenos.....
ocito mu ta kombinacija ne pase (y)
 
johny boy said:
...na zupcaniku se ne vidi ostecenje-npr da je koji zub odlomljen,al motor ispada iz 5-e brzine kad se usalta!..
pa me zanima ima li tko cijeli donji dio masine bez radilice!?
tnx za info.. (y)
Vilica u mjenjaču bi mogla biti problem. To si i meni dešavalo na Hondi iz '76.
 
....vilica vec prominjena-nije do nje....  :mrgreen:
a slike.....trenutno mi hard disk otisa tako da nema slika,cim bude-stavim je... (y)
 
johny boy said:
....vilica vec prominjena-nije do nje....  :mrgreen:
a slike.....trenutno mi hard disk otisa tako da nema slika,cim bude-stavim je... (y)
A jel ti dobro ušalta vilica, jesi probao dok je bilo raskopano?
Jer ako nije vilica, a na zupčaniku nema oštećenja...samo pretpostavljam kaj bi moglo biti al se ne usudim reči. :mrgreen:
 
...hm....izgleda da ces se morati usuditi! :mrgreen:
na oko sve izgleda u redu...osim ako su se zubcanici podjednako istrosili pa se to ne uocava.....